Skocz do zawartości

Forum Subaru - 5-lecie istnienia!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety, nie mogłem być z Wami podczas Jubla - przepraszam, ale NAWET ja czasami muszę NIECO popracować ;-)

 

Forum i Forumowiczom - wszystkiego najlepszego, kolejnych udanych jubileuszy, a także AWD i boksera w ofercie na wieki :grin:

 

A, i taniejącej wachy jeszcze...

 

Spadam w real, ale pewnie wrócę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Flipper wiem ile pracy wkladales i nadal wkladasz w to forum...dzieki :!:

blah, blah, blah... tutaj odpisujesz, a obiecanki cacanki :razz: lepiej się odezwij, wiesz gdzie, a jak będziesz wiesz gdzie to obiecałaś wiesz co, więc jak sobie przypomnisz wiesz co, to daj znać - wiesz jak :mrgreen:

 

...a tak generalnie to... dziękuję Wam wszystkim, że jesteście. Bez Was nie byłoby Forum! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej się odezwij

tu brzoza..tu brzoza.. :cool:

 

a jak będziesz wiesz gdzie to obiecałaś wiesz co, więc jak sobie przypomnisz wiesz co, to daj znać - wiesz jak :mrgreen:

wiesz co...najlepsze kasztany sa na placu Pigalle :mrgreen:

 

 

wiem, pamietam ale jeszcze mnie nie bylo wiesz gdzie wiec jak mialam dac znac wiesz co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to coś zupełnie niespotykanego. Trzy lata temu z kawałkiem spełniłem swoje marzenie o prawdziwym, nowym subaru. Teraz jeżdżę już drugim. I choć słyszę pompę i dudnią mi dyfry nie ma mowy o tym, bym chciał jeździć czymś innym.

 

Rodzina jest zarażona na maxa. Dzieciaki biegają w koszulkach subaru, bawią się zabawkami subaru. Żona nosi plecak subaru i zabrała mi kurtkę, którą kiedyś wygrałem w forumowym konkursie. Nieustannie zabiera mi też samochód i muszę się męczyć wynalazkiem toyoty. Wiem czym się to skończy. To się skończy tym, że drugim autem w rodzinie będzie subaru. To pewne jak zachód słońca.

 

Moderatorom i administratorom życzę cierpliwości i tolerancji :twisted: :razz:, Dyrekcji wzrostu sprzedaży i czasu na wpadanie tutaj (to zupełny ewenement w skali znanej mi części internetu. Jedynie na forum Rubika, wpada czasami sam szef :mrgreen: ), a wszystkim userom znakomitej zabawy, gorących sporów, jak najmniej zamkniętych wątków i max 2 pasków.

 

A Witkowi życzę, aby dalej cierpliwie walczył o wolność słowa :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu brzoza..tu brzoza.. :cool:

Słyszę z szumami - nadawaj, ołwer :mrgreen:

 

wiem, pamietam ale jeszcze mnie nie bylo wiesz gdzie wiec jak mialam dac znac wiesz co :mrgreen:

to jak będziesz wiesz gdzie to daj znać wiesz komu, że jesteś wiesz gdzie i wiesz z czym ;>

 

ja tam sie przyznam, ze w duzej mierze przesiadlem sie na subaru przez to forum :mrgreen:

Ojej, jak to zabrzmiało "przez" :shock: a taką cicha nadzieje miałem, że "dzięki" :wink: :mrgreen::twisted:

Cieszą takie sygnały... a jeszcze bardziej, że mając już autko wracacie do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest ok. Z perspektywy swoich 3.5 roku i 10+K postów mogę to podsumować w taki sposób: dużo się dowiedziałem, poznałem mnóstwo fajnych osób, z niektórymi utrzymuję kontakt też 'w realu'. Generalnie: warto było :cool:.

 

PS Matuli w tym wątku brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia wszystkim "zwyklym" forumowiczom i przedstawicielom "wladz forumowych" :mrgreen:

 

powiem krotko: wspaniale forum, wspaniali ludzie (odnosze takie wrazenie :smile: ), doslownie skarbnica wiedzy o Subarakach - ta wiedza jest b. fajnie podawana (najczesciej :grin: ) i co najwazniejesze, jest ona dostosowana do naszych srodkowo-europejskich warunkow (tj. zawsze fajnie jest poczytac jak tam "zamorscy burzuje" sobie radza, ale... mam nadzieje you see my point :mrgreen: )

 

pozdrawiam i zycze dlugich lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę dopiero dzisiaj ponieważ już od piątku zacząłem obchodzić urodzinki FORUM więc sami rozumiecie :wink: teraz trzeba odchorować ten mały falstarcik - na szczęście winszowanie pomyślności dla FORUM obchodziłem w wiejskiej sielskiej atmosferze, a poczęstunek nie miał nic wspólnego z naszym obecnym przemysłem spirytusowym więc szare komórki do końca nie zostały wypalone przez różne dodatki chemiczne dodawane do wytwarzanych płynów :wink:

 

Jestem na tym FORUM już nie pamiętam od kiedy :roll:

 

Może za dużo się nie udzielam ale staram się "ślędzić" wydarzania z FORUM na bieżąco.

 

Dużo się tutaj dzieje i zawsze można liczyć na serdeczną pomoc użytkowników, których korzystając z okazji gorąco pozdrawiam - szczególnie tych odbierających telefony w weekendy.

 

Cieszę się, że mogę być jednym z Was :smile:

 

RS :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS Matuli w tym wątku brak.

 

No i tu naszego kochanego wmordęratoła zaskocze. Dorwawszy sie do kabelka kciałbym swojo obecnościom uświetnić ( abo obrzydzić) wspomnianom rocznice. Wszyskim starym kciałbym a nawet kciałabym życzyć dużo "wrażeń" ( o wiela macie CO i KOMU wrazić ) a fszyskim młodym cierpliwości w stosunku ( zwłaszcza w stosunku do Matki ) w dorabianiu sie nowej fury jedynie słusznej marki lub czegokolwiek z wrzodami żołądka lub motylucom wontrobowom włącznie ...tak mi dopomóż HIV ....tfuj... FHI

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem na tym FORUM już nie pamiętam od kiedy

 

:

 

Jako matka bendonca od zafsze, jakoś se Cie nie przypominam ale jako osoba wysoce tolerancyjna, ciesze sie z Twojego dobrego samopoczycia.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie .... czeka mię erekcja czeronego pod avatarem?

Znaczy się ja takiego rozwiązania żadnemu z modów nie życzę :twisted:;)

Same sie pienścio własno zabiły ;)

Pozdrawiam

 

P.S.Cieszę, że Mamuśkę na forumie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja watraba cierpi tylko na tym. I nie tylko watraba. Jeszcze portfel. Do tego dochodzi pelen upadek moralnosci. A idz w ....

 

Też Cię lubię!

 

Właśnie za Twoje zdrowie piję pedalskiego drinka zwanego Sprizzz (aperol + prosecco + plastry pomarańczy). Zdrówko! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...