Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady ! Piszesz, ze masz klase a kilka postow wyzej tak mnie traktujesz:

 

"Kali idz na fotum vaukshala i tam mozesz dowoli napierdzelelac na nasze brzydkie auta. DO WIDZENIA"

 

Klasa, ze hoho...

 

A zreszta pisalem juz o co mi chodzi:

 

"Ja nikogo nie atakuje. Pisze tylko, ze firma Subaru wypuszczajac na rynek nowa Impreze troche zeszla z tonu i postanowila zrobic mniej krzykliwe i agresywne auto w zamian za bardziej uniwersalne dla szerszego grona odbiorcow.

Wszystko jest super. Wy rowniez jestescie super i nie zamierzam ani nikogo atakowac ani przekonywac do Vaux...do Opla."

 

Zreszta nie mozna juz nawet wyrazic swojej opinii, krytyki ?? Zapisales sie do PIS czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ! Piszesz, ze masz klase a kilka postow wyzej tak mnie traktujesz:

 

"Kali idz na fotum vaukshala i tam mozesz dowoli napierdzelelac na nasze brzydkie auta. DO WIDZENIA"

 

Klasa, ze hoho...

 

A zreszta pisalem juz o co mi chodzi:

 

"Ja nikogo nie atakuje. Pisze tylko, ze firma Subaru wypuszczajac na rynek nowa Impreze troche zeszla z tonu i postanowila zrobic mniej krzykliwe i agresywne auto w zamian za bardziej uniwersalne dla szerszego grona odbiorcow.

Wszystko jest super. Wy rowniez jestescie super i nie zamierzam ani nikogo atakowac ani przekonywac do Vaux...do Opla."

 

Zreszta nie mozna juz nawet wyrazic swojej opinii, krytyki ?? Zapisales sie do PIS czy co ?

 

Pamietaj ja nie zaczalem. A slowa krytyki przyjmujemy, bo po to jest to forum aby dyskutowac. Ale jak ktos sie na swietosci rzuca to juz przesada.

 

A czy czytales ten kawelem po napisaniu tego ?????

 

-----------------

Juz nie Panowie - nikt Was nawet nie zauwazy w nowym aucie ! I to jest kara wymierzona przeciwko Wam....no wlasnie tylko przez kogo - przez Waszego ojca firme Subaru !! Ciesze sie, ze nawet taki koncern zauwazyl wreszcie, ze nie mozna dzielic na tych pysznych ze zlotymi felgami i na reszte nedzarzy w szmelcwozach !

-----------------

 

Piszac "I to jest kara wymierzona przeciwko WAM" pokazujesz, ze ty sie nawet nie identyfikujesz z tym forum.

 

I dalej cytat "Jak ciezko byc nikim w tlumie, prawda ? Niedlugo i Wy to poczujecie !! ". Jesli czujesz sie nikim w swoim aucie to twoja sprawa. Ale kazdy kto kupuje STI po to zeby sie pokazac, to nie jest subarowicz tylko gosc, ktory to auto kupil dla szpanu. Ja i napewno wiekszosc osob tutaj, ktore maja sti, kupilo to auto, bo jest ono dla nas legenda i autem do scigania (na torze oczywiscie) a nie do lansowania sie.

 

Ja jakos nie pokazuje sie na innych forach i nie zabieram tam glosu, bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzymu, mam juz dosc klotni politykow to jeszcze na forum bedziemy sie klocic !!

 

Wyznajmy swoje winy i dajmy spokoj ! Jak Cie tak to razi to nie bede juz oczernial Twojej kochanej Subarynki :wink:

 

Zgoda ??!! :smile:

 

Zgoda, ale jeszcze jedna zlosliwosc, bo nie moge sie powstrzymac :P Gdyby znudzilo ci sie to forum to zapraszam :P:P

 

http://www.vauxhallownersnetwork.co.uk/ ... 89a1bc602e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche emotikonek dla Wojtka, zeby sie na mnie znowu nie obrazil: :grin: :razz: :wink:

 

Kalixt, widze ze musze Cie troszeczke przytemperowac po raz kolejny mimo ze modem nie jestem ale widze ze niewiele sie nauczyles po naszej ostatniej wymianie zdan.

 

Po pierwsze: dajesz sie mocno zauwazyc na Forum ale niestety w ten negatywny sposob. Sporo krzyczysz, uzywasz zadziornego jezyka, sporo CAPSOW, malo emotikonek i generalnie Twoj stosunek do innych uzytkownikow Forum jest raczej zaczepny niz przyjazny. Warto to zmienic bo chyba przyszedles tu zeby spotkac ciekawych ludzi i pogadac na ciekawe tematy. Nie musisz miec takiego samgo zdania jak inni. Ale inne zdanie mozna miec z klasa, a Tobie czesto jej brakuje czytajac Twoje wypowiedzi.

 

Po drugie: ja sie na Ciebie nie obrazam, tylko poniewaz nie odpowiadal mi styl Twoich wypowiedz, wcisnalem IGNORE. Do obrazania jest daleko, zreszta nie ma o co. Usunalem IGNORE bo uznalem ze bedzie lepiej. Mylilem sie. Pisz co chcesz, jak bedziesz przeginal spotka sie kara moderatorow Forum ....

 

 

... ja wciskam IGNORE

 

Bez obrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore maja sti, kupilo to auto, bo jest ono dla nas legenda i autem do scigania (na torze oczywiscie) a nie do lansowania się

Sa to swiete slowa

Do lansowania sie sa dobre lexusy, ople vectra [ze skrzydlem koniecznie, czarne wypasione beemy oraz hummery. Oraz zlote zegarki, komóry wysadzane diamentami itp.

Ja mam obciachową impreze blue mica na jeszcze bardziej obciachowych zlotych felgach i niestety bez tego obciachowego skrzydla [bo to kombi].

Co wiecej jestem z tego samochodu dumny ze jest tak obciachowy.

Wiele osob zazdrosci mi tego obciachu.

W roku przyszlym nabede kolejny obciachowy subaru [ten nowy wzbudzajacy emocje] - sti, pewno budyniowyna graftowych felgach [lub czerwonych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!] i z obciachowa tapicerka. By bylo jeszcze bardziej obciachowo to sobie dosztukuje poczwórny wydech a na dachu skrzydło jedno lub dwa.

Pozdrawiam milosnikow subaru - kto go nie ma to nie wie co to jest.

Jeszcze jedno By miec subaru to trzeba miec klase a nie kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i DO WIDZENIA
Może nie tak nerwowo bo gość faktycznie zniknie :wink: a bądź-co-bądź wprowadza pewien koloryt na forum...Jest trochę dziwny, ale przwinęło się tutaj kilku ,,wyróżniających się" gości i jedni zniknęli , inni ,,znormalnieli" a czytanie zawsze zaczynałem od ich wypowiedzi. Zanim znów pojawi się jakieś indywiduum może minąć trochę czasu a tak to można się trochę pośmiać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę MODÓW o założenie nowego wątku o STI i wycięcie tych zbędnych offtopic

 

Rzymu dawaj nowe foty :mrgreen:

 

wogóle looz Kalixt jakoś tak pisze a jest troche źle odbierany IMO....

 

 

no to MODY zróbta wątek o STI tylko foty i merytoryka dzienks...

to pisałem ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra.....Than_Junior jest juz moj.....Przemeq wlasciwie tez (zona uczeszczala na te same studia na SGH-u co najwyzszej rangi pan Mod).....jeszcze zostal mi do pozyskania Wojtek K i bede mial juz pelnie wladzy :cool: :mrgreen:

 

No a na rozlooznienie atmosfery, STI - kolejna nieoficjalna fotka MY08:

 

56cffcd9d1e761c4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...