Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Teges: po trzech miesiącach wsiadłem wreszcie do nowego subaraka.

Nieteges: z jazdy próbnej wróciłem na lawecie :cry:

 

Nie mam pojęcia, co się stało: wjechałem w dziurę i auto zgasło. Nie odpala, pasek rozrządu cały. Oczywiście na jazdę próbną pojechałem w wersji light: bez tapicerek, kluczy, bez latarki, jedynie trójkąt, gaśnica i przednie fotele, więc ciężko było sprawdzić cokolwiek.

 

Przy okazji: wiem, że to nie ten dział, ale dzięki Elku, za wsparcie techniczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: mundial

Nieteges: sesja

mundial jednak jest tylko co 4 lata, a sesja co pół roku więc wybór jest oczywisty :wink:

 

Masz fart - ja akurat w latach mundialowych miałem najpierw egzaminy do liceum, a potem maturę i egzaminy na studia :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: mundial

Nieteges: sesja

mundial jednak jest tylko co 4 lata, a sesja co pół roku więc wybór jest oczywisty :wink:

 

Masz fart - ja akurat w latach mundialowych miałem najpierw egzaminy do liceum, a potem maturę i egzaminy na studia :twisted:.

 

no nie powiedziałbym, że aż taki fart bo sesja rozłożyła się prawie na cały mundial + dokończenie pracy dyplomowej + obrona w połowie lipca :P

najlepszych meczy i tak po prostu nie mogę przegapić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: Rozciąłem sobie głowę i nie wiem czy nie będzie potrzebne szycie. A przy okazji wyłysiałem trochę w tym miejscu. :evil::evil::evil:

Teges: Siostra (nomen omen ratownik medyczny) założyła mi opatrunek i idę montować dodatkowy stop do Imprezy i przyciemniać szybki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: Siostra (nomen omen ratownik medyczny)

 

Nomen omen? To Twoja siostra ma na nazwisko, czy imię Ratownik? Może Ratownik Medyczny? :P

 

Bardzo very funny :P

 

Może ją wezmę na następnego spota to poznacie. A tu nie będę danych podawał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie denerwują wszystkie "nomenyomeny" mylone z "notabene", i inne "półtorej" zamiast "półtora", "bynajmniej" zamiast "przynajmniej" i "najmniejsze linie oporu" zamiast "linie najmniejszego oporu". I będę z tym walczył do upadłego :twisted:.

 

Skoro nie denerwują, to dlaczego będziesz z tym walczył? :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najmniejsze linie oporu" zamiast "linie najmniejszego oporu". I będę z tym walczył do upadłego :twisted:.

 

a powiem Ci, ze cos w tym jest - utarlo sie "po najmniejszej linii oporu" co jest nielogiczne

 

taki artykulik http://www.obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Twoje przykłady to wyższa szkoła jazdy, ja walczę z "włanczać" i rokiem "dwutysięcznym piątym" :mrgreen:

 

Ważne, by w ogóle walczyć z językowym niechlujstwem i powielaniem błędów.

 

Jeszcze jedna rzecz z "wyższej szkoły": wszyscy mówią "przekonywujący". Nawet firefox tego nie podkreśla, co właśnie zauważyłem :twisted:. A tymczasem poprawne są wyłącznie formy "przekonujący" i "przekonywający"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...