Skocz do zawartości

Może się przydać!


jarmaj

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, w wielkiej brytani, maja ich 5000 i absolutnie nie wyobrazam sobie jak mozna tam jeszcze jezdzic

Hmmm, może trochę niedokładnie się wyraziłem.:?

Chodziło mi o kraj pokazany na mapce...

Ale z tą UK to faktycznie siara. W początkach motoryzacji angole wprowadzili przepis mówiący, że przed każdym samochodem ma iść (!!!) ktoś z horągiewką i ostrzegać innych.

I dzięki temu spowolnili nie tylko prędkość samochodów, ale też rozwój motoryzacji na ładnych kilka lat i zostali poważnie w tyle do np Niemców, co potem z wielkim trudem odrabiali.

Taki kraj... Ale czego spodziewać się po ludziach u których pasażer prowadzi samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mapki wynika ze w Warszawie nie ma fotoradarow, czy rzeczywiscie tak jest?? Nieczesto tam bywam, ale warto wiedziec :)

 

Mapka prezentowana przedstawia lokalizacje fotoradarów - a raczej miejsca do ich instalacji. Niestety (na szczęście :roll: ) policja nie ma pieniędzy na obsadzenie wszystkich skrzynek, tak więc jak masz szczęście, to obędzie się bez pamiątkowych zdjęć :wink:

Wracając do pytania - w Warszawie policja oraz Straż Miejska używają głównie fotoradarów przenośnych (przewoźnych). Trudno mi tu pisac o jakiś pewnych miejscach, ale jedną z ulubionych tras jest trasa od Dworca Zachodniego w kierunku Mostu Grota i dalej do Marek. Zwłaszcza kawałek w okolicach ul. Powązkowskiej (pod wiaduktami są takie małe chodniczki). Dodatkowo warto uważac na jeżdżące tamtędy Fordy Mondeo (niebieski i srebrny) ze smutnymi panami w niebieskich koszulach.

Może inni mieszkańcy stolycy :lol: mają jeszcze dodatkowe obserwacje

 

Pozdrawiam

M

 

PS. To mój debiutujący post. Przestraszyłem się możliwości skasowania konta, więc będe spamował na całego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarmaj jak zamieścisz jeszcze mapke gdzie można trafić na fajnego przystojniaka to będe najszczęśliwasza w całej wsi... 8)

 

Przepraszam, że nie pytany, ale..

Statystycznie rzecz biorąc, to najprędzej w Warszawie :wink:

 

Pozdrawiam

M

- po piersze - dzin dobry panie swiezy

- po drugie gratuluje avatarkai nicku

- po czecie ni mam zaszczezen co do ilosci przystojniakow w Wa-wie, tyko odpowiedz pod awatarkiem na pytanie "skad" , wydawa mi sie antyreklamowa jak chodzi o zawartos intelektualno miejscowych. Abo to zmiencie, abo sie tera nie chwalcie.

 

Mamusia Monisi............. znaczy ewentualna ........ Tesciowa...tfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po piersze - dzin dobry panie swiezy

Bardzo dobry :lol: Dziękuję za powitanie

 

- po drugie gratuluje avatarkai nicku

Dziękuję

 

- po czecie ni mam zaszczezen co do ilosci przystojniakow w Wa-wie, tyko odpowiedz pod awatarkiem na pytanie "skad" , wydawa mi sie antyreklamowa jak chodzi o zawartos intelektualno miejscowych. Abo to zmiencie, abo sie tera nie chwalcie.

 

Przyznaję rację i zmieniam

 

Mamusia Monisi............. znaczy ewentualna ........ Tesciowa...tfu.

 

 

Pozdrawiam tym bardziej serdecznie

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarmaj jak zamieścisz jeszcze mapke gdzie można trafić na fajnego przystojniaka to będe najszczęśliwasza w całej wsi...

Po co mapkę, tyle rysowania by jeden punkt oznaczyć...

Oczywiście w GLIWICACH! :lol:

Tylko dokładnie ulicy podać nie mogę, bo czasami się przemieszczam. :D

 

PS Tak, wiem, wiem, już nieraz mi mówiono, że jestem przesadnie skromny i stanowczo więcej pewności siebie by się przydało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No........ tera jezdescie REJSOWY.

Co do zalotow ukierunkowanych na Monisie, poprosze mie przeclac CV na PW ... O.K? Zdjencia ma byc wysoki rozdzielczosci, co bym mogl pryszcze policzyc.

 

Mamusia vel Tesciowa ....tfu ... ze mie to przez gardlo przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ty co...to po to ja tyle lat w Zabrzu mieszkałam żebyś ty mi tu teraz tak...no ładnie

 

Ooo! No proszę, a że Zabrze to właściwie dzielnica Gliwic, więc krajanaka! (mam nadzieję, że nie ma tu nikogo z Zabrza, bo mi się zaraz oberwie...)

Ale czegoś nie rozumiem, co ja "ci tu teraz tak...no ładnie"? Czyżbym czegoś nie wiedział? Hmm, fakt, że czasami mam drobne problemy z odtworzeniem pewnych szczegółów z niedawnej przeszłości (szczególnie dnia poprzedniego), ale ostatnio one nie wytępowały. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była taka subtelna groźba....ale chyba mi nie wyszło

Aaa, groźba? No to jestem uspokojony... :D

Aczkolwiek jak na mnie to stanowczo zbyt subtelna.

W przypadkach grożenia proszę o zdecydowanie bardziej jednoznaczne stwierdzenia, bo potem jestem gotów je źle, a nawet wręcz przeciwnie, zrozumieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...