Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam, kolega kupił trefne auto z komisu (Alfa 159), potrzebuje dobrego prawnika który zajmie się tematem, może znacie Kogoś?

Dzisiaj jestem umówiony na obiad z moją adwokatką. Mogę podpytać czy zajmą się tematem. (zajmują się głównie firmami). Poza tym mam też 2 inne, dobre i sprawdzone kontakty. Dziś lub jutro rano dam cynk na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito79 a co bylo trefne :(

Właśnie, za bardzo nie wiadomo co się dzieje, bez powodu silnik czasami gaśnie, Alfa wylądowała 5 razy na lawecie, wgrali nowy setup i dalej to samo.

Gościu powiedział, że weźmie z powrotem auto ale zwróci kasę o 9 tysi mniej :facepalm::ph34r: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pablito79 a co bylo trefne :(

Właśnie, za bardzo nie wiadomo co się dzieje, bez powodu silnik czasami gaśnie, Alfa wylądowała 5 razy na lawecie, wgrali nowy setup i dalej to samo.

Gościu powiedział, że weźmie z powrotem auto ale zwróci kasę o 9 tysi mniej :facepalm::ph34r: .

 

A w ogłoszeniu nie było napisane że garażowane w serwisie? :)

Alfa lubi lawety więc z autem wszystko jest ok ;)

 

 

Pewnie kolega zgodził się żeby na fakturze było napisane o 9 tysięcy mniej, to jak już się zgodził to mógł poprosić o oświadczenie od komisu, że w razie kuku dostanie o 9 tysięcy więcej. Częsta praktyka w komisach, bo od oświadczeń nie płaci się podatków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolega kupił trefne auto z komisu (Alfa 159), potrzebuje dobrego prawnika który zajmie się tematem, może znacie Kogoś?

Może spróbować tutaj: http://www.tvnturbo.pl/programy/turbo-kamera,6348.html

 

Pablito79 a co bylo trefne :(

Właśnie, za bardzo nie wiadomo co się dzieje, bez powodu silnik czasami gaśnie, Alfa wylądowała 5 razy na lawecie, wgrali nowy setup i dalej to samo.

Gościu powiedział, że weźmie z powrotem auto ale zwróci kasę o 9 tysi mniej :facepalm::ph34r: .

 

Mam wrażenie, że gdyby kupił Subaru to nie miałby takich problemów :D

Edytowane przez mackos87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jak ma byc trefne to czyli przeszczep vinu itd.a tak jest zawsze ok.gdyz jak kazdy z nas kupuje uzywany samochod musi sie liczyc ,ze moze, kleknac po 50km lub po 50tys km ,to i tak ma szczescie ,ze facet chce mu go przyjac,my mielismy 3 alfy i o dziwo kazda chodzila idealnie jezdzac po calej europie czyli byly tez dlugie odcinki i nigdy nic nie padlo ,moze mielismy szczescie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jak ma byc trefne to czyli przeszczep vinu itd.a tak jest zawsze ok.gdyz jak kazdy z nas kupuje uzywany samochod musi sie liczyc ,ze moze, kleknac po 50km lub po 50tys km ,to i tak ma szczescie ,ze facet chce mu go przyjac,my mielismy 3 alfy i o dziwo kazda chodzila idealnie jezdzac po calej europie czyli byly tez dlugie odcinki i nigdy nic nie padlo ,moze mielismy szczescie :P

Mam dużo znajomych co jeżdżą Alfami i nie mają większych problemów przynajmniej nie z silnikami. Wydaje mi się, że zła opinia bierze się z tego, że auta są przeważnie powypadkowe i naprawiane tanim kosztem albo mają korygowane liczniki byleby tylko handlarz więcej zarobił. Przerabiałem to w mojej Renówce. 90% problemów wynikało ze źle przeprowadzonej naprawy powypadkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym,ze nawet jak kupujesz nowe w salonie to juz tez bylo po przejsciach, znam takich parenasci przypadko wszystkie trafily do sadu i tylko jedna sprawa wygrana,co do Alfy naprawde fajne autko tylko problem jest u nas taki,ze kazdy naprawia jak juz sie rozlecialo  nie jak bylo wskazane do wymiany bo szkoda kasy a to se tak ne da :P tak samo jest z naszymi Subarkami kazdy naprawia jak juz musi bo szkoda kasy ja natomiast naprawiam nasze zawsze jak tylko cos juz zaczyna byc nie tak a nie czekam az sie rozleci,a potem ktos chce kupic taki samochod i mowi ,ze rocznikowo to koszt tylko taki to niech se kupi rocznikowo wlozy do niego z 30tys a potem pogadamy czy bedzie chcial sprzedac :D coz musi jeszcze duzo wody uplynac nim sie nauczymy ,ze na zyciu i zdrowiu nie oszczedzamy a sprawny dobry samochod to nasze bezpieczne zycie ktore mamy tylko jedno,ale sie nagadalem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Martinez...ma hawka sti...całkiem konkretny sprzet ;-)

Myślałem od razu o Buncolu...Ale autka już nie ma :-(

Na podbeskidziu też sporo fajnych sprzętów...na pewno ktoś konkretny się zgłosi :-D

Autko jest, ale nikt nie wie gdzie jest :D

 

najważniejsze, że PZU wypłaciło 100 % :P po wojnie jest zwycięstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może Martinez...ma hawka sti...całkiem konkretny sprzet ;-)

Myślałem od razu o Buncolu...Ale autka już nie ma :-(

Na podbeskidziu też sporo fajnych sprzętów...na pewno ktoś konkretny się zgłosi :-D

Autko jest, ale nikt nie wie gdzie jest :D

 

najważniejsze, że PZU wypłaciło 100 % :P po wojnie jest zwycięstwo :)

 

buncol_S04 czy to Ciebie widziałem w Białym Cayenne TECHART na SL99**** pod Plazą w zeszłym tygodniu?

 

W innym temacie. Pozdrawiam Ricarda stojącego na Trans Oil przed lub po tankowaniu. Podobno na stacji nie można rozmawiać przez telefon :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...