Skocz do zawartości

Nareszcie mam WRX-a ! po 100 dniach walki


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie stałem się posiadaczem Subaru Imprezy WRX ! Moje marzenie się ziściło ! Będę dziś zasypiać na twarzy :P

Wrażenia opisze później .......................... padam na pysk..

 

Witam w klubie Porabanych Samobojcow. U mie spanie na twarzy stolo sie hobby. Szkolenia w tem zakresie przeprowadzane som na Zlotach ........i Upadkach. Gratulacje z powodu nowego nalogu.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu już mnie wczoraj przywitali! :cry:

 

Pan policjant z ciemno zielonej Toyoty Corolii z Foto Radarem. :cry:

 

Jadę, stoją metr za znakiem -teren zabudowany, no to zakleszczam trójkę i hamuje silnikiem do 50 Km/h. A tu lizaczek. Nie spodobał się tłumik DEVILA !

:evil:

Chciał dowód zatrzymać! Ale wyprosiłem. Mówił że w Poznaniu jest osiem takich aut i wszyscy pozdejmowali takie nie przepisowe tłumiki....... :cry:

 

 

:evil::evil::evil: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił że w Poznaniu jest osiem takich aut i wszyscy pozdejmowali takie nie przepisowe tłumiki.......

To ja osobiscie znam dwie sztuki, ktore nie tylko wciaz jeszcze jezdza z glosnymi tlumikami, ale w dodatku sa to ich jedyne tlumiki 8) .

Chyba, ze pan Wladza :mrgreen: mowil tylko o WRX.

Tylko przypadkiem nie daj mu sie namowic na to sciaganie tlumika :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja gratuluję. :) No i nie zciągaj teog tłumika Subaru ma być słyszane wszędzie :)

 

Witam swieze osocze, mam tako prosbe zeby sie nie podszywac. W opcji "skad" Napialiscie se BielaWa.......no wstydzili byscie sie.........mlodziez ......kurna.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć co wpisać bo moze nie jestem wtajemniczony. :lol::lol::lol:

 

Może Solbergowo :P

Wpiszcie se wzorem parlamentarzystow zescie so Ełropejczyk .........a zara zara, moze ja mam jakies wlosci com o nich nie wiedzial ? Gdzie jes ta cala Biela Wa.... ? moze mie Jom zwrocom ................wreszcie ?

 

SZANOWNE FORUMOWICZ, OGLASZA SIE ZE POSIADYWUJE WLASNO MIEJSCOWOSC I TO Z PIETRKIEM W SOBIE.

 

Jezdem bogata

kupie se Fiata

 

Mamusia herbu szesciogwiazdowa sliwowica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobrego zakupu!! Tylko gwarantuje Ci że nie będzie sie prowadził dobże do puty do póki nie wpadniesz do kraka go z nami oblać :lol:

 

he he dobre dobre, tylko jak wszyscy nowi uzytkownicy subar sie zastosuja do tej rady to pani w okienku pobierajaca oplaty na A4 (notabene bardzo slusznie :roll: ) nie wytrzyma takiego nalotu subar z calej polski, a nam krakusom wysiada watroby* 8) ..........

 

 

 

*nie dotyczy matki, alexa .......................... i smiecha 8) (ten tylko cos wymaluje i juz bedzie ok! :lol: )

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie wróciłem z rozłąki z WRX-sem ! Opalenie się nad morzem było by przyjemniejsze gdybym w kieszeni czuł kluczyki od mego cudeńka. Tak musiałem się relaksować bez niego przy boku, aż 2 tygodnie! Ale kumpel, co się w nim w Poznaniu opiekował podstawił pod lotnisko i to była najlepsza część urlopu..... :P

 

PS. Ktoś z Poznania z Subarynki go pozdrawiał ! On biedny, nie w temacie i nie bardzo w pierwsze chwili skumał.... , ale też pozdrawia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...