Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, specjalnie nic wcześniej nie mówiłem bo nie wiedziałem, w który dzień pojadę. Padło niestety na sobotę, a w piątek się w domu nudziłem ;) Dzięki za info sms'owe. Mam nadzieję, że następnym razem dam radę. :) Dajcie znac jak wypadł spocik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem.

Śmiem twierdzić iż nie "może" a na pewno :twisted::twisted:

I bez gadania :evil:

A propos spociku. Byliśmy w garażu na kręglach. Panowie, fajnie było znów wyskoczyć i pogaduszyć... Miejmy nadzieję, że spadnie szybko śnieg, to zrobimy 1 śnieżnego spota :mrgreen:

Pozdrowki i dzięki że Wam się chciało spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos spociku. Byliśmy w garażu na kręglach. Panowie, fajnie było znów wyskoczyć i pogaduszyć... Miejmy nadzieję, że spadnie szybko śnieg, to zrobimy 1 śnieżnego spota :mrgreen:

Pozdrowki i dzięki że Wam się chciało spotkać :)

_________________

No to ja również dziękuje za Spota ;) Szkoda że było nas tak mało ale miejmy nadzieje że następnym razem będzie nas więcej :)

Cichaczu, Napisz mi szczegóły tego Spota dla Dzieciaków w BB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja również dziękuje za Spota ;) Szkoda że było nas tak mało ale miejmy nadzieje że następnym razem będzie nas więcej :)

patrząc na historie śląskich spotów to było nas strasznie dużo, ale może idzie ku lepszemu :twisted:

Thelyn co to były za problemy z Twoją fura, że ją tak mocno biłeś po desce rozdzielczej jak was wyprowadzałem?

ariel :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=2350

Juras K jeżeli ma tablice SR, to ja kojarze kolesia, młody chłopak, często go mijałem w mojej okolicy, z tego co pamiętam to za dnia zawsze jeździł na przeciwmgielnych, auto było troche poobcierane, ale ogólnie cięzko mi powiedzieć bo zawsze go widziałem jedynie przez moment na drodze :wink: - ofc jeśli to ten sam bug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Powiedzcie mi czy zna kto to subaru http://www.allegro.pl/ite..._wrx_slask.html

- jest z waszych stron a mój kolo się nim interesuje :?:

Dzięki

Ja też go raz widziałem ma tablice z Rybnika chyba, wygląda beznadziejnie z tymi Szpoilerami jest cały poobcierany ze wszystkich stron. Nie wydaje mi się żeby sprzedawał samochód bo mu cieknie z chłodnicy.

Juras K, Jak chcesz to podjadę go obadać bo mam w sunie blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thelyn co to były za problemy z Twoją fura, że ją tak mocno biłeś po desce rozdzielczej jak was wyprowadzałem?

 

podswietlenie deski mi sie buntuje :/ czasami jak trzepne to sie poprawia,ale teraz juz padlo na amen.Podswietla mi sie juz tylko predkosciomierz w zaresie od 100-220 km/h. Musze kupic takie male zaróweczki.Czytalem na forum ze maja oznaczenie W5W.Juz sprawdzalem na stacji ale ja mam jakies inne w desce-bardziej okragle.Ma ktos jakies info w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...