Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

tak dokładnie ta. wypas...
Z tym że wypas to raczej się nie zgodzę, podejrzewam że reszta spotowiczów ze zdjęcia również :wink: To był chyba najgorszy spot :mrgreen:
Ale piękne Subaru to 1 srebrne
Aaaa z tym to się zgodzę :mrgreen:

W przyszłym tygodniu odbieram Imprezkę od kosmetyczki (gradobicie) i jestem za jakimś spotem. Może będzie już po białym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@pa, witaj, gratki z okazji nabycia subarynki :wink: dobry wybór :razz:

To był chyba najgorszy spot :mrgreen:

no dla niektórych zakończył sie mało szczęśliwie:

dzwonangelika6mayeo6.th.jpgthpix.gifdzwonangelika8maypv1.th.jpgthpix.gif

 

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 12:33 am ]

Może będzie już po białym ?

Byłoby super :twisted:

Napaleńcy... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla niektórych zakończył sie mało szczęśliwie:

 

a o co zarysowała się imprezka ????

 

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 3:09 pm ]

Niektórzy mieszkają w sąsiedztwie tej hałdy. Jest to spoko miejsce do wypróbowania samochodu terenowego tudzież terenem zainteresowanego jak Forek czy OBK. Reszta aut nic tam nie zdziała.

 

no właśnie na OBk jest uważam w sam raz.....choć do niektórych zjazdów reduktor by się przydał a dieslu jest wybrak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co zarysowała się imprezka ????
no jak widać koleżance lekko sie zarysowała subarynka :mrgreen: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - miała okazję poprawić ułańską fantazje kogoś kto sprofanował ta imprezę, dziwnym wieś tuningiem a'la lexus - teraz przynajmniej ma normalny spojler i tylne światła :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po białym na Białym? Krzyżu? trzeba sią w końcu wjeździć w samochodzik. :)

Ja jestem ZA :wink:

 

Osobiście mam taki plan że jak zapowiedzą śnieg w Bielsku to biorę dzień urlopu i z samego rana śmigam z rodziną w góry - co roku tak robię i jest czadowo bo od Szczyrku jest korek do Bielska a ja jadę sobie w przeciwnym kierunku i praktycznie przez całą drogę Szczyrk - Wisła są może ze 2 ślady po autach, po prostu jazda po świeżym puchu :cool: :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po białym na Białym? Krzyżu? trzeba sią w końcu wjeździć w samochodzik. :)

Ja jestem ZA :wink:

 

Osobiście mam taki plan że jak zapowiedzą śnieg w Bielsku to biorę dzień urlopu i z samego rana śmigam z rodziną w góry - co roku tak robię i jest czadowo bo od Szczyrku jest korek do Bielska a ja jadę sobie w przeciwnym kierunku i praktycznie przez całą drogę Szczyrk - Wisła są może ze 2 ślady po autach, po prostu jazda po świeżym puchu :cool: :cool: :cool:

 

no to widzimy się pod Golgotą o pierwszym śniegowym poranku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, ja będę z kolegą tą fiestą co kiedyś widziałeś na Tychach :razz:

 

To nasze wozidło.

rstrallysprintchorzwcr0.th.jpgthpix.gif

Puki co marnie nam idzie, ale luuz... poprostu nie ma umiejętności, to główny powód po drugie auto jeszcze ciągle ma wiele niedoróbek/niedociągnieć, na przyszły sezon mamy plany na w miare rególarne starty w KJS-ach i czasem m.in jakieś Tychy. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...