Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zabawę skończyłem po 24km oesowych. Puścił mi spaw na wydechu zaraz katalizatorem od wysokiej temperatury.

Człowiek wozi komplet kół, narzędzia, kompresor, a i tak dupnie coś zupełnie innego.

 

Powrót do domu był masakryczny, auto ryczy jak WRC, ale mocy o 1/3 mniej. Musiałem jechać 75 na czwórce, albo 110 na piątce. Inaczej chciało mi łeb rozerwać. :P

 

Tak czy siak przyjemnie spędzony dzień. :) Paweł zapowiedział, że w maju kolejna edycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik zmontowałeś i nawet widać zajączka który przebiegł mi drogę na torze :D Dzięki za udaną sobotę :)

 

ekipa z bezdroży również pozdrawia ;)

 

BKnh0sfl.jpg

 

PS czarny blob mijający nas na ekspresówce w Sosnowcu- pozdrawiamy :P:)

 

Nie blob a bug i też was pozdrawiam :) Właśnie gdy Was mijałem tak myślałem że pewnie jedziecie z wypadu terenowego bo auta uwalone błotem były :D

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę jeszcze zdanie podsumowania. Próba czasowa pokazała, że wszyscy niezależnie od marki i posiadanej mocy prezentują ten sam bardzo wysoki poziom umiejętności. Potwierdza to zatem, że funkcja szkoleniowa tego typu spotkań przynosi bardzo pozytywne rezultaty. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie blob a bug i też was pozdrawiam :) Właśnie gdy Was mijałem tak myślałem że pewnie jedziecie z wypadu terenowego bo auta uwalone błotem były :D

 

widzisz tak szybko się zmyłeś z horyzontu że nie zauważyłem, choć próbowałem dogonić to walka z oporem powietrza i różnicą w mocy z góry przesądziła o rezultacie :D

 

nawet na to nie wpadłem że tam można cisnąć 160+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie blob a bug i też was pozdrawiam :) Właśnie gdy Was mijałem tak myślałem że pewnie jedziecie z wypadu terenowego bo auta uwalone błotem były :D

 

widzisz tak szybko się zmyłeś z horyzontu że nie zauważyłem, choć próbowałem dogonić to walka z oporem powietrza i różnicą w mocy z góry przesądziła o rezultacie :D

 

nawet na to nie wpadłem że tam można cisnąć 160+ ;)

 

 

Może momentami tyle było ale trzeba uważać na photobutki aby z takiej nie otrzymać pocztówki :D Forek dobrze szedł widziałem w lusterkach ale fakt mocy trochę mu brakowało.

 

Gdzie się da i można bezpiecznie to czasem trzeba tym bardziej jak się człowiek spieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę jeszcze zdanie podsumowania. Próba czasowa pokazała, że wszyscy niezależnie od marki i posiadanej mocy prezentują ten sam bardzo wysoki poziom umiejętności. Potwierdza to zatem, że funkcja szkoleniowa tego typu spotkań przynosi bardzo pozytywne rezultaty. :)

Bardzo mądre słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie to, po sprzedaży Imprezy i kupnie OBKa, cały czas po głowie mi chodzi taki wyjazd, spróbować co potrafi :) Prześwit na tej trasce ma duże znaczenie? Opona jakaś AT czy zwykły Geolandar da rade ?:) W razie co pisz na priv, żeby nie zaśmiecać tutaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...