Skocz do zawartości

Rally Sprinty Warszawa i okolice


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcony przez Włochatego, proszę o umieszczanie tu informacji o terminach KJS i innych pojeżdżawek z udziałem naszych forumowiczów, przyszłych rajdowych miszczów :wink:

 

Prośba do Blue76 jakbyś mógł podawać też wyniki dla tych co nie mogli wspierać Was osobiście.

 

następny RS będzie w niedzielę 16.09 na torze Intercars w Czosnowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc.

Tutaj macie pozostale imprezy ktore sa zaliczne do Mistrzostw Okręgu Warszawsiego:

 

2007.09.16-16 IV Popularny Rajd Radom

2007.10.06-06 Puchar Jesieni Warszawa

2007.10.27-27 Rajd Jesienny Warszawa

2007.11.10-10 Niepodległość MAK Warszawa

2007.11.18-18 V Popularny Rajd Radom

2007.12.09-09 VI Popularny Rajd Radom

 

Zaciągniete ze strony:

http://www.ak-polski.org.pl/imprezy.php?idm=1&menu=1

 

nanioslem jedynie male poprawki w zwiazku z odwolaniem MAK Rally i zmiana terminu IV Popularnego Rajdu w Radomiu.

 

Oprocz tego mozna szukac info na stronie www.ak-centrum.pl

 

 

A pełen kalendarz MOW mozna znalesc na stronie http://www.zopzmwarszawa.pl/ ale czasem ciezko przebrnac przez to co jest tam napisane, tak wiec proponuje korzystac ze strony AK- Polskiego i w razie pytan dzwonic do klubu ktory organizuje KJS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten przy intercarsie? w jakim stanie jest teraz ten tor, przejezdy? moze bym znalazł chwile i pojechał ale na jakiś mega wyryp to nie jestem chętny

 

Nie wiem co masz na mysli mowiac "mega wyryp" bo dla jednego to jest Słomka po desczu a dla innego rajd przeprawowy. Ale generalnie IC nigdy nie byl rowny jak stol, mi by bylo szkoda seryjnego samochodu.

Ja sie wlasnie zastanawiam czy jechac na RS czy do Radomia... a moze siedziec na dupie.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrypem dla mnie jest juz Słomka pod koniec dnia, wtedy odpuszczam i zjeżdżam do boksu :mrgreen:

 

na pewno słyszeliscie o minirajdach w Tomaszowie. Mam nadzieje ze uda mi sie wyrwac na kolejną edycję czyli w połowie pażdziernika chyba. Moze zbierze sie wieksza grupka z forum i poganiamy po szutrach :twisted:

 

kilka fotek, mysle ze sie wam spodobają :mrgreen: :

pict0398hq5.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

2

pict0399zx2.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

3

pict0401ci6.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

4

pict0403xu8.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

5

pict0406fp7.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

6

pict0407kt2.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

7

pict0411fo9.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

8

pict0414kk8.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

9

pict0417nf9.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

10

pict0419se0.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

11

pict0420rj7.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

12

pict0421qr2.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

13

pict0422cr0.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

14

pict0422wv3.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

15

pict0423yc4.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

16

pict0424nr6.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

17

pict0425zh8.jpg

Shot with DYNAX 7D at 2007-07-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrypem dla mnie jest juz Słomka pod koniec dnia, wtedy odpuszczam i zjeżdżam do boksu

 

To odpusc sobie IC

 

na pewno słyszeliscie o minirajdach w Tomaszowie. Mam nadzieje ze uda mi sie wyrwac na kolejną edycję czyli w połowie pażdziernika chyba. Moze zbierze sie wieksza grupka z forum i poganiamy po szutrach

 

No wlasnie slyszalem, ze jest baaaaardzo szybko i przez to momentami strasznie...

 

Znasz moze adres ich strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.aktm.fora.pl zapisałem sie i sledze temat. Wogóle tamte kjsy jakos bardzie do mnie przemawiają, mało słupków wiecej mini OeSów z szykanami, Tomaszów łódź i Skierniewice wszystko blisko, wiec mam nadzieje sie tam pojawić.

 

Zraziłem sie do warszawskich po kjsie z rzemieślnika (podobno ak polski robi mniej dewastujące samochód), te same próby co kilka lat temu jak troche wiecej jeżdziłem tylko dziury większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za adres. To prawda niektore KJSy mozna rozszyfrowac jako Konkursowe Jeb... Samochodow. Ale np. w sobote byl I Warszawski Rally Sprint, bardzo fajna impreza, szybka ze wzglednie mala iloscia slupkow, klasyczne odcinki (FSO, Żerań EC i Bemowo) a dewastujacy to byl tylko odcinek szutru na Bemowie (porazka).

 

Do Tomaszowa chce sie kiedys wybrac, bo wiele slyszalem na temat KJSow w tamtych okolicach... Tylko, ze tam to juz trzeba miec umiejetnosci, mase rozsadku i duze jaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.aktm.fora.pl zapisałem sie i sledze temat. Wogóle tamte kjsy jakos bardzie do mnie przemawiają, mało słupków wiecej mini OeSów z szykanami, Tomaszów łódź i Skierniewice wszystko blisko, wiec mam nadzieje sie tam pojawić.

 

Zraziłem sie do warszawskich po kjsie z rzemieślnika (podobno ak polski robi mniej dewastujące samochód), te same próby co kilka lat temu jak troche wiecej jeżdziłem tylko dziury większe

 

 

jechalem tego kjs'a w Tomaszowie, polecam aczkolwiek bez klatki jest to juz lekkie przegiecia, bylo jedno miejsce na szutrze gdzie czolowka miala niecale 180km/h :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tomaszowa chce sie kiedys wybrac, bo wiele slyszalem na temat KJSow w tamtych okolicach... Tylko, ze tam to juz trzeba miec umiejetnosci, mase rozsadku i duze jaja

 

zgadza sie, był tam nawet lekki daszek ostatnio. tez mam troche obawy bo mimo ze zwykle sobie obiecuje ze bedzie lajtowo to potem i tak pełna dzida :mrgreen: , predkosci sa tam wg mnie za wysokie (140-150 po wąskim szutrze :shock: ) jak na typ zawodów i poziom amatorów, ale kierunek w którym ida kjsy zdecydowanie prawidłowy. Mniej pachołków wiecej jazdy po wytyczonych drogach jednak ze zdecydowanie wiekszym naciskiem na bezpieczenstwo :!:

 

 

edit:

 

jechalem tego kjs'a w Tomaszowie, polecam aczkolwiek bez klatki jest to juz lekkie przegiecia, bylo jedno miejsce na szutrze gdzie czolowka miala niecale 180km/h

_________________

 

nie wiedziałem ze az tak szybko bylo :shock: . Powinni to jak najszybciej skorygowac zanim cos sie przykrego przytrafi.

 

samochodzik jak ogólne wrazenia po tej zabawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i duze jaja

 

nio niekoniecznie :mrgreen: :razz:

 

aczkolwiek bez klatki jest to juz lekkie przegiecia

 

jechalismy bez, żyje :mrgreen: ten temat był już przerabiany na jednym forum, polecam:

http://www.ak-polski.org.pl/forum/viewtopic.php?t=723

 

ja tez jechalem nawet zdarzylo mi sie jakies odcinki wygrac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrypem dla mnie jest juz Słomka pod koniec dnia, wtedy odpuszczam i zjeżdżam do boksu :mrgreen:

 

na pewno słyszeliscie o minirajdach w Tomaszowie. Mam nadzieje ze uda mi sie wyrwac na kolejną edycję czyli w połowie pażdziernika chyba. Moze zbierze sie wieksza grupka z forum i poganiamy po szutrach :twisted:

 

kilka fotek, mysle ze sie wam spodobają :mrgreen: :

 

beben_wrc: gdzie to takie drogi sa? gdzies pod Warszawa? bo chyba cos przeoczylem w tej dyskusji...

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to takie drogi sa?

 

Smardzewice - Tama, Biała Góra, Glinnik(jednostka wojskowa), Królowa Wola, Wiston, Inowłódź (IV runda PPAiK kwiecień 2007)

 

nazwy mogą mało powiedzieć bo próby jak widać na załączonych obrazkach zlokalizowane są w lasach lub, jak w Inowłodziu, na terenie kopalni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat ze strony AK Centrum:

 

"W najbliższy wtorek 11-09-2007 zaczynamy nową edycję Rally Sprintów. Zawody będą się odbywać co tydzień. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Lokalizacja: Parking pod Stadionem X-lecia od strony Wisły.

Przewidujemy 4 próby na zamkniętych i wydzielonych placach.

Wpisowe 50 zł / Kierowca

 

Zapisy od godz 19:00 do 19:45

Start I Kierowcy o godz. 20:00"

 

Zapraszam serdecznie także ze swojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było bardzo fajnie, super inicjatywa ze strony AK Centrum. Próba moze nie była bardzo wyszukana, plac jest spory i dawał zdecydowanie wieksze pole manewru ale poganiac chwile mozna było. Wyników oficjalnych ostatecznych nie znam. Na pierwszych dwoch próbach (pomijając fakt :wink: ze właściwie szanse na oficjalny dobry wynik straciłem juz na 1 próbie myląc trasę powrotu na parking juz po mecie lotnej - taryfa :mrgreen: ) szlismy rowno z blue dzieląc sie wygrynymi próbami po 1 sek (były to 2 najlepsze czasy), na 3 Blue niestety cofał wiec nie było porównania (ja wygrałem), na 4 ja zrobiłem oberka i dodatkowo zrobiłem 4 zamiast 3 okrążeń trasy :oops: i tez nie moglismy porównac czasów (blue miał najlepszy czas).

Tak czy inaczej było warto pojechac 140 km w obie strony po to zeby zrobic te kilka kółek pod X lecia, mam nadzieje ze jeszcze jak czas pozwoli wpadne ponownie :mrgreen:

 

hitem mógł byc efektowny dach kierowcy tico, który na zakrecie jechał na 2 kółkach, pozostałe 2 były dobry metr nad ziemią :shock: :mrgreen:

 

 

edit : wyniki http://www.ak-centrum.pl/rallysprint/20 ... ralkap.htm

 

pozdrowienia dla spotkanych forumowiczów w odpowiednim wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...