Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

hogi, laczetti wypisz wymaluj jak sti ;)

Mnie się Lacetti bardziej podoba. Ma więcej z Subaru. :mrgreen:

Poważnie. Środkowy spojler jak w GTekach kombi, jedna rura wydechowa, a te wloty na tylnym zderzaku to może być agresywne nawiązanie do tych brzydkich światełek na zderzaku obecnego Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę najprawdopodobniej będę kupował nowe auto 'służbowe' i oczywiście wybór dotychczas był tylko jeden, ale jak zobaczyłem 'laczetti STi' to mam poważny dylemat i z przykrością chyba wybór padnie na EVO X... a szkoda, bo zakochałem się w mojej Imprezce GT :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę najprawdopodobniej będę kupował nowe auto 'służbowe' i oczywiście wybór dotychczas był tylko jeden, ale jak zobaczyłem 'laczetti STi' to mam poważny dylemat i z przykrością chyba wybór padnie na EVO X... a szkoda, bo zakochałem się w mojej Imprezce GT :/

 

Kolega już pewnie jeździł nowym STI że tak je ocenił ?

 

Może jak wygląd się liczy to trzeba sobie nową Honde TypeR sprawić... co z tego że nie jedzie, ale za to jak wygląda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf, nie swiruj. Nowy CTR jest piekny i Intak dobrze napisal..... to nie jest juz EP3 aczkolwiek nadal ma taka sama moc, tylko ze obnizony VTEC. Dla zwyklego czlowieka 200 konna honda i tak jest za szybka ale takie juz niestety czasy... producenci zamiast isc w lepsze wlasciwosci jezdne to tylko obnizaja loty aut ale za to robia je bardziej funkcjonalne.

 

CTR kolegi z Poznania:

1464692ir3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też nowy CTR dużo bardziej się podoba niż stary, jeszcze kilka miesięcy temu planowałem na początku 2008 roku zakup nowego Type-R, ale później zmieniłem zdanie i póki co na pierwszym miejscu jest Evo IX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf, nie swiruj. Nowy CTR jest piekny i Intak dobrze napisal..... to nie jest juz EP3 aczkolwiek nadal ma taka sama moc, tylko ze obnizony VTEC. Dla zwyklego czlowieka 200 konna honda i tak jest za szybka ale takie juz niestety czasy... producenci zamiast isc w lepsze wlasciwosci jezdne to tylko obnizaja loty aut ale za to robia je bardziej funkcjonalne.

moze i 200KM ma, ale od EP3 dostaje baty na kazdym kroku. stwierdzone w realu :mrgreen: chociaz nie ukrywam, iz brak mi strasznie wycia szlifierki pod 9k rpms :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf, nie swiruj. Nowy CTR jest piekny i Intak dobrze napisal..... [/url]

nowy civic - piekny :shock: :?: , wole juz nowa Impreze, przynajmniej w srodku jest ladna :razz: . Dla mnie kultowym CTRem byl popredni model i zdana nie zmienie.

Ps.: dla mnie z nowych i fajnych aut piekne sa tylko P911T, Nissan GT-R i RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...