Skocz do zawartości

EVO X - rywal czy alternatywa?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak tak to po co kupowac Mistu ?
za wyglag

I sam sobie dałeś odpowiedź :mrgreen: Osobiście nie bawiłabym sie skrzynie SST, ale do codziennego użytku może być praktyczna...

 

swoją drogą, jak dla mnie, to ta X "nie jedzie" i brak kontaktu kierowcy z autem,

Jedzie :D Owszem nie przyśpieszał tak, jak bym chciała, ale to tylko 285 kucyków :D Za dużo wymagać nie można :mrgreen:

 

no to sobie posluchalem dzisiaj X i.... nie pamietam jak brzmialo co oznacza ze nie ma o czym pisac :mrgreen:

Nie pamiętasz bo... skupiłeś się na rozszyfrowaniu poszczególnych guzków umieszczonych nie wiadomo po co na kierownicy :razz:

Pozatym pasażer wrzeszczał Ci " ol'a Boga, zwolnij ! Nie wyhamujesz! " tak wiec ja nie wiem, jak w takich warunkach mogłeś cokolwiek usłyszeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 715
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze sie nie wypowiadalem w tym temacie wiec kilka slow. Nowe STI to moim zdaniem totalna porazka, kleska i lipa. Wyglada strasznie , STI nie jezdzilem ale jezdzilem WRX nowym i jest tragedia. Wrazenia jak od mojego kolegi z Lanosa :mrgreen: . Natomiast X jest przedewszystkim dalej sedanem , nieco podniesiona dupa ale za to przod to kot na maxa.I tak samo osiagi z tego co wiem to X odjezdza STI. Jak bym mial wybierac to zdecydowanie X. To moja indywidualna ocena tych dwoch samochodow. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe STI to moim zdaniem totalna porazka, kleska i lipa. Wyglada strasznie , STI nie jezdzilem ale jezdzilem WRX nowym i jest tragedia.

 

Ostatnio usłyszałam ciekawe zdanie " Wygląd nowego subaru jest na etapie stworzonego już dawno evo VI . A żeby dorównać akutalnemu Miśkowi, trzeba trochę więcej niż znaczek subaru."

Ale wole sie nie wypowiadać dopóki nie przejadę sie imprezą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem przyjemnosc nowym STI i co do wygladu kwestia gustu (wole blondynki)

a co do mozliwosci dla tych co nie potrafia jezdzic (ja) to nowe STI wiele wybacza a dla tych co potrafia mysle ze bedzie niezly fun

kolega niebawem odbiera nowego Miska wiem tylko ze czarny nic wiecej nie chce powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe STI to moim zdaniem totalna porazka, kleska i lipa. Wyglada strasznie , STI nie jezdzilem

Lubie ludzi zdecydowanych :!: , majacych swoje zdanie... :cool: Zdecydowanie nie powinienes nawet probowac go zobaczyc... a co dopiero jezdzić.... :mrgreen:

Widze Cie w X...to piekne auto.... :razz:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mozliwosci dla tych co nie potrafia jezdzic (ja) to nowe STI wiele wybacza a dla tych co potrafia mysle ze bedzie niezly fun

No własnie jak wrażenia po STI ? Silnik, skrzynia ogólne prowadzenie tego auta, i wyciąganie go z poślizgu ? (Odczuwa sie przy tak małych gabarytach że autko troszke ucieka?)

 

[ Dodano: Nie Cze 15, 2008 11:22 pm ]

Panie Andrzej Koper, kiedy na jazda testową nowym STI mogę przywędrować ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąganie go z poślizgu ? (Odczuwa sie przy tak małych gabarytach że autko troszke ucieka?)

O czym Pani mowi :?: jakich malych gabarytach.... :mrgreen:

AK

ps.nie wiem , czy jazda na miejscu pasazera bedzie Pani odpowiadala :?: ..w dodatku zgodnie z przepisami.... :roll:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mozliwosci dla tych co nie potrafia jezdzic (ja) to nowe STI wiele wybacza a dla tych co potrafia mysle ze bedzie niezly fun

No własnie jak wrażenia po STI ? Silnik, skrzynia ogólne prowadzenie tego auta, i wyciąganie go z poślizgu ? (Odczuwa sie przy tak małych gabarytach że autko troszke ucieka?)

 

[ Dodano: Nie Cze 15, 2008 11:22 pm ]

Panie Andrzej Koper, kiedy na jazda testową nowym STI mogę przywędrować ? :D

 

niestety tylko po warszawskich ulicach moglem pojezdzic ma duzo mozliwosci i naaaaaapraaawdeee duzo wybacza (chyba jazda testowa za czas jakis bo z tego co wiem ida jak swieze wroclawski czy tam francuskie zeby nikogo nie urazic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Pani mowi :?: jakich malych gabarytach.... :mrgreen:

Na zdjęciach to na małe wygląda :mrgreen:

 

ps.nie wiem , czy jazda na miejscu pasazera bedzie Pani odpowiadala :?:

Lepsze to niż nic :mrgreen:

w dodatku zgodnie z przepisami.... :roll:

A to są jakieś przepisy ? jeden znam tylko - nie prowadzić po alkoholu :D

 

Wywalić zwrot PANI ! Ja panna jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...