Skocz do zawartości

Forum Subaru - 5-lecie istnienia!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Jestem na tym FORUM już nie pamiętam od kiedy

 

:

 

Jako matka bendonca od zafsze, jakoś se Cie nie przypominam ale jako osoba wysoce tolerancyjna, ciesze sie z Twojego dobrego samopoczycia.

 

mamusia

 

Ależ proszę Cię :smile: Moje posty zaczęły się pojawiać w paździeniku 2004 i jest ich już aż około ... gdzieś tak ... będzie zzzz ... 180-190 :cool: :wink:

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom forum - za to, że je tworzą.

 

Myślę, że stworzono tu małą społeczność - która jest jak samochody Subaru - mimo wielu "wadu" potrafimy z tym żyć. :wink:

 

(proszę Moda o nie przenoszenie mojego posta do działu Technicznego - jak naprawdę lubię jak mi szumi wiatr przez moje nieszczelne bezramkowe okienka :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem na tym FORUM już nie pamiętam od kiedy

 

:

 

Jako matka bendonca od zafsze, jakoś se Cie nie przypominam ale jako osoba wysoce tolerancyjna, ciesze sie z Twojego dobrego samopoczycia.

 

mamusia

 

Ależ proszę Cię :smile: Moje posty zaczęły się pojawiać w paździeniku 2004 i jest ich już aż około ... gdzieś tak ... będzie zzzz ... 180-190 :cool: :wink:

 

RS :smile:

 

Znaczy się taki mały......romans z forum ?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem na tym FORUM już nie pamiętam od kiedy

 

:

 

Jako matka bendonca od zafsze, jakoś se Cie nie przypominam ale jako osoba wysoce tolerancyjna, ciesze sie z Twojego dobrego samopoczycia.

 

mamusia

 

Ależ proszę Cię :smile: Moje posty zaczęły się pojawiać w paździeniku 2004 i jest ich już aż około ... gdzieś tak ... będzie zzzz ... 180-190 :cool: :wink:

 

RS :smile:

 

Znaczy się taki mały......romans z forum ?

 

mamusia

 

Nie ważne czy mały, czy duży - ważne, że namiętny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, jest koncept, coby wydac koszulki z Twoja podobizna - jak hejnalowke Finlandia robisz... a nad tym gwiazdy... mnostwo gwiazd... cale plejady... :mrgreen:

a wiela dutków dostane za prawa autorskie do hejnału ? może znajdzie sie jedna w gratisie ? może jak nie koszulka to choć z litra na pocieszenie ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, to byla Impreza... nie to co te MY08 :wink:

nooo :mrgreen: zupełnie nie pamiętam kto mi wtedy na bluze naszczał :mrgreen:

zaraz, zaraz ... przecież Plejad 08 jeszcze nie było, ale po tym co FHI zapodało w wersji heczbek MY08 przyjdzie nam wszystkim z rozpaczy na Plejadach 08 grac hejnał za hejnałem ... pozostaje tylko nadzieja, że nie spierdzielą legacy i forestera - może KIA zdąży w porę odkupić z powrotem tego projektanta-styliste co to nam z SI koreańską pokrake zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak ja sie dziwnie poczułem :mrgreen:

widze właśnie..aż Ci te no.. na avatarze tak zrobiły ooo :shock:

to może choć pasek dostane za obalenie teorii "WRCfanMaKazdaFotkeJakaChcesz" ? plizzzzzz

 

Pumex mi obiecał kiedyś.."za krnąbrność pierwszego stopnia" i co? i nic..tak to jest się z WMordeRatorami umawiać..w morde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

:mrgreen:

Widziałem tą blądynę kiedyś jak jechałem tramwajem na kasprzaka :wink:

cholera...czy można prosić o wklejenie fotki normalnie a nie przez jakieś fotosiki..przecież niczego nie dopatrze się w tym X

tak swoją drogą to widziałam ostatnio forka przecudnej urody zaparkowanego na ww ulicy..znasz właściciela? :wink:

 

p.s.przejadł mi się klej biurowy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak swoją drogą to widziałam ostatnio forka przecudnej urody zaparkowanego na ww ulicy..znasz właściciela? :wink:

 

p.s.przejadł mi się klej biurowy :razz:

 

Miał taką rejestrację? Jeśli tak, to widziałem właściciela. Wysoki, przystojny, szpakowaty brunet :wink:

 

forestergj2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...