Skocz do zawartości

chce kupić nowe w salonie (forester)


wideleciłyżka

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ze sie tak wlaczam i bez przywitania itd. - ale zerkam sobie od czasu do czasu na forum i mam zblizony problem.

 

Hm, Cinek z krainy deszczowców.

 

Czyżby to ten Cinek, który jeździł czerwonym pickupem i którego spotkałem ostatnio w Cafe Karma, z Małgosią i Ivem?

 

Niestety nie. Jezdze czerwonym caddy ;)

 

btw moze mi ktos odpowiedziec jaka jest cena brutto (pln lub e) forestera 2.0 (najchetniej z lpg?) czy dane z cennika SIP sa brutto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam, ze sie tak wlaczam i bez przywitania itd. - ale zerkam sobie od czasu do czasu na forum i mam zblizony problem.

tzn tez chce kupic forka 2.0 (nie teraz za jakis czas wiec pewnie '08-'09 czy cos - na razie zarabiam pieniazki ;)

Zainteresowal mnie nastepujacy problem: czy te bodaj 24 000 euro w cenniku SIP to jest brutto? (nie jest podane).

Pytam bo zawsze podobal mi sie forester (jak dla mnie idealny kompromis miedzy terenowka a kombi) tylko zawsze wydawalo mi sie, ze cena bedzie kosmiczna (w irlandii '03 widywalem po okolo 20 000 i wiecej euro wiec sadzilem ze nowy bedzie pewnie z 30 000 lub wiecej kosztowal.)

Nie ukrywam, ze tez spalanie gra dla mnie role i dla tego myslalem nad opcja fabrycznego lpg (sa w ofercie w niemczech - w pl chyba nie?)

do tego wydaje mi sie, ze w cenie okolo 24-25 tys euro widywalem oferty niemieckich dilerow na forka z lpg (w automobile.de).

czy ktos ma doswiadczenie w sprawie kupna auta (nowego lub gora 1-2 lata) w niemczech - czy bedzie z tym masa zamieszania (przeglady w dojczlandii itp?)

 

w niemczech mozna duzo fajnych subarynek znalesc za niezle pieniadze najgorsze jest tylko to ze powyzej 2 litrow akcyza jest 13% z hakiem i to duzo

ale samochod jest napewno (jesli nie byl bity)w lepszym stanie niz u nas z takim przebiegiem bo ich drogi to...

no i czesto jesli samochod jest od dilera to on daje gwarancje swoja

http://www.subaru-klein.de/

polecam ta strone

jest albo byl(moze wyjechal) pracownik ktory mowi po polsku wiec to bardzo ulatwia sprawe w kupnie On wlasnie zrobil ta stronke dla polakow

warto zobaczyc i popytac

za 17 500euro mozna miec mocno wyposarzonego forka2.0 rocznego z przbiegiem 40tys

trzeba dobrze poszukac(do tego jeszcze oczywiscie akcyza i rejstracja)

np.

http://www.autoscout24.pl/home/index/de ... oto=0&zip=

tylko automat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego nabytku!!!!!!

 

Fido również gratuluję!!! A co do opinii dot. gadżetów to uważam, że akurat warto:

- skóra: siki da się wytrzeć, bardzo praktyczna opcja,

- dzięki ksenonom widać więcej, a tego więcej to nigdy za mało (moja składnia logiczna wyszła cokolwiek pokręcona...)

- szyberdach bardzo fajny gadżet (najfajniejszy dla mnie): jasno w pochmurne dni, można światła podejrzeć, jak się za blisko podjedzie itp.

- kierównica skórzana może jest Ok, ale akurat ten gadżet najtrudniej mi docenić.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje dla Fida!

 

Dzięki chłopaki, dzięki :-) Oczywiście skrzypi mi podsufitka z tyłu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, chcesz powiedzieć, że w Twoim poprzednim aucie światła były słabe, a siki małego wsiąkały w tapicerkę??!! :evil:

PS. I moja żona już go nie chce :cry:

:wink:

 

Hehe poznajcie Baro - nowego właściciela mojego legasia, w którym nie tylko siusiu było :mrgreen:

 

A serio, to światła w legasiu uważam za bardzo dobre. A w foresterze się obawiałem, bo parę krytycznych opinii się pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...