Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie..zdawało mi się że zaczynałam pisać w starym dziale..a to oooooooooo :shock: prosze sobie ze mnie takich jaj nie robić..jeśli już mnie tak przenosicie to ja prosze do pięknej willi nad morzem a nie do innego działu..jesooo..co tu sie dzieje 8)

 

I przenieśli Cię tak w trakcie pisania? Bez ostrzeżenia? Choćby: "Pani pozwoli, rączki na chwilę z tej klawiaturki...o, już można z powrotem..."

 

Przecież mogłaś wątek stracić i zapomnieć jaki jest temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama? Mamusia przecież wróciła spod śliwowicy tfu... gruszy...

 

Monisia mie sie usamodzielnila i dla zdrowotnosci wontroby przeniesla sie w tak zwane pizdu ... znaczy sie na przeciwpolozno stone miasta i wcale jej nie przeszkadza ze tam psy dupamy szczekajo a wrony pierniczo konwenanse i nawracajo na jednym skrzydle.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia mie sie usamodzielnila i dla zdrowotnosci wontroby przeniesla sie w tak zwane pizdu ...

Młodzież teraz może i samodzielna ale słabowita jest i o zdrowie dba nadmiernie.

 

Bo to nalezy od malenkosci trenowac lekkaalkoholike a nie tyko sex i sex i kazden se kce rowijac miensnie mózgu. Po pinc jenzyków sie cholota uczy a potem po polskiemu nie umi sie kurturarnie wyslowic. Po osiem fackkotletów robio na studiach a jak konczo to majo rok do emerytury. Pijo tyko liht piwo, wydzieline krowiom i tako amerykansko, brudno wode w powykrencanych flaszkach... czy jakos tak. Za moi mlodosci jak kto chcial drynka, to mu sie mieszalo pindziesiontke siwuchy z pindziesionko zytniej i bylo pyszne.

Do gazu z tako mlodziezo.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moi mlodosci jak kto chcial drynka, to mu sie mieszalo pindziesiontke siwuchy z pindziesionko zytniej i bylo pyszne.

 

I to był drink w wersji dla zuchów. Na rozgrzewkę. Standardem był rektyfikat 70%, nie bez powodu "harcerzykiem" zwany... I taki trening dawał rezultaty...

Taa... upadek obyczajów w tej Polszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie mnie przez łeb sztachetą oberwało no...siem wyniosłam w pii..daleko z przyczyn odmiennych niż tu ww wymienione..przecie ja bym do końca życia starą panną została...bo to było tak..żebym sie do mojej rezydencji dostać to trza bylo koło matki przejść..a ta jak dorwała straceńca to po nim zwłoki zostawały..i o zdrowie nie dbam..aczkolwiek poziom czerwonych krwinek wzrósł straszliwie ale mam zawiar to zmienić w ten ŁYKend w Stolnicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...siem wyniosłam w pii..daleko z przyczyn odmiennych niż tu ww wymienione..

 

Ja tam nie wiem z jakich przyczyn, ale po lekturze paru ostatnich wątków sie zadumałem i doszedłem do odkrywczej refleksji:

 

Wszystko przez to, że młodzież zrobiła nam się małolitrażowa i niskooktanowa.

 

I tu jest pies pogrzebany.

Bo jak ja sobie pomyśle, że za czasów swojej mlodości* poszedłbym kiedyś na imprezę i by mi powiedzieli, że będą dwa litry... Dwa ltry - może być... No a potem ktoś wchodzi i mówi - "Kochani! Miały być dwa litry a będzie dwa i pół!" - To jedyne co ja słyszę wokoło to pomruk zadowolenia. A jakby się komuś nie podobało, że impreza się o pół litra polepszyła - znaczy abstynent... I jak z takim gadać...?

 

Wszystko przez brak wychowania właściwego.

 

Więc ja naprawdę nie wiem jak to z Twoją przeprowadzką było...

 

*wczesny Trias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...