Skocz do zawartości

Rally Sprinty Warszawa i okolice


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widze że Blue znów pogoniłes wszystkich, cos ty zrobił na sl3 ze wklepałeś 8 sek drugiej załodze :shock: :mrgreen:

 

Przyłożyłem się do roboty i miałem później komfort :mrgreen:

 

Tak naprawdę podchodzę do RS-ów czysto w kategorii treningowej i wyniki nie są takie ważne. Po prostu jest okazja pojeżdżenia co wtorek i bardzo mi to odpowiada. Szkoda, że tak mało przyjeżdża imprez, byłoby zapewne znacznie ciekawiej.

Poza tym RS-y coś tam dają, ale raczej tylko do kjs-ów, przełożenie na prawdziwe OS-y jest niewielkie. Do plusów zaliczam np. wyeliminowanie tremy i nerwów przed startem, a to już jest coś :) Poza tym zdecydowanie lepiej czuję samochód. Oczywiście można ćwiczyć do bólu komunikację z pilotem.

 

W imieniu swoim i AK Centrum serdecznie zapraszam na kolejne edycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie pozytywna akcja ze strony AK Centrum, gdzie sie przenosicie jak stadion zamkną, czy temat umrze smiercią naturalną? Blue skoro jestes na bierząco w kontakcie z władzami AK centrum, zapytaj ich czy nie planują zrobiś jakiegos kreciołka w Sochaczeiwe, były chyba ze 2 moze 3 edycje kilka lat temu i potem padło. Wtedy nie miałem czym jechac (Aklase powoziłem z konieczności :mrgreen: ) a teraz bym poganiał na własnym podwórku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie pozytywna akcja ze strony AK Centrum, gdzie sie przenosicie jak stadion zamkną, czy temat umrze smiercią naturalną? Blue skoro jestes na bierząco w kontakcie z władzami AK centrum, zapytaj ich czy nie planują zrobiś jakiegos kreciołka w Sochaczeiwe, były chyba ze 2 moze 3 edycje kilka lat temu i potem padło. Wtedy nie miałem czym jechac (Aklase powoziłem z konieczności :mrgreen: ) a teraz bym poganiał na własnym podwórku

 

Co do przenosin, to jeszcze nic nie wiadomo. A o Sochaczew zapytam, było coś takiego w planach ale aktualnie nic nie słychać na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza miło znowu było zobaczyć na starcie Dyrektora

Milo to bylo po 6 misiacach pojechac cos jak cywilizowany czlowiek a nie po bulki do sklepu :)

W klasie poleglme tylko przed Blue76, wiec nie jest tak zle :) daj mi troche czasu i szykuj tylek na lanie :)

PS. lubie tak stresowac niebieskiego, bo zaczyna popelniac bledy ( rusza na recznym itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie poleglme tylko przed Blue76, wiec nie jest tak zle :) daj mi troche czasu i szykuj tylek na lanie :))

PS. lubie tak stresowac niebieskiego, bo zaczyna popelniac bledy ( rusza na recznym itp )

 

Blue, jest oazą spokoju, absolutnie nie do zestresowania, no chyba że przez pilota :twisted:

 

Fajnie, że wpadłeś, bok w brame na SL3 - piękny i ryzykowny :wink:

 

Wpadaj częściej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy dobry temat wybrałem :oops: X Jubileuszowy Rally Wyszków 2007, wybiera się ktoś :?:

 

Ps. Cieszy mnie jeszcze ta informacja :mrgreen: :arrow:

 

PLANUJEMY JESZCZE ROZEGRANIE:

"VI RALLY SOCHACZEW" o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SOCHACZEW."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...