Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie podziękowania za wczorajszy spocik :) Milo było znów się z Wami spotkać i przegadać trochę czasu. Misiek, rób SVX'e i jedziemy się pobawić :D

Raz jeszcze dzięki wszystkim za wygospodarowanie chwili czasu.

Dyziu, się nic nie martw, daleko nie mamy do siebie :twisted::twisted:

Pozdrówki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dam rady- mykam w piątek na wyjazd firmowy.

Powiedz szefowi, że w życiu są ważniejsze rzeczy od pracy w weekend :mrgreen: Tylko pamiętaj, musisz to powiedzieć tak aby nie miał szansy ripostować :mrgreen:

 

Tylko, że to były dwie pijackie noce z ekipą z pracy w fajnym hotelu w górach- wszystko na koszt szefa :razz: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW ZE ŚLĄSKA. WIDZĘ ŻE BARDZO CHĘTNIE JEZDZIMY RAZEM NA SPOTY. MOŻE SŁYSZELIŚCIE O TYM CO SIĘ DZIEJE W NIEDZIELE OKOŁO GODZ. 20 POD M1 W ZABRZU (TAKIE DUŻE SPOTKANIE CO TYDZIEŃ OKOŁO 100-200 SAMOCHODÓW), BYŁEM TAM JUŻ PIĘĆ RAZY I NIE WIDZIAŁEM JESZCZE ANI JEDNEJ SUBARKI :( CO POWIECIE NA SPOTKANIE W NIEDZIELE POD M1 ? WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT TEGO CO TAM SIĘ DOKLADNIE DZIEJE NA PW :) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariel Widzę, że to na prawdę wielkie spotkania bo strasznie krzyczysz... :wink:

 

Żeby wszyscy widzieli ;)

 

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 9:40 pm ]

Nie chce się tam ścigać bo to głupota i macie racje... nie ma co ryzykować, byłem tam w niedziele i stało tam z 1000 osób jak nie więcej. Możemy tam zrobić spota i przy okazji popatrzeć co tam wyczyniają. To jest jakieś 200m od głównego parkingu więc z samochodami nic nam się nie stanie :) Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 9:42 pm ]

ariel, tylko nie róbcie czegoś takiego jak robią w Krakowie na Bora-Komorowskiego bo znowu komuś stanie się krzywda...

 

Nie będziemy się tam ścigać bo to zbyt ryzykowne ;)

 

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 9:44 pm ]

ariel nie wiem czy chce się tam pchać i liczyć się ze stratą dowodu :wink: tak jak to ostatnio było w Katowicach na "lotnisku" - 30 samochodów, z papierami odjechało trzech :wink:

preferuje spotkania w mniejszym i znanym mi gronie :wink:

 

Spoko, spot może być w innym miejscu ;) i o innym czasie, trzeci raz mówie że się tam nie chce ścigać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w najbliższą niedziele to chyba odpada, co nie? :razz: :mrgreen:

 

ariel podskoczyłbyś do nas na tzw. forumowego spota po prostu i byłoby git :wink: Thelyn z Gliwic też dojeżdza i mu się (chyba) spodobało :wink:

 

p.s. ariel czy Ty czasem nie studiujesz na GWSH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam robią :?:

Niestety robią sobie "pokazy" i wyścigi na jednej z głównych ulic Krakowa, już kilka razy dochodziło tam do tragedii i Policja wreszcie się za nich zabrała.

http://ww6.tvp.pl/6287,922848,1.view

http://ww6.tvp.pl/6287,920492,1.view

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w najbliższą niedziele to chyba odpada, co nie? :razz: :mrgreen:

 

ariel podskoczyłbyś do nas na tzw. forumowego spota po prostu i byłoby git :wink: Thelyn z Gliwic też dojeżdza i mu się (chyba) spodobało :wink:

 

p.s. ariel czy Ty czasem nie studiujesz na GWSH?

 

Oczywiście ta niedziela odpada z racji święta ale następne raczej wszyscy będą mieli luźne. Nie musimy robić spota konkretnie tam i akurat wtedy jak jeżdżą :) Może być w innym miejscu i o innym czasie ;) Chodzi mi tylko żeby była taka tradycja że raz w tygodniu się spotykamy na spota, mogą być też Katowice :) Gdzie proponujecie ?

 

Studiuje na Polibudzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko żeby była taka tradycja że raz w tygodniu się spotykamy na spota,

 

Co tydzień to może nie wyjść...

Jak był śnieg to co weekend był spot :mrgreen: Ale bez tego to myślę, że nie ma sensu. Raz na miesiąc myślę, że już lepiej brzmi :)

 

Nie stoi (stała) dzisiaj twoja furka pod Baśką na Murckowskiej?

Co to jest Baśka na Murckowskiej ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...