Skocz do zawartości

Rally Sprinty Warszawa i okolice


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegolowe info ze strony AK Centrum na temat jutrzejszego RS-a:

 

W najbliższą sobotę 15-09-2007 serdecznie zapraszamy na XX Finałowy Rally Sprint 2007.

Impreza odbędzie się na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Przewidujemy 4 próby (2 na Płycie Poślizgowej, 2 na Torze MotoDrom).

Lokalizacja: CSP Legionowo ul. Zegrzyńska 121

 

Zapisy i wydawanie dokumentów od godz 12:00 do 12:45 - Parking przed szlabanem w CSP. Spóźnialsscy nie zostaną wpuszczeni na teren CSP.

Start I Kierowcy (Płyta poślizgowa) o godz. 13:00

Start I Kierowcy (Tor - MotoDrom) o godz. 15:00

 

Wpisowe:

70 zł

50 zł - zawodnicy którzy ukończyli min 10 Rally Sprintów.

 

ok, a ja podam więcej informacji :razz: z pierwszej ręki :

 

Prezes powiedział, że może dla Was utworzyć oddzielną klasę Subaru.

Kibice dostaną przepustki od Ak-Centrum w godzinach zapisów czyli 12-12:45

 

Mam nadzieję, że pojawi się sporo Waszych fotogenicznych samochodów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jazda na słupkolandii przyda Ci się w jeździe poza kjs-em.

 

 

Niby w czym?

 

No wlasnie tez sie zastanawiam i nic sensownego mi nie przychodzi do glowy.

Na uczeniu wielu odruchów! Nie byłem nigdy na Karowej, ale wydaje mi się (patrząc na relacje TV), że nauka na słupokoladndii dała by naprawdę niezłe efekty czasowe :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na słupkolandii przyda Ci się w jeździe poza kjs-em.

 

 

Niby w czym?

 

No wlasnie tez sie zastanawiam i nic sensownego mi nie przychodzi do glowy.

Na uczeniu wielu odruchów! Nie byłem nigdy na Karowej, ale wydaje mi się (patrząc na relacje TV), że nauka na słupokoladndii dała by naprawdę niezłe efekty czasowe :!:

 

No tak, ale nauczysz sie "wielu odruchow" wsiadziesz do szybszego samochodu staniesz na starcie odcinka PPZM i okazuje, ze to wszystkie odruchy to sobie mozesz wsadzic, bo nagle musisz poginac po lesie waska droga, albo odhamowac sie z duzej predkoscia na spadaniu. Slupkolandia nie oswoi Cie z predkoscia, nie nauczy Cie co sie dzieje z samochodem przy wiekszej predkosci. I dlatego tak wazne jest zeby stworzyc jakis pomost pomiedzy KJS a PPZM, ale to juz odrebny temat pod tytulem 3 liga.

 

Caroline napisała: "Nie sztuką jest jechać 180 przez las, czy po drodze, jazda na słupkolandii przyda Ci się w jeździe poza kjs-em. "

 

Moim zdaniem jest dokladnie odwrotnie. Wlasnie sztuka jest jechac 180 przez las bo trzeba znac swoje mozliwosc i mozliwosc samochodu i wykorzystac jest tak, zeby przejechac przez ten las i sie nie zabic. A pozatym jak czesto spotykamy slupki na drodze?

 

Co do Pani Karowej to jedynie dolna i gorna beczka wymaga doktoratu z krecenia sie wokol slupkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pani Karowej to jedynie dolna i gorna beczka wymaga doktoratu z krecenia sie wokol slupkow.

Miałem na myśli tylko ceny biletów dla kibiców na KJSie... :roll:

 

Ale ja to do ALEXa pisalem ;)

 

 

A tak pozatym to RS byl fajny chociaz jechalem pare KJSow gdzie plyta poslizgowa byla ciekawiej ulozona, ale nie narzekam. 1 w klasie 4 w gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abar, fajnie że wpadłeś, kiedyś trzeba zacząć zabawę. Mam nadzieję, że Ci się podobało, próby były moim zdaniem dosyć ciekawe dla Subaraków.
troche nam na tym pierwszym nie poszlo bo sie pilot pogubil - a ja olalem zapoznanie wzrokowe - co sie zemscilo taryfa :)

 

Wklepal mi ktos na ostatnich dwoch - czy bylem krolem ostatniego kolka :)

Jakbys tak slupokow nie wywracal to bys byl lepszy :mrgreen:

 

Kto nie był, niech żałuje
dokladnie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałam się jak bardzo jesteś wkręcona w rajdowanie.... hmmmm

ale to co znalazłam przerosło moje oczekiwania: masz w team-ie funkcje : Bajkopisarz

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: no chyba, że to nie o Tobie ur. 2 sierpnia 1984

mieszka w Warszawie, pomieszkuje w Radomiu

studentka V roku Szkoły Głównej Handlowej

członek Automobiklubu Polski

pierwszy start: Mazowieckie Szutry 2006

 

a ja sie zastanawiam kim ty jestes, tzn. wiem kim jestes, kojarze cie z widzenia, ale twoja wypowiedz jest w tonie "ja sie znam na rajdach a magda nie"; otoz INFORMUJE:

 

Magda jest w środowisku rajdowym od dawna, nie od 2006r, jest bardzo dobrą pilotka, robi mało błędów (każdemu się zdarzają), razem traktujemy rajdy jako doskonała zabawa, atmosfera w aucie jest zawsze zgodna z naszym haslem "just 4 fun", a jakbyś prześledziła wyniki to wiedziałabyś że do mety to delikatnie mówiąc na ostatnim miejscu nie dojeżdżamy; radziłbym troszke nabrać pokory, bo to że znasz pana Witka... wiesz, dla mnie kogo byś nie znała, kim byś nie była... to dla mnie naprawde nie istotne;

 

a co slupkolandi... sorry ale po wielu KJS'ach gdzie radze sobie niezle, jak pojechałem na szybszy trening na sniegu, gdzie latałem po 100 pelnymi bokami po waskiej drodze (na wypadkowych bylo pole- wiec bezpiecznie) to dopiero wtedy zaczalem rozumiec o co w tym wszystkim chodzi (oczywiscie kilkukrotnie ratujac sie i kilkukrotnie wylatujac z drogi, nawet tak ze raz traktor musial mnie wyciagac) i zobaczylem ze umiejetnosci nabrane w KJS'ach naprawde nie wiele maja wspólnego z umiejętnościami kierowców z wyższych lig(!) to ze ktos wygrywa w u Witka na stadionie jadąc na jedynce, no czasami przepnie na dwa naprawde niewiele znaczy o jego umiejetnosciach rajdowej jazdy, prawie tyle co nic(!)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl juz koniec tych rozgrywek - czy jeszcze cos sie bedzie dzialo?

 

We wtorek rozpoczęła się edycja jesienna: RS o Puchar CHD Stadion. Co dwa tygodnie są liczone punkty do klasyfikacji, natomiast jeździć można co tydzień. Wszystko pod stadionem (przynajmniej na razie).

 

Ja to mam leki zeby gaz naciskac :mrgreen:

 

Minie z czasem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam kim ty jestes, tzn. wiem kim jestes, kojarze cie z widzenia, ale twoja wypowiedz jest w tonie "ja sie znam na rajdach a magda nie"; otoz INFORMUJE:

Z tego co widzę jesteś znajomym Magdy.

Moja wypowiedz nie była w takim tonie. A co do pokory to ją mam, martw się lepiej o swoją! bo jestem w lekkim szoku czytająć twoje wypowiedzi :mrgreen:

 

radziłbym troszke nabrać pokory, bo to że znasz pana Witka... wiesz, dla mnie kogo byś nie znała, kim byś nie była... to dla mnie naprawde nie istotne;
dla mnie też nie jest istotne kogo znasz, kim jesteś itd.
Magda jest w środowisku rajdowym od dawna, nie od 2006r

no to dobre, człowieku wrzuć na luz :mrgreen: i nie szukaj za dużo w sieci, bo tam nie ma info od kiedy jestem w środowisku rajdowym.

A co do Magdy, to chyba sama umie się bronić, jeżeli Magdo Cie uraziłam to przepraszam.

 

Mam nabrać pokory? a co z Twoją wypowiedzią :

 

to ze ktos wygrywa w u Witka na stadionie jadąc na jedynce, no czasami przepnie na dwa naprawde niewiele znaczy o jego umiejetnosciach rajdowej jazdy, prawie tyle co nic(!)

 

 

No brawo! co za tekst! Pewnie nikogo nie uraził :shock: Chciałeś mi pojechać? a ja się tylko :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo! co za tekst! Pewnie nikogo nie uraził :shock: Chciałeś mi pojechać? a ja się tylko :mrgreen::mrgreen:

 

to nie był najazd, to są fakty i taka jest prawda; nie twierdze ze tych rallysprintow nie lubie, sa fajne, ale z rajdami to nie ma nic wspólnego :!: - to jest zgodne z tematem

 

reszte przemilcze bo dalsza dyskusja nie ma sensu; jak masz ochote ja dokonczyc to sie napewno zgadamy przy okazji jakiegos rallysprintu czy cus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjs-y ucza opanowania i wyzbycia się emocji. Blue może powiedzieć coś na ten temat. Ja na Monte Calvarii definitywnie nauczyłem się pokory, doboru ogumienia itp. itd. ...

Walka z czasem na OeSach to juz inna bajka, ale opanowanie, czas reakcji, tj. refleks to umiejętności i cechy które można wyćwiczyć. KJSy to taki pierwszy stopień ewolucji w rajdach. Jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć. A jak wiemy są różne stopnie zaawansowania KJSów. W końcu przychodzi taki moment, że umiemy panować nad sobą, nad strachem, na samochodem, jeździmy szybciej, pewniej...

Latanie bokami na szutrze przy 100km/h to tak naprawdę żadna sztuka, bywają chwile większego napięcia :mrgreen:

 

BLUE, ja dziś też nie pojadę, fura ładuje mi na 0,5 i ni ch... więcej :evil:

 

Pozdrowienia i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju, mądrze napisane. Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią.

 

P.S. Próbowałeś odłączyć akumulator?

 

Dzięki ziomuś :smile:

 

P.S. Nie, jeszcze nie, ale chłopaki cały czas pracują nad autem :grin:

P.S. 2 Szef juz wie co to jest, tylko trzyma mnie w napięciu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po mojemu slupkolandie jednak cos daja... predkosci moze nie te ale wyrabiaja sie prawidlowe odruchy, zarowno na rajdy typu 180 przez las jak i w zwyklym uzywaniu drog publicznych. kjsy w polsce tez sa coraz szybsze a rally-sprinty po mojemu przygotowuja do szybszych kjsow. niekoniecznie chodzi tylko o machanie kierownica ale jak ktos duzo wali gazu a malo skreca to zycze powodzenia chocby na agapicie gdzie bywaja partie po 20 bardzo szybkich zakretow gdzie naprawde trzeba sie namachac a na mecie niejeden kierowca po prostu wypada z auta

 

a barborka to najszybszy, najdluzszy i najdrozszy kjs w polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam ze latanie z duzymi predkosciami bokami na waskich drogach to jest sztuka, ze wzgledu na margines błedu ktory jest mniejszy niz przy malej predkosci i ze wzgledu na ryzyko ktore sie z tym niesie; a tak poza tym to sie zgadzam, bywaja momenty o wiekszym napieciu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...