Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

RS Areckiego wypucowany, wyodgurzany i wybłyszczony. Została jeszcze na wiosnę polerka bocznych szyb, malowanie dokładek tylnego zderzaka, malowanie tylnych zacisków, założenie złotych ATSów DTM i będzie cyc malina;)

 

porysowane boczne szyby od otwierania i zamykania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się da nawet samemu można http://allegro.pl/pasta-polerska-do-polerowania-szkla-szyb-100g-i3912086862.html

 

Mialem kiedyś na drzwiach wejściowych w sklepie mocno i głęboko porysowaną szybę to 80% rys ładnie zeszło. Zostały tylko te naprawdę głębokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że problemem nie jest szyba tylko prowadnica ;)

Najpierw trzeba się nią zająć i wyregulować szybę - tak, żeby po polerce szyba dłużej ładnie wyglądała niż do pierwszego opuszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka elementów, które mogą uszkodzić szybę jeśli ta ma zły kąt i jest źle ustawiona. Dobre ustawienie szyby bezramkowej jest jednak czasochłonne i trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w drzwiach są jakieś kostki z frotką, która zabija się piaskiem i rysuje szybę. Znalazłem gdzieś że można je wykręcić i wypłukać w wodzie lub wymienić chociaż koszt w nie-ASO to około 70zł za 1szt. Znajomy szklarz oglądał mi te szyby i na 100% jest przekonany że są hartowane. Szkoda bo z klejoną polerowanie było by łatwiejsze a przy hartowanej trzeba uważać żeby nie przegiąć bo szyba rozsypie się w mak. Na wiosnę kupie zestaw z allegro pasta+przystawka, zimnego Lecha żeby nie było nudno i będę glancował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wczoraj kolo Auchan rozbil srebrnego buga z czarna maska? dostal strzal z tylu na swiatlach :(

 

wejdź w Temat o spocie Jurasowym do się dowiesz :)

 

czyj forek stał na Starcie Biegu w Szczyrku, zaraz za startem, czarny Forek S Turbo ??

 

To nie ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wczoraj kolo Auchan rozbil srebrnego buga z czarna maska? dostal strzal z tylu na swiatlach :(

 

Nie z czarną, a niebieską, i nie rozbił, tylko przydzwonił i nie na światłach a cofając na jednokierunkowej :D

Ale tak to byłem ja, zderzak powiedział papa, reszte się wyklepie ;)

Płakać nie będę, już reaguje śmiechem na swoją głupotę.

I zbieram punkty, podobno w promocji za 24 jest rower :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żyjemy! ale jakie to życie bez IMPREZY :(

 

Jakby ktoś był zainteresowany, raczej ktoś z N/A ---> http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/70091-s-uniroyal-rainexpert-19565r15/

 

Sprzedaję też bagażnik na rower na klapę bagażnika ---> http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/70092-s-baga%C5%BCnik-padova-alu-na-2-rowery/

 

 

Kiedy jakieś ognisko??

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...