Skocz do zawartości

Wakacje 2008 - Egipt


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/aqua ... -7991.html

Za opinią mojej dziewczyny, która ten hotel oceniała jakiś czas temu dla wakacji.pl (a widziała nie mało hoteli w swojej pracy), mogę stwierdzić, że jest to obecnie jedna z lepszych 'czwórek' w Egipcie. Obiekt nowy. Będę miał osobiście przyjemność przetestować go za ok. 2tyg. :cool: Zważając dodatkowo na opinie klientów ww. biura, wygląda na to, że jest bardziej niż OK.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w tym roku 2 tyg. w Ali Baba (Hurghada) z ekipą dorosłych i dzieci w wieku od 2-10 lat. Wszyscy zadowoleni. bardziej wypasiony hotel to Dama Beach, ale rezydentka dla rodzin z dziećmi polecała zdecydowanie Ali Baba. Biuro Viva Tours. Miła obsluga i bez problemu uznali nam reklamację za skrócony o 1 dzień pobyt w Egipcie związany z zamieszaniem pseudo terrorystów na Okęciu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Jakie biuro podróży polecacie?

Ew. jaki hotel?

W rachubę wchodzi tylko Egipt, all inclusive, 2 os. dorosłe + dziecko 6 lat (dwa tygodnie).

bedziecie nurkowac? jesli tak to tylko Sharm, Hurghada wypada blado w porownaniu w tej kwestii

ja bylem z biurem podrozy Kopernik z Wawy (przez wakacje.pl) i poza drobnym mankamentem, ze obok naszego hotelu budowany byl drugi to nie moge na nic narzekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuro Alfa Star, hotel Sunrise Holyday Resort w Hurgadzie. Został wybrany po długich poszukiwaniach na forach wakacyjnch. Odpowiada opisom i jest godny polecenia.:grin:

 

 

polecam również dobry hotel z all inclusive tez Sol Y Mar Sea Star w Tabie jeśli ktoś ceni sobie spokój i lenistwo..... :mrgreen: Ale ogólnie Alfa Star jest solidnym biurem podróży, warto się zakręcić wokół ich oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zobaczyć piramidy to albo jedz do kwietnia albo od połowy wrzesnia bo inaczej nie wysiądziesz z klimatyzowanego autokaru .

Nie wiem jak można być w Egipcie i nie nurkować więc : Szkrab snoorkling , Ty nurkowanie a żona sie poopala przy hotelowym basenie.

Wspaniałe sa rownież wyprawy łodziami na rafy - nawet bez koniecznosci nurkowania , szczególnie wieczorem bo jest szansa spotkania pławiących sie delfinów.

 

Hotel, ktory był juz przedstawiony jest z Twojego punktu widzenia niezły. Są zjeżdzalnie , baseny , animatorzy zabaw dla dzieci, sale zabaw itd.

Ja osobiście preferuję inne formy wypoczynku ale ja nie mam Szkraba .

 

Hogi, jak bedziesz miał chwilę to podjedz do mnie , weż Vero ( np w weekend ) to opowiem Tobie co warto zobaczyć i jak przeżyć bez bólów brzucha .

 

Pozdrawiam,

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
w tym roku byłem 2 tyg z alfa starem w sharmie i było git, natomiast w styczniu 2008 padło na hurgade z exim http://www.eximtours.pl/hotels/read/hot ... /60080125#

i mam nadzieje, że również będzie si.

Ciekawie zapowiada sie park wodny... zobaczymy.

Pozdrawiam

No i jak? Wróciłeś już?

Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Mr. Why widzę pisał o Aqua Blue. Byłem w listopadzie w tym hotelu (link gdzieś wyżej) i hotel całkiem spoko. Hotel czysty, zadbany, spora jego część powstała całkiem niedawno-na google.maps widać, że brakuje połowy obiektów, które są obecnie http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&g ... 10042&z=17

Jedzenie ok, non-stop jakieś dodatki z grilla, fryty, ciasta, browar, wino do oporu od rana do nocy w bufetach. Także na pewno trochę cięższy wrócisz :)

Kompleks składa się z 3 hoteli: dwa są obok siebie, a jeden po drugiej stronie ulicy. Hogi, jakbyś był nim zainteresowany, to daj znać - "sprzedam" Ci kilka tipsów, co by Cię na dzień dobry nie wykolegowali przy zakwaterowaniu :twisted::mrgreen:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem rok temu w Sunrise Resort w Hurghadzie z biurem SELECTOURS.

Ani na biuro, ani na hotel nie mogę narzekać. Rezydentka bardzo pomocna, kontaktowa i generalnie ok. W hotelu też wszytko było ok, choć róznie można trafić z "widokami" :cool:

Dla nas największą zaletą tego hotelu było to, że "snorklując" przy samym brzegu, nie ruszając się z hotelu, można podziwiać mała rafę. Super atrakcja dla szkrabów i początkujących pływaków ( jak moja lepsza połowa :wink: )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam biuro Sun&Fun z Lublina......

Hotel w sharmie Coral Beach Tiran ***** bardzo fajna rafa, wycieczki do aquaparku, definarium jest co oglodac. Hotel (3 baseny ,silownia wielka stolowka i super jedzenie) nie mam zandych najmniejszych zastrzezen. Co do dzieci to latalo ich calkiem sporo. Wieczorami jest co robic bo codziennie sam organizowane jakies zabawy dla dzieci i doroslych.

Polecam ten hotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...