Skocz do zawartości

nowe lepsiejsze forum - uwagi


citan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak. Została zmniejszona... a forum działa szybciej dużo? :twisted:

 

Ja nie rozumiem jak fakt, że miałem 98% zapełnionej skrzynki, a teraz mam 400% wpłynął na prędkość forum. To jakaś bajka jak z tym, że maluch szybciej jedzie jak trzasnąć drzwiami, bo myśli, że ktoś wysiadł. :mrgreen:

 

Mimo tych 400% nadal mogę wysyłać i odbierać wiadomości, czy to znaczy, że owo 400% jest "nieskończone"?

 

Nie możesz zostać w pracy oddelegowany do czuwania nad forum? Choćby przez godzinę?

Ze względów politycznych nie mogę się wypowiedzieć :???:

 

Subaru się zmienia, Impreza się zmienia, forum się zmienia, forumowicze też, ale "stary dobry" sip nie. :mrgreen: :wink: *

 

[1] Wyobrażasz, co by się stało gdyby dla przykładu kolega Witek (no offence :mrgreen: ) stracił swoje posty? Więc tym bardziej Cię rozumiem. :mrgreen:

...a czy Witek sobie to wyobraża? :mrgreen:

 

Wyobraża. Tragedii by nie było.

 

 

*szkoda, że nie jest odwrotnie... w sumie... Tego, żeby było odwrotnie życzę na 5 lecie forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak fakt, że miałem 98% zapełnionej skrzynki, a teraz mam 400% wpłynął na prędkość forum. To jakaś bajka jak z tym, że maluch szybciej jedzie jak trzasnąć drzwiami, bo myśli, że ktoś wysiadł. :mrgreen:

Oj Witek - ty myślisz, że Twoje wiadomości są tylko w Twojej skrzynce i tyle? Forum przechowuje dużo więcej informacji związanych z jednym wyrazem niż ci się wydaje. To i inne działania przynoszą wymierny efekty przyspieszenia działania Forum - to jest fakt. Dlaczego musisz podważać działania, których chyba nie rozumiesz? :neutral: Czy zmniejszenie pojemności skrzynki jest aż tak uciążliwe?

 

Mimo tych 400% nadal mogę wysyłać i odbierać wiadomości, czy to znaczy, że owo 400% jest "nieskończone"?

Na razie tak. Docelowo będziesz musiał przeczyścić swoją skrzynkę - na koncie pocztowym też przecież nie masz nieskończonej pojemności...

 

Wyobraża. Tragedii by nie było.

Taaa.... yhy... jasssne :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na interii jest :mrgreen:

Taaa..... yhy.... jasssne :razz: Na gmail-u też piszą, że jest więcej i więcej, ale zawsze jest jakiś limit. Dziękuję za porównanie, ale troszeczkę, takie tyci nam jeszcze brakuje do możliwości technicznych Interii :mrgreen: :wink:

 

Za to mamy fajniejszych Forumowiczów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... przejrzalem ten topik i szczerze mowiac szlag mnie trafia.Nie jako moderatora - bo to juz ustalono na tym forum, ze moderator to smiec - gorszy od spamu. Wkurza mnie jako "usera" - siedzacego na forum od 5 prawie lat. Flipper na podstawie uwag - miedzy innymi tych, ktore pozniej ogloszono w temacie "spotkanie moderatorow" siadl i zrobil nowy design, uprzatnal baze z trolli, bledow i ogolnie ogarnal temat wielu bledow bazy. Przedstawil na 5-lecie nowy ksztalt forum - tak jak obiecal. Owszem - moze i nie doskonaly, bo sam zglosilem prosbe o korekte kolorystyki i wielkosci czcionki. Jednak sposob w jaki go zjechano po prostu budzi niesmak. Duzy niesmak. Wystarczylo napisac - "Flipper - forum jest OK, ale czcionka i kolor sa nieczytelne". Tymczasem wielu z Was pojechalo po nim jak po łysej kobyle. Jesli taka forma stawiania żądań jest dla Was naturalna - to jestem ciekaw czy na codzien jestescie tacy odwazni w pracy/szkole/uczelni. Ilu z Was powiedzialo chocby jedno cieple slowo? z tego co widze to bylo takich slow niewiele - latwiej bylo "pojechac" i marudzic. Gratuluje Wam forumowicze! Zawsze mozna na Was liczyc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1,

Wiesz jak to jest, wpadł namieszał, zmienił i ma być dobrze...

Sporo osób tak to odbiera.

 

Nie dziwię sie, że taki jest odzew.

Ja jestem na forum rok i jeden miesiąc... Pierwszy raz miałem okazję korespondować z Flipperem.

Podejrzewam, że mało jest forumowiczów, którzy mieli okazje porozmawiać z Flipperem. Jakbyś np. to Ty wprowadzał takie zmiany - odzew byłby inny. (tak sądzę).

 

 

 

jestem ciekaw jakie zdanie na ten temat mają ludzie, którzy są na forum niecały rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, emocje emocjami - nie biora sie z niczego. Czy nie mozna czasem w krytyce przybastowac i przedstawic to w bardziej przyjaznej formie? Kopiecie to forum i ludzi za nie odpowiedzialnych bez zadnej litosci. Ciekawe z czego ta nienawisc wynika? z tego, ze nie ma reakcji adekwatnej do Waszej? odpuscie czasem i starajcie sie byc "wspolwlascicielami" forum, a nie tylko stawiajcie sie w postaci "siadajacych do stolu w restauracji" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1,

Wiesz jak to jest, wpadł namieszał, zmienił i ma być dobrze...

Sporo osób tak to odbiera.

 

Nie dziwię sie, że taki jest odzew.

Ja jestem na forum rok i jeden miesiąc... Pierwszy raz miałem okazję korespondować z Flipperem.

Podejrzewam, że mało jest forumowiczów, którzy mieli okazje porozmawiać z Flipperem. Jakbyś np. to Ty wprowadzał takie zmiany - odzew byłby inny. (tak sądzę).

 

 

 

jestem ciekaw jakie zdanie na ten temat mają ludzie, którzy są na forum niecały rok

 

hogi - a powiedz mi jedna rzecz? robimy ankiete na 4000 osob i wybieramy srednia? w miesiac czy pol roku? czy moze zwracmy sie do 100 osob z najwieksza iloscia postow? Zmiany design'u byly wiadomo od ponad 3 miesiecy - wiec nie udawaj zaskoczonego.

Poza tym sorry - ale chodzi mi o forme zwracania uwagi - a nie o sam fakt. Zwracac uwage mozna w rozny sposob, a ta ktora przeczytalem mi sie nie podoba - sorry - ale tak jest.

 

Jesli chodzi o Flippera - to uwierz mi, ale ilosc pracy ktora ma - wyciela go na amen z aktywnego zycia. Miedzy innymi dlatego dopiero teraz doszlo do sprzatania bazy i zmian na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, emocje emocjami - nie biora sie z niczego. Czy nie mozna czasem w krytyce przybastowac i przedstawic to w bardziej przyjaznej formie? Kopiecie to forum i ludzi za nie odpowiedzialnych bez zadnej litosci. Ciekawe z czego ta nienawisc wynika? z tego, ze nie ma reakcji adekwatnej do Waszej? odpuscie czasem i starajcie sie byc "wspolwlascicielami" forum, a nie tylko stawiajcie sie w postaci "siadajacych do stolu w restauracji" :(

Piszesz Witek, mówisz kopiecie.

Ja też? Kto jeszcze? Wydaje mi się, że każdy by chciał aby nasze forum było perfekcyjne.

Nie wszyscy potrafią się po 5 latach bezproblemowo przestawić na coś nowego.

(nie piszę o sobie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, pisze w ten sposob - bo odnosze sie akurat do wypowiedzi Witka., ale kontekst jest szerszy. Nie bede cytowal kazdej wypowiedzi, bo nie mam ani ochoty, ani czasu. Witek byl najbardziej aktywny w czepianiu sie czcionki w sposob prowokacyjny i tyle.

 

Natomiast co do perfekcyjnosci - no hogi... ja Cie prosze... ja rozumiem, ze chcesz perfekcyjny naped AWD, ja rozumiem,., ze nie potrafisz sie przestawic na nowa Impreze... OK. Ale nie pisz, ze nie potrafimy po 5 latach zmienic przyzwyczajenia na nieco inny uklad tematow na forum i kolorystyki, ktora da sie zmienic. Nie badz dzieckiem prosze - bo ja siedze tu prawie od poczatku i jakos nie mam z tym problemow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, Flipperowi nikt bezpośrednio nie zwracał uwagi, dopóki nie napisał, że oślepnięcie 20 forumowiczów jest w porządku jeśli są szanse, że ktoś w przyszłości nie oślepnie.

 

 

P.S. Mam nadzieję, że prawdziwe ogniska nie gasisz równie skutecznie. Znaczy, w jednej chwili ognisko przygasa, a w drugiej już cały las staje w ogniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, wybaczysz - ale jest nowe forum, sa nowe mozliwosci ustawiania parametrowi. I brane pod uwage - zgodnie z uwagami (konstruktywnymi). Piszesz, ze cos jest nie tak i bierzemy to pod uwage. Jesli chcesz biegac z zapalkami i podpalac... OK... ale mamy i wozy strazackie... tylko uwazaj... sikawki sa dosc mocne i potrafia niezle poturbowac... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję testować forum, nie raziła mnie jaskrawość i wielkość czcionki.

Jednak później zwróciłem na to uwagę, (zaślepiła mnie prędkość forum :mrgreen: )

 

 

Myślę, że uwagi większości powinny być wysłuchane.

Nie każdy zagląda tu codziennie tak jak ja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, i o to chodzi - pewne rzeczy sie wylapuje i zglasza i stopniowo naprawia. Tylko na Boga... na poziomie, a nie na zasadzie "znoooowuuuu beeeeznaaadzeeeija... i po co ja tu siedze skoro jest tak zleeeee... ?" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, :roll: To ty podpalasz ognisko które już przygasało, nie ja.

Jeśli dziwi Cię, że dla forumowiczy jest nie pojęte jak można oddać do użytku tak nieczytelne forum i nie chcieć tego naprawić mimo tylu licznych głosów i faktu, że owa naprawa zajęłaby minutę to może zmień zajęcie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, glos o przyjeciu zmian zostal zarejestrowany i przyjety do realizacji przez Flippera. Ja wyrazilem swoj daleko idacy niesmak jesli chodzi o forme zglaszana tego. Miedzy innymi sposob w jaki Ty to wyrazasz. Przestan wreszcie udawac dzieciaka i chowac sie za tym, ze jeszcze jestes za mlody, zeby na sensatora startowac. Jestes na forum nie od dzis i dobrze wiesz, ze takie zmiany nie sa na codzien, a celem jak juz nie jest uprzykrzanie zycia, tylko usprawnienie dzialania. I mysle, ze za to miedzy innymi Flipperowi zwykle slowo "dziekuje" sie nalezy. Jakos do tej pory go nie zobaczylem. Ale rozumiem, ze podejscie jest takie, ze forum nalezy sie kazdemu jak psu zupa - a jeszcze opierdzielic mozna, bo darmowa i nie w takim kolorze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...