Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co Elmo, chyba kopsnę się do stolycy i "we nagrodę" dam Ci się/zmuszę Cię* do jazdy skodziną abyś i Ty poczuł mój ból egzystencjalny ;)

 

*niepotrzebne skreślić

 

ale pomyśl sobie, jak będzie bolało kogoś skopanie przez skodzinę - tramua na kilka pokoleń jak nic :D

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Skoda to tylko MB1000 RS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nieteges - zgubilem moj ulubiony niebieski subarowy portfel z dokumentami i wieksza iloscią gotowki

Teges- okazalo sie ze wypadl mi z kieszeni na stacji, znalazla go piekna kobieta i przywiozla mi do pracy. Jagiello wskoczył w podziekowaniu.

Nieteges - nie wziąlem jej numeru tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: jechałem w środę późnym wieczorem z W-wy do Gdańska A1. Na liczniku ok. 130 km/h. Gdzieś pomiędzy Włocławkiem a Toruniem wyprzedziło mnie dość szybko Audi A5. Po ok. 3 sekundach Audi zaczęło "tańczyć" na drodze, a w powietrze wzbiła się wielka czerwono biała chmura czegoś, w co wjechałem. Zalało mi całą szybę więc awaryjne hamowanie odbyło prawie zupełnie na oślep. Okazało się, że Audi władowało się w chodzącego po autostradzie łosia.

 

Teges: z łosia nie zostało wiele, ale na szczęście rodzina (tata i dwie córki) wyszli z tego prawie bez szwanku. Kierowca miał tylko pokrwawioną twarz, którą pokaleczyły resztki szyby, ale poza tym wszyscy cali i zdrowi. Audi do kasacji, a mój samochód uwalany krwią, sierścią i resztkami zwierzęcia.

 

Uważajcie w nocy na takich terenach. Łosie podobno przechodzą bez problemów przez ogrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...