Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chopy autko pojechało do konwersji do Marka,szast prast klamka zapadła:) chciałem Was zapytać, bo jest okazja cos tam jeszcze porobić w nim, czy jest sens montować zegary? Wiecie olej,turbo,temp. Takie klasyczne. Czy ktoś z Was tego używa,czy na torze jest w ogóle szansa ze coś tam zobaczę? Bo w ferworze walki powiem ze nie widzę nic z deski rozdzielczej. Chodzi mi tylko o praktyczne zastosowanie. Kurde trzymajcie kciuki bo mam stracha, jak to wszystko wyjdzie:) pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chopy autko pojechało do konwersji do Marka,szast prast klamka zapadła:) chciałem Was zapytać, bo jest okazja cos tam jeszcze porobić w nim, czy jest sens montować zegary? Wiecie olej,turbo,temp. Takie klasyczne. Czy ktoś z Was tego używa,czy na torze jest w ogóle szansa ze coś tam zobaczę? Bo w ferworze walki powiem ze nie widzę nic z deski rozdzielczej. Chodzi mi tylko o praktyczne zastosowanie. Kurde trzymajcie kciuki bo mam stracha, jak to wszystko wyjdzie:) pozdrawiam Was

 

Oczywiście ze warto...klasycznie i oryginalnie wychodzily firmy LAMCO

nie jeden forumowicz ma dodatkowe zegary...może nie dostrzezesz ich w ferworze walki ale na pewno dobrze jest je mieć :-)

 

Elias w swoim ra ma jeden zegar wielofunkcyjny GREDDY'ego...tez dobra opcja :-)

 

Gdybym miał turbo...to dodatkowe zegary obok turbo timera byłyby obowiazkowe :-)

 

 

3mam kciuki.Marek na pewno zrobi dobra robotę :-)

Witam. Jestem tu nowy. Ale ogólnie w japońskiej motoryzacji siedzę kilka lat. Chętnie przyjadę na jakiegoś spota :-) poznać co w Subaru piszczy :-)

 

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

 

Również witam wśród braci forumowej :-)

Tez jestem tu nowy i chętnie podpatrze to i owo w Subaru...bo się nie znam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WueM. Właśnie chciałem o to Was podpytać bo wyczułem ze Marek nie jest za bardzo za tym pomysłem, ale mimo wszystko chyba warto wiedzieć kiedy przestać upalac bo dzieje sie cos złego, choć zdaje sobie sprawę ze jeszcze trzeba umieć interpretować właściwie dane z takich zegarów. Nie jeździłem nigdy z takimi wiec tak na oko ucho to brałem, turbo timer! Właśnie zapomniałem o tym ustrojstwie! Ten zegar wielofunkcyjny to pewnie cos elektronicznego prawda?

Nie mam wprawdzie czym subarkowatym teraz na spota zajechać :) ale gdyby sie cos działo to będę sie meldował obowiązkowo pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias ma greddy tradycyjny wskazowkowy...tzn.to głównie pokazuje...boost

Poniżej jest ciekłokrystaliczny ekran z reszta opcji...i tam jest chyba wszystko...tzn parametry silnika...ale i licznik czasu okrążeń itp.....takie urządzenie wszystko mające :-)

 

I zegar ten wygląda bosssko :-)

 

Lub klasyczne 3zegary...ale obowiązkowo na środku deski...nie na słupku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Cherusek1, temp i ciśnienie oleju - najważniejsze wskaźniki. Jeżeli zamontujesz Defi z centralką to dodatkowo masz tam opcję, że jak dany wskaźnik przekroczy określoną wartość to masz dużą czerwona lampkę + sygnał dźwiękowy. I to przy upalaniu się sprawdza. W ferworze walki na torze ciężko jest czytać wskazania takich małych budzików.

 

Wskaźnik doładowania to bardziej bajer. Można też pomyśleć nad EGT (Exhaust Gas Temperature) czyli temp. spalin, ale tę wartość już trzeba umieć zinterpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu może jakiś trening ? 7 lutego w Bytomiu jest organizowana impreza . Czas sprawdzić nasze maszyny przed plejadami  :thumbup:

Mirku, dajcie znać jak będziecie w Bytomiu, chętnie podjadę pogawędzić i zobaczyć trening. No właśnie Plejady zbliżają się wielkimi krokami :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku bardzo chetnie ale kupe roboty zaczynam miec, bo rozpoczyna sie nowy sezon a zmiany z tym zwiazane ida pogadamy jak sie zobaczymy ,co do Plejad to Edyta juz gada o nich co 2 dzien :Djestesmy ciekawi gdzie beda tym razem ja obstawiam Sledzie , moze tez trafie jak Bieszczady :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...