Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

za cicho jest !
Wywalenie środkowego tłumika coś poprawi?

wywalenie środkowego trochę poprawi - będzie głośniej, ale niewiele, skoro już nie masz katalizatora, to możesz jeszcze założyć inny backbox, (mniejsza puszka) .. i będzie głośno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje - nie przeczytałam całych 40 stron. ale mam pytanko - czy ktoś robił wydech w 3mieście lub okolicach? tymczasowo zalezy mi na małym modzie wydechu - bez konieczności remapu, ale dającą możliwość późniejszej kontynuacji ( o ile to ma sens w SBD ?? )

 

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dedykowane do modelu, to każdy mechanik od wydech poradzi sobie z tym (przynajmniej u mnie tak było, oczywiście o nowych uszczelkach nie wspomnę)

tylko po wymianie DP jeździć delikatnie do czasu remapu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

 

wymiana DP bez reampu ? :huh::o

Też jeżdzę bez nowej mapy, czekam na reszte gratów. Włożone TD04L i wydech bez katów. Ładuje w piku 0,8. EGT w normie, AFR w porządku. Co mi grozi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie w tym wydechu powinieneś zrobić 2 rzeczy, owinąć dp nimbusem, taśmą lub kocykiem, bo temperatura mocno wzrośnie. Szkoda że nie poprosiłeś o to Edwina. Kolejna kwestia w tym wydechu trzeba chyba przespawać uszy aby dostosować do Forka. Szukaj jakiegoś ogarnietego warsztatu aby tej ładnej biżuterii ci nie zniszczyli. Niemniej wydech powinien być powiązany z remapem.

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana dołu silnika...

 

No tak, powszechie znana i powtarzana jak mantra opinia o remapie...Też miałem zamiar od razu po wymianie dp jechać na strojenie, tylko czekam jeszcze na parę fruktów. W tej kwestii mnie ciekawi co ewentualnie moze spowodować te szkody?? Sama wartość doładowania na pewno nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...