Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ywone, no narty zamiast spotkania z nami :evil: wrrrr.... nie no wiadomo jak bedą warunki na szusowanie to trzeba korzystać bo widzisz jaka ta zima lipna... :neutral:

 

[ Dodano: Pon Sty 21, 2008 1:55 am ]

Tommi from Kattowitz, eeeeeeee... :smile: właśnie zauważyłem (mam trochę spóźniony zapłon wiem) w Twoim podpisie

Moje własne - Ford Focus '99 1.8 TDDi :) - 5 stycznia 2008
:razz: gratulacje w związku z tym :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: gratulacje w związku z tym :wink:

 

Dzięki dzięki. Foka przejechała już ze mną 1000km i na razie nie jest źle. :) Nie pytaj natomiast ile mam długu :P

Teraz plan zakłada drobne inwestycje w Fokę i rajdowego malucha, a w wakacje chciałbym zarobić pierwszą część pieniędzy na zakup drugiej fury pt.: klasyczna Impreza Wolnossak. Byłby samochód do lansu i dbania, a może od czasu do czasu jakiś KJS. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz plan zakłada drobne inwestycje w Fokę i rajdowego malucha, a w wakacje chciałbym zarobić pierwszą część pieniędzy na zakup drugiej fury pt.: klasyczna Impreza Wolnossak.

:shock: :shock: :shock:

ambitne plany hm... fajnie no ale jak Ci budżet pozwala to super :wink: u mnie póki co to nie zapowiada sie zmiana pojazdu przez co najmniej 2 lata wrrr.... :neutral: no ale cóż, gdyby nie to że muszę sobie spłacić studia to może ah...

 

w tym roku najwyżej mi sie uda nabyć jakiegoś "malacza" i co nie co w nim dłubnąć żeby sobie czasem gdzieś wystartować, bo wiesz... auta co mam na

co dzień mi szkoda, mimo iż to tylko taki zwykły pospolity "przemieszczacz" :mrgreen:

 

Co do niedzieli to właśnie dziś sie dowiedziałem, że będę cały dzień w pracy wrrrr... ale może mi sie uda przyskoczyć na 2h :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie no ale jak Ci budżet pozwala to super :wink:

 

Nie pozwala mi, ale dla Imprezy jestem w stanie ostro popracować :) Przypuszczam mimo wszystko, że w te wakacje ciężko bedzie kupić. Raczej stworzę podstawę budżetową.

 

Co do dypowozu to ja również nie mogę ryzykować w żaden sposób samochodem, którym jeżdżę na codzień, bo codziennie na uczelnię nim dojeżdżam. Dlatego wybor padł na ekonomiczny samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem

pracuje w niedziele od 7:00 do 19:00 wrrr...

i miało być tak

mimo to są szanse ze na chwilkę wpadnę (no na godzinkę moze)
a jest lipa nie dam rady sie jednak z roboty wyrwać żałuje :cry: no trudno... pozdrowionka dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem tuż po zakończeniu zawodów :( Widziałem tylko samochód Paweł_P ale mimo iż stałem w pobliżu to nagle mi zniknął - nie zauważyłem kiedy odjechałeś. Wyciągaliśmy akurat zakopanego punciaka z błota.

A pogoda zrobiła sie ciekawa tylko ciutkę za późno ;) I mało załóg było z tego co słyszałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...