Skocz do zawartości

Wakacje 2008 - Egipt


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Września
to koło Poznania :razz:

Tylko roboty są nieomylne :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sty 21, 2008 9:39 pm ]

andrzej:), Neckermann ma dobre oferty teraz.

Egipt Hurghada hotel Sindbad Aquahotel & SPA * * * *

2 tygodnie we wrześniu 2 os. dorosłe + dziecko 6 lat, all inclusive

całkowity koszt z wszystkimi opłatami 6019 zł. , ale tylko do końca stycznia jest taka promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się z rocznym szkrabem i trochę boje się o "zemstę faraona". Był ktoś w Egipcie z takim małym dzieckiem? Nie miało żadnych sensacji żołądkowych?

My byliśmy w zeszłym roku marzec/kwiecień z 1,5 rocznym synem. Jadł wszystko, a zemsta dopadła po powrocie tylko mnie i żonę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na mieście" sa czesto kilka razy tansze

Dodaj jeszcze coś na temat ubezpieczenia tych wycieczek "na mieście" :neutral: . Jeżeli ktoś nie jest nastawiony na survival, tudzież "niezapomniane" wrażenia, tylko rodzinne zwiedzanie, to ja bym nie ryzykował.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze biuro to Alfa Star, ale z hotelow nie bierz nic co lezy w miejscowosci Taba bo tam sa same zlomy (a jesli chcesz to wez hotel Sol Y Mar Sea Star)

 

najlepiej idz do alfa staru i wez jakis katalog i zobacz...jak teraz zarezerwujesz bilet to bedzie wszystko tansze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady mój 7-letni syn pił i jadł wszystko i nic się nie działo...

No wiesz!

7-latka rozpijać....

 

 

Pisząc to wiedziałem, że ktoś mnie złapie za słówko :wink:

 

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 10:23 am ]

Ja byłem z Itaką ale w innych hotelach. Biuro bez zastrzeżeń, co do Kiroseiz to leży on zdaje się na kompletnym odludziu, daleko od morza...

 

A mógłbys polecić jakiś porządny hotel "all inclusive" z Itaki?

 

Ja byłem w Radisson SAS *****, ale z HB (choc teraz istnieje opcja all) i w Sunrise Island View***** z all. Oba niezłe, bez większych zastrzeżeń jak na kraje arabskie oczywiście.

Jeżeli z dziećmi to polecam raczej Sunrise.

 

Nie polecam natomiast Palmyra Resort****, co prawda nie mieszkałem tam, ale zwiedzałem go, nieciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Z miłą chęcią podzielę się informacjami na temat hotelu „aqua blu resort” w Hurgadzie.

Hotel b.fajny zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Kwestia dzieciaków (z obserwacji):

-ok. 10 animatorów w tym 2 Polki, cały czas jakieś zabawy, gry, wspólne chodzenie na lody, ciastka itd. itd.... wiec dzieciaki się nie nudzą; wieczorami w teatrze przedstawionka, zabawy!

Łącznie w kompleksie ponad 10 basenów (2 ze zjeżdżalniami) – jest w czym wybierać!

Co fajne w hotelu opcja AL. do godz. 24, kwestia jedzenia i picia - każdy znajdzie coś dla siebie – ful (grill, owoce morza, itd) dla dzieciaków lody bez ograniczeń, na każdym barze automat pepsi. (bardzo si bar przy plaży – pod względem jedzenia)

Biuro exim tours – bardzo ok. bez uwag (co chyba jest rzadkością)

Jedyny minus to brak rafy przy hotelu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrącę swoje 0.03 PLN :)

W wakacje 2007 spędziłem tydzień w hotelu Hilton w Nuweibie (płw. Synaj). Jechaliśmy z biurem Alfa Star w dwie osoby (ja i tata). Bez zastrzeżeń. Hotel świetny w milej, spokojnej okolicy (jednocześnie blisko pięknego kanionu), w wakacje.. nie ma tłoku. Jedyną rzeczą, która mnie nieco rozczarowała były rafy. Spodziewałem się, że będą efektowniejsze :) Ale przynajmniej nauczyłem się "snoorkować" :P

Ogólnie- bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Hurgadzie moge polecic Coral Beach. To hotel z bezposrednim dostepem do plazy, szerokiej plazy i mała rafa koralowa 50m od brzegu :) Kompleks domkow po 4 studia/apartamenty zwroconych w kierunku morza (z widokiem). Jak na ich warunki sporo zieleni.

W Hotelu glownie Wlosi i Rosjanie (jak w calej Hurgadzie). Bardzo czysto (jak na warunki egipskie i 4*). Polecam szczegolnie dla rodzin z dziecmi - jest naprawde cicho (nocne animacje sa "odseparowane" do czesci mieszkalnej), dzieciaki maja co robic na terenie hotelowym.

Jedlismy i pilismy wszystko i wszedzie - zemsta faraona nas ominela :)

Wiecej szczegolow chetnie na PW

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...