Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzeje temat porysowanych szyb bo pewnie nie jeden z was też się za to weźmie jak ciepełko na zewnątrz. Wczoraj prowadziłem nierówną walkę z rysami na bocznych szybach. Wynik 1-1. Naprawiłem klocki stabilizujące szybę żeby nie rysowały ale z polerowaniem szyby poległem. Zestaw z alledrogo proszku do polerowania tlenku ceru z głowicą polerską nie sprawdził się. Ponad dwie godziny polerowałem i nic. Lepiej poszukać zakładu, który zajmuje się regeneracją szyb i zlecić to im. Co do kostek z filcami, które rysują szyby to temat jak najbardziej do ogarnięcia. Po ściągnięciu boczków od wewnątrz drzwi są dwie metalowe odkręcane kostki z filcami. Te pomimo zużycia akurat nie rysują. Od zewnątrz drzwi są trzy mniejsze plastikowe kostki na zatrzaski. Do nich dostaje się bród przez uszczelkę szyby i zaczyna się szlifowanie. Bardzo łatwo można z nich oderwać stary filc. Ja akurat przykleiłem na gołe plastikowe kostki zwykłe kawałki samoprzylepnych filców stosowanych pod meble. Są nieco grubsze od starych filców i po ich założeniu trzymanie szyby w drzwiach jest stabilniejsze. Trochę tylko się naorałem z wyciągnięciem szyb z drzwi (już gdzieś kiedyś czytałem, że lepiej wymienić całe drzwi niż same szyby) ale zabieg do ogarnięcia (proponuje zaopatrzyć się w browar jak zaczną nerwy puszczać). Szkoda, że nie porobiłem zdjęć bo była by fajna foto porada. Teraz jak usterka rysowania usunięta mogę podjechać gdzieś gdzie spróbują wypolerować mi szyby na aucie. Tylko muszą mi dać gwarancję, że szyby nie pierdykną bo gdzie ja znajdę szyby do 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie  :D

Wszystkich serdecznie zapraszam  :D Z racji, że nie każdy jest zalogowany na forum Japan Cars Podbeskidzie więc informuję:  

Japan Cars Podbeskidzie w dniu 06.04.2014 roku - niedziela - serdecznie zaprasza fanów japońskiej motoryzacji (i nie tylko) na
XIX spotkanie klubu w ramach "Otwarcia Sezonu 2014" które odbędzie się od godz. 12.00 na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej.
W ramach spotkania przewidziano wybory na najładniejszy samochód "Otwarcia Sezonu 2014". Wybieramy w następujących kategoriach:
1. Najładniejsza Toyota
2. Najładniejsze Subaru
3. Najładniejsza Honda
4. Najładniejszy Nissan
5. Najładniesza Mazda
6. Najładniejszy samochód gościa Klubu - nie japoński
Zwycięzcy kategorii otrzymają pamiątkowe dyplomy. Finaliści 5 pierwszych kategorii wezmą udział w głosowaniu na najładniejszy japoński samochód otwarcia sezonu 2014 a zwycięzca otrzyma pamiątkowy puchar. Nadmieniamy, że w kategoriach 1-5 biorą udział samochody - ich właściciele zalogowani na forum Japan Cars Podbeskidzie. W planach jeszcze kilka ciekawych konkurencji a spotkanie zakończy się wspólnym grillem w Jaworzu Nałężu. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Wszelki informacje znajdziecie na forum klubowym JCP oraz na naszym fanpage na FB.


1614263aa4603665.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie wybiore na spota :) nie trzeba sie pisać na liste :huh:  poprostu przyjechać? :)

 

Dokładnie - my się już zresztą znamy więc będziesz miał jak u samych swoich ;)

 

Apel do pozostałych  :) pokażmy wszystkim ile Subaru jest w rejonie i że potrafimy się razem bezinteresownie spotkać :D potem grill w Jaworzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kategoria na najbrzydsze auto? Świniak wygra.

w tej kategorii miałbyś gruuubą konkurencję z moim czerwonym 126p.  :biglol:

 

się zastanawiam czy mam się tam po co pokazywać z moim czerwonym 126p. 

Edytowane przez Krzysztof0430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof zaloguj się na JCP może wygrasz !! a bez rejestracji nie dostaniesz dyplomu !!!!! Wybiera się ktoś na KJS Ustroński ???? jeżdza tym razem koło mojego domu !!!

315983f5c770857dmed.jpg

 

30.03.2014

godz 10-30 do 16-00 Bładnice !!! tam gdzie w zeszłym roku był ZSJ !!

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również było miło :). Szczerze mówiąc to w dniu dzisiejszym moje gały widziały chyba z dziesięciu szczęśliwych posiadaczy siedzących z bananem na twarzy w subaru. Trochę się tego wysypało no i widać, że ludzie zaczynają mieć gust;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...