Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ok. Temat: pogratuluj Witkowi wygrania nowego Forestera.

 

Mam nadzieję, że temat zostanie zaktualizowany przez SIP w Wysowej.

 

Droga Pani Moniqo, mam nadzieję, że nie rzucasz słów na wiatr i dojdzie do tej aktualizacji, bo już się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie aktualizacji tematu na sesji wyjazdowej uprzejmie uprasza się pamiętać o nieobecnych ( :cry: ) i przynajmniej co trzecią aktualizację wykonać za tych, co na morzu, czyli w robocie... :evil:

 

Ale tylko o tych którzy dołożą się listownie(ew. jakiś przelew, nie ważne czy rurociągiem, czy bankowy) do materiału aktualizacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko o tych którzy dołożą się listownie(ew. jakiś przelew, nie ważne czy rurociągiem, czy bankowy) do materiału aktualizacyjnego.

 

Ja rozumiem, trening przed dołączeniem do krakowskiej kolumny, ale ty się, batiar, tak nie wczuwaj w centusiostwo... Pod tym względem akurat różnice tradycji wschodnio- i zachodniogalicyjskiej były istotne.twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS to nie chodzi o skąpstwo. Mamusia (forumowa) po moim pierwszym poście odgrażała się, że będzie mnie leczyć. Wiesz chyba jakie to niebezpieczne przerywać kurację w trakcie jej trwania, a z tak błahego powodu jak brak medykamentów to już w ogóle szczyt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty WiSielcze jeden, musisz mnie ze wszelkich darmówek (złudzeń) pozbawiać ?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Masz cień szansy, że Mamusia nie wydzierży składania zyczeń przez stu zlotowiczów... i część prezentów ostawi... Radzę ustawić się od razu po Mamusi prawej ręce i pomagać jej odbierać te, ekhmmm, naręcza kwiatów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...