Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ricardo z przodu na dole mialem juz alu whitrline'a ale okazalo sie ze o ile na mocowaniach pasuje to niestety kolektor w turbo idzie inaczej niz w ssaku i ni cholery nie zagralo to jak trzeba....moze 1no punktowa znajde...na razie szukam na spokojnie wahaczy tyl ze stabilizatorem :-D

Jarek..niestety z mojego chrupka to nie wiele elementow pasuje do Teojego potwora...wiec wybacz..nie pomoge :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suberet, doświadczenie w piciu piwa :P

Nie no żartuje, mój fater sie zrobił taki "obejrzy-świat" od kiedy motor kupił ^_^ ale ze Złombalem mnie rozwalił.

Jak coś to bede dziś na starcie, niestety Poldolota nie widziałem jeszcze, ponoć wiśniowy na czarnych blachach.


-------------------
aha

kupiłem Peżota na dojazdy do pracy, jesteście źli? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 1973 lub 6

271771311_1_644x461_profesjonalny-rower-





 

 

 

:biglol:
giphy.gif

ale was zrobiłem :yahoo: moi kumple tuningowce sie nie dali :P


---------
start złombola super sprawa, rozbroiły mnie teamy tematyczne, np Francuscy hydraulicy w żuku? :huh:

ale hiciorem była MŁODA PARA w 125p :o:D

EDIT:
55cf36745686a_o,size,933x0,q,70,h,8c2a18

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak coś to bede dziś na starcie, niestety Poldolota nie widziałem jeszcze, ponoć wiśniowy na czarnych blachach.

 

 

 

Za to ja widziałerm. B)  Wracałem z Tychów, jak jechali w grupkach na połódnie, w tym poldolot wiśniowy. :)

Maluch zepsuł się chłopakom już na wys. Czułowa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suberet czy ja może jechałem za Tobą w niedzielę rano między 9:00, a 10:00 w stronę Pszczyny?

 

Forek taki jak Twój wyprzedził mnie przed Tychami i leciałem za nim, bo miał CB z krótkim badylem.

:) Tak, to ja! Lukałem w lusterko, bo widziałem Seata, który sie do mnie przykleił chyba już przed Tychami. Mrugałeś mi długimi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopcy! Pytanie do właścicieli GT-ków czy może ktoś napisać albo zamieścić zdjęcie jak wygląda regulacja wysokości siedziska w fotelu kierowcy? Szukam takiego fotela z dwoma pokrętłami z boku, ale przeczesałem już sporo internetu i miejsc fizycznie istniejących i nie ma takiego, więc się zaczołem zastanawiać czy czasem w europejskich wersjach ta regulacja nie wyglądała jakoś inaczej, W ASO też nie są za bardzo w stanie pomóc bo vin do systemu nie wchodzi. Miotam się

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopcy! Pytanie do właścicieli GT-ków czy może ktoś napisać albo zamieścić zdjęcie jak wygląda regulacja wysokości siedziska w fotelu kierowcy? Szukam takiego fotela z dwoma pokrętłami z boku, ale przeczesałem już sporo internetu i miejsc fizycznie istniejących i nie ma takiego, więc się zaczołem zastanawiać czy czasem w europejskich wersjach ta regulacja nie wyglądała jakoś inaczej, W ASO też nie są za bardzo w stanie pomóc bo vin do systemu nie wchodzi. Miotam się

Pozdrawiam.

Cześć, niedawno byłem właścicielem pięknego GieTka :) . Moim skromnym zdaniem były dwa pokrętła, jedno do regulacji lędźwiowej, a drugie do regulacji kąta pochylenia siedziska. Ale wysokości raczej nie, zapytaj Adama który kupił ode mnie wanienkę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ma regulację...ja pomimo posiadania całej kompletnej tapicerki z gt'ka (nie anglika) to niestety nie mam ani jednego pokrętełka...tylko wajhę do pochylenia oparcia :-P

 

Nie wiem...może lewy fotel jest anglik...a prawy europa więc żaden nie ma regulacji?

Naszczęście siedzi się bardzo wygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Pablito79 masz racje te pokrętła nic nie podnoszą tylko regulują siedzisko, nigdy za dużo nimi nie kręciłem a jak już to miałem wrażenie że coś podnosi ale to tylko wrażenie, a napiszcie mi jeszcze w takim razie czym w GT-ku różni się fotel kierowcy od pasażera w zakresie regulacji oczywiście, czy fotel kierowcy ma więcej możliwości? Chodzi mi o GT-mi które nie mają żadnych pokręteł z boku. Cholera ostatnio na spocie u Pawła wcinałem kiełbaski zamiast pooglądać jak macie w samochodach...

Heniek200975 masz pokrętła w obu fotelach teraz? Czy tylko u pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Pablito79 masz racje te pokrętła nic nie podnoszą tylko regulują siedzisko, nigdy za dużo nimi nie kręciłem a jak już to miałem wrażenie że coś podnosi ale to tylko wrażenie, a napiszcie mi jeszcze w takim razie czym w GT-ku różni się fotel kierowcy od pasażera w zakresie regulacji oczywiście, czy fotel kierowcy ma więcej możliwości? Chodzi mi o GT-mi które nie mają żadnych pokręteł z boku. Cholera ostatnio na spocie u Pawła wcinałem kiełbaski zamiast pooglądać jak macie w samochodach...

Heniek200975 masz pokrętła w obu fotelach teraz? Czy tylko u pasażera?

Pokrętła mam w obu fotelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz Maaatiz....Maaatiiiizzzz kaj jesteś?

Napisz mi ino co to za wozy są...tyś je szpec...to jedno to sky gtr...to wiem...a to drugie? Za cholere nie umiałem ich dogonic...a zamknąłem prawie licznik...tak dokładnie że chrupek zaczął już części gubić :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...