Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn 24 listopada


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

michalek, namów kolege Mateusza FreeQ - z forum, może też wpadnie polatać po luźnym.

 

Co do chlapaczy to warto, znane są nawet przypadki, w których aerodynamiczne oberwane chlapacze przyczyniły się do zdobycia miejsca na podium w Słomczynie, prawda bęben :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko odbiore do tego czasu auto to melduje na Słomczynie sie na 100

 

A jak nie odbierzesz to pojedzisz ze mna. Bedziemy sie zamieniali. Ja oczywiscie też będę.

A jak ja nie odbiorę auta od ASO Koper przed Słomką to też mnie przygarniesz na tylną kanape jako balas ... yyy ... tfu, znaczy balast ? :twisted:

 

Pozdro dla Sochaczewskich ziomali - już nas jest chyba czterech :cool:

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc napisał/a:

beben_wrc napisał/a:

Jak tylko odbiore do tego czasu auto to melduje na Słomczynie sie na 100

 

 

A jak nie odbierzesz to pojedzisz ze mna. Bedziemy sie zamieniali. Ja oczywiscie też będę.

 

A jak ja nie odbiorę auta od ASO Koper przed Słomką to też mnie przygarniesz na tylną kanape jako balas ... yyy ... tfu, znaczy balast ?

 

No to rzutem na taśmę jesteś zapisany :mrgreen: Mam komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chlapaczy to warto

Osoby, które lubią się bawić ostro i często na luźnych nawierzchniach powinny zamontować chlapacze. Ich "działanie" widziałem na torze Ludwiczaka, na którym jeździły dwa STI: Carfita (z chlapaczami) i takiego jednego :cool: - bez. Napalony Carfit :mrgreen: zrobił minimum 2 razy tyle kilometrów co drugie STI. Na koniec imprezy:

- Carfitowóz - miódmalina

- STI nr 2 wypiaskowane do gołej blachy dzrzwi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miódmalina to moze tak nie do końca :cool: ja mając chlapacze jednak troche powiekszyłem u Ludwiczaka powierzchnie wypiaskowaną wczesniej na Słomce bez chlapaczy, (teraz m.in. maluje te właśnie drzwi z tego powodu). :twisted: Generalnie na pewno mocno ograniczją niszczacy strumien szutru, ale to tez zalezy od stylu jazdy :twisted: . Nie widziałem u nikogo wiecej tak wypiaskowanych drzwi jak u mnie :shock: , tylko nie wiem czy sie cieszyc ze mam fantazje czy płakać bo potrfel jęczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

":3eeml5h9]bede i ja[/b]...pierwszy raz..jak to ogolnie wyglada? ile samochodow jedzie na raz?

 

 

eeeech jednak odpadam...szkola :/

Jak długo pisałes swojego posta, skoro w trakcie potrafiłeś zmienić zdanie :shock: :mrgreen:

 

hehe, napisalem zajarany jak szczerbatyy na suchary ze bede, potem look w outlooka :) i zajawka odleciala tak szybko jak przyleciala :D moze chociaz uda mi sie na klika godzin przyjechac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile przysypie, co jest bardzo wątpliwe, chciałbym polatać trochę swoim złomem. Czy te rękawiczki sa naprawdę konieczne? Nie mam żadnego rajdowego kasku, czy organizatorzy przymkną oko na kask narciarski taki jak ten?

 

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=360623

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile przysypie, co jest bardzo wątpliwe, chciałbym polatać trochę swoim złomem. Czy te rękawiczki sa naprawdę konieczne? Nie mam żadnego rajdowego kasku, czy organizatorzy przymkną oko na kask narciarski taki jak ten?

 

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=360623

 

 

rekawiczki nie sa konieczne, kask moze byc ten z linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyczepnym tez mozna bokami :cool:

 

Ale nie wszystkim :sad:

Serce mówi jechać, głowa mówi siedzieć w domu i oszczędzać kasę :razz: Chyba jednak wygra to drugie. No chyba, że spadnie śnieg...

 

Mam nadzieję, że rzemieślnik pójdzie za ciosem i zrobi kolejną pojeżdżawkę jakoś tak na przełomie 2007/2008 podczas prawdziwej zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...