Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

ariel możesz -napisz jakie wrażenia po oględzinach, może będziesz prędzej od niego ale słyszałem że osobiście go pojedzie obejżeć :!: to ten gościu chce go kupić co od niego kupiłeś WRX-a :!: na pewno doprowadzi go do narmalności :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariel możesz -napisz jakie wrażenia po oględzinach, może będziesz prędzej od niego ale słyszałem że osobiście go pojedzie obejżeć :!: to ten gościu chce go kupić co od niego kupiłeś WRX-a :!: na pewno doprowadzi go do narmalności :grin:
Może podjadę tam dzisiaj jak dam rade, widzę że Marek lubi samochody które trzeba odrestaurować, szkoda że wszyscy sprzedający nie są tak uczciwi i konkretni jak on, pozdrów go ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies info w tej sprawie?

Są dwa rozmiary, jedne mają większą bańkę inne mniejszą. Możesz też wymienić na diody. Ale może tylko się kostki wypieły?

 

 

Powiedzcie mi czy zna kto to subaru http://www.allegro.pl/ite..._wrx_slask.html

Cóż to za szkarada!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy komu :mrgreen:

My jako TEAM forum subaru broniliśmy imienia subaru jak tylko mogliśmy. Nasz RAkietowa babcia przeszła kilka modyfikacji w tym zmieniła geometrie i zeczęła skręcać. Pierwszy przejazd jak zwykle same ogony :mrgreen: a potem tylko lepiej. Trasa była fajna najpierw same zakręty na 2 biegu a potem same szykany. Mieliśmy problem z nawrotem bo auto za bardzo uciekało ale od czego ma się pilota :wink: Tomasz _555 znowu uratował sytuacje pobawił się DCCD w czasie jazdy i zrobił sie dobry czas. Wsyatartowaliśmy na deszczowych oponach bo tak zapowiadali a było ciepło i sucho. Udało nam sie uzyskać 5 miejsce dostaliśmy od Biłka, Matuszyka i kolegi i od kogoś z evo 10. Impreza fajna tylko oczekiwanie na wyniki trwało wieki. Całe szczęscie miło było pogawędzić ze Zdziskiem i posłuchać jak sie powinno jechać. Tomek wrzucaj foty niech się brać forumowa nacieszy widokiem babci w akcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś kiedyś wpadł na Tychy i pokazał co potrafisz

Prowokujesz? Na razie się zbroję.

 

przy wódce chętnie opowiadasz o rozwaleniu felgi Passata na pół a ja jeszcze nie widziałem Cię w akcji

Widziałeś na spocie w górach. Zaraz mi się na tube załaduję to Ci przypomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...