Skocz do zawartości

Serwis we wroclawiu. Ul. Baltycka


marcinch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktos z forumowiczow ma jakies doswiadczenia z tym serwisem? Po jednym telefonie dowiedzialem sie duzo rewelacji na temat mogego samochodu. Np ze specyfikacja Subaru Imprezy GT na rynek USA i Szwajcarie roznily sie od specyfikacji europejskiej.

Zawsze mi sie wydawalo ze GT nigdy nie bylo sprzedawane w USA (byla tylko wersja 2.5L RS i to wolnossaca). Pozatym powiedziano mi ze stosuja oleje Castrola, podczas gdy z innych watkow na forum wynika ze do silnika najlepiej motul a do skrzyni shell gearoil. Po tym wszytkim zastanawiam sie nad sensem serwisowania samochodu w _ASO_.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj marcinch !

Co prawda serwisuje tam Forestera ale jesli chodzi o wymiane oleju w silniku czy tez w skrzyni biegow to mozesz przywiezc swoj wlasny olej a oni ci go wleja bez problemu. Ja wlewam tam motula wiec Ty tez nie bedziesz mial z tym problemu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to chodzi mi o jedno: Mam do mojego auta ksiazke serwisowa. Wszytkie przeglady byly terminowo robione przez poprzedniego wlasciciela w szwajcarii. Chcialbym ja kontynuowac w PL wlasnie w ASO ale zastawiam sie nad sensem skoro i tak bede im mowil co maja robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ASO chwale,inni forumowicze objezdzaja po calosci.Od 1,5 roku serwisuje tam swoje auto i zlego slowa niepowiem.Od niedawna jest tam nowy pracownik od serwisu ,tzn przy biurku,jest kompetentny i mily.Uwazam ze nie ma czego sie tam bac:)

 

Nie wszyscy. Ja też nie mam im nic do zarzucenia. Wywiązali się ze wszystkiego z czego mieli, w przypadku WRXa, a w kilku wypadkach nawet z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tam raz. W zeszłym roku, przy okazji akcji typu darmowe przeglądy czy coś.

Zleciłem wymianę oleju w tylnym moście i skrzyni. Wlali Castrola bo jak powiedziano ASO Subaru zaleca Castrola, co okazało się guzik-prawdą bo w prawie każdy serwis leje coś innego. W każdym razie za czynności wymiany i olej zapłąciłem ok 300 zł. TEraz za to samo (zmieniłęm Impreze na FOrestera) chcą 550 zł ! Inne ASO ok 350 zł. Wniosek: są drodzy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u nich awaryjne lądowanie, jak mi padła cewka. Szef serwisu (chyba) kazał zdiagnozować co się stało, podpięli SelectMonitor i sprawdzili. Cewki nie było na stanie, więc po uzgodnieniu z Markiem (MTS DDZ) potoczyłem się powoli do niego.

 

Panowie w serwisie Subaru byli ok, kawa była, jako, że nie mogli naprawić auta w rozsądnym terminie nie zażyczyli sobie ani złotówki za diagnostyke (jakieś 30 minut grzebali) etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem pochlebnie, albo umiarkowanie pochlebnie nie wypowiadaja sie ludzie, ktorzy z uwagi na gwarancje sa skazani na ASO? ;-)

 

Nie jest tak:) Jak juz pisalem,od 1,5 roku wszystko na serwisie bylo ok,nie wiem jak uzytkownicy innych nowych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek wiem ze nie wszyscy, chodzilo mi w szczegolnosci o Adama12 ktory jak wiadomo mial z Nimi zatargi.

 

Mój OBK było wyjątkowym przypadkiem i trochę mnie to nerwów kosztowało, że ASO nie mogło sobie z nim poradzić. Z tego co wiem to do dzisiaj niektóre ASO nie do końca radzą sobie z przypadłościami OBK.

Tak czy inaczej to było dawno temu a moje póxniejsze wizyty na przeglądach odbywały się bez jakichkolwiek problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Bałtyckiej wymieniać tylne amorki i jesli chodzi o obsługę nie było najgorzej kawa i krótka miła rozmowa z sprzedawcą.Chociaż ten pan u którego zamawiłem amorki a było to wiosną tego roku zrobił na mnie wrażenie nie mającego za dużo czasu i pozbawionego wiedzy na temat motoryzacji .no cóż nikt nie jest idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...