Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jednak nie dałem rady przyjechać :sad:

 

Powiedzcie mi jak ten KJS się udał bo mnie bardzo ciekawił, były fajne próby a nie jakaś pachołkolandia? Było coś po szutrze? Jakieś zdjęcia i wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, sorry wielkie chlopaki, ale moj trup zaczal odmawiac wspolpracy na francuskiej, wiec uznalem, ze lepiej nie ryzykowac dalszej podrozy, a pognalem tak szybko, bo zauwazylem, ze jak sie go katuje to jedzie, a jak sie go traktuje delikatnie to gasnie.... takze sorry za znikniecie ale skoncentrowany bylem na tym ktore kontrolki chcialyby sie zapalic :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, powiem szczerze - dobrze że nie brałem udziału w organizowaniu tego czegoś. Było by mi wstyd. Tomek robił jakieś foty, może wrzuci. Znajdziesz też pewnie na stronie S4, na hodze i na

http://www.rajdy.org.pl/

No może nie tak od razu :wink:

 

[ Dodano: Nie Kwi 26, 2009 5:52 pm ]

ze jak sie go katuje to jedzie, a jak sie go traktuje delikatnie to gasnie....
...to jak z kobietą :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, zapowiadało się super, a wypadło średnio. Próba WORD to była mega krótka próba wyznaczona pachołkami. Może nie jakieś mega katowanie ale na Lancera czy Impreze za ciasno. Najlepsze czasy miały małe autka FWD. Na stadionie nie byliśmy. Na torze w Chorzowie krotka próba, mało zakrętów, ogólnie nudno trochę. Załóg mało i tylko kilka aut pojechało po rajdowemu. Także nie masz czego żałować. Startowaliśmy w dwóch rajdach robionych przez S4 i były super. Ta dzisiejsza to jakaś porażka. :(

 

Fotki wrzucę dziś późnym wieczorem albo jutro :)

 

Całkowity zakaz kopiowania, używania, sprzedawania zdjęć bez zgody autorów.

Cóż Cię tak dziwi ?? :smile: Normalna sprawa, też chciałbym mieć te prawo zapewnione :) Zresztą wrzucałem tam ostatnio swoją galerię z Tychów. :)

 

[ Dodano: Nie Kwi 26, 2009 6:13 pm ]

No i dzięki za mini-spota. Miło było pogawędzić :) Do następnego, mam nadzieję, w większym gronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, powiem szczerze - dobrze że nie brałem udziału w organizowaniu tego czegoś. Było by mi wstyd.
Paweł_P, zapowiadało się super, a wypadło średnio. (...) Ta dzisiejsza to jakaś porażka. :(

No to szkoda :sad: Może następnym razem będzie lepiej? Co nawaliło?

 

Dajcie znać jak będzie jakaś fajna impreza w Waszej okolicy bo napalam się na jakiś start w maju i czerwcu, dzisiaj przeglądałem np. foty z Wojkowic czy KJS Koziańskiego i fajnie to wyglądało przynajmniej na zdjęciach, były też szutry :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Troche fotek z Samochodowych Mistrzostw Tychów 3 Runda - Tor testowy Fiata - 10.05.2009.

Wrzucam dopiero teraz bo wczesniej nie dalem rady. Fotki bez obrobki w PS lub innych wynalazkach!!!

 

Kilka przykladowych fotek ponizej a TU LINK DO WSZYSTKICH FOTEK

dsc7736.jpg

 

dsc7784.jpg

 

dsc7775.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie i Panowie :!:

Subaru w aglomeracji ślaskiej ogolnie lezy i kwiczy jezeli chodzi o jakiekolwiek spoty, meetingi itd.

Koledzy z podbeskidzia sie ladnie zoorganizowali, i preznie dzialaja na grilach, pojezdzawkach itd, tymczasem u nas, pojawiaja sie zazwyzaj gora 3-4 osoby.

Zeby tu piany w miejscu nie bić, proponuje zoorganizowac jakis meeting w odpowiadajacym wiekszosci terminie w blizszej lub dalszej przyszlosci.

Mysle, ze najlatwiej byloby w jakas niedziele lub sobote, a czy w tą czy w nastepna, to mam nadzieje, ze juz tutaj ustalimy o ile bedzie zainteresowanie.

Zatem wszystkich chetnych na spota zapraszam do wypowiadania sie za - Ci co sa przeciw pewnie sie i tak nie wypowiedza. :razz:

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze do zobaczenia w wiekszym gronie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chętny jestem :) Teraz sesja i ciężko znaleźć czas ale jestem tu chyba jedyny studentem :P Fajnie byłoby się spotkać na początku lipca - wtedy wpadnę na pewno. Ale jeśli spotkanie ustawi się wcześniej to zobaczę czy uda mi się zrobić lukę w kalendarzu :)

 

Marek, mam nadzieję, że zapalisz Punto i też przyjedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...