Skocz do zawartości

Kara śmierci.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Więzienie to jest teraz fajny hotel, mozna też wychodzić na widzenia, są intymne pokoje, telewizja, siłownia i to za nasze niemałe pieniądze.

 

Byłeś kiedyś w więzieniu? Widziałeś jak to wygląda? Bo z tego co piszesz, to raczej nie.

 

Co do samej kary śmierci - pomyśl, że mogłoby ją wymierzać to zi0br0 na konferencji prasowej.

Kara śmierci to żadna kara, odpłata i pochlebianie gustom pospólstwa. Bardziej dolegliwe jest dożywotnie więzienie np. z możliwością zwolnienia po 30 latach albo więcej. I nie, więzienie NIE JEST fajnym hotelem, wierz mi.

Co nie zmienia faktu, że niektórym czapa się po prostu należy.

Wierz mi , że wiem.

A w/g Ciebie jak wygląda więzienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mamusia w swy niczem nie skrempowanej szlachetności beła łaskawa pominońć se ankiete ponieważ, jak nienawidze drobiu tak sie zgadzam z małom Kaczkom że, nik mię nie udowodni że, czarne jes czarne. Ludzkoś jes jeszcze mentalnie niestety w powijakach i troszkie za szybko sie rozwineła technicznie. Jako ssaki które powinne cóś ssać niestety przeszli my na diete letko krwawą, co spowodowało rowinięcie sie - dla zachowania gatunku - genu odpowiedzialnego za upolowanie sobie papu czyli genu agresji. O wiela u źwierzontek jes on całkiem na mniejscu o tela u współczesnej ludności już nie koniecznie. Jakiś czasookres temu ( niestety nie pamiętam jaki bo se pamięć notorycznie uszkadzam gorzałą na zasadzie - na [moderator czuwa] mi pamięć jak nie jezdem pamiętliwa a gorzałe pasjami lubie) oglondłam była w swy łaskawości miazge telewizyjno o takiem jednem naukowcu co grzebnął był w genach i nieopacznie tego od agresji odkrył. Konkluzja beła taka że tego gena można by wyresetować na poziomie zygoty ... znaczy się dziecka letko napoczętego. Czemu się tego nie robi? Otóż za przyczyno możliwości namotania na tem agresywnem padole. Jedne nacje by usuwali a inne wręcz przeciwpołożnie i to że sie tak parlamentarnie wyraże ...w pizdu. Osobnik zmodyfikowany w ten deseń byłby raczy cieniuśkim przedstawicielem armii i raczy by nie znalaz roboty w rzeźni. Znaczy sie były byśmy cywilizacjom przedszkolanek, pracowników opieki społecznej oraz greenPISowcami bez naciska na te literecki co je zaźnaczyłam. Pół biedy jak by wszyskie a cała bieda jak by tak ...niekoniecznie wszyskie bo mogło by to zaburzyć bardzo kruchom równowage sił zbrojno - terrorystycznych na tem popierdolonym do granic wyobraźni świecie. W źwiąsku z powyższem jezdem za usuwanie tego genu wszystkiem co go majo letko przerośniętego i któren ich zmusza rżniencia małych dziewczynek lub chłopczyków, do wbijania ostrych narzendzi ludności w kiszki tudzież innych form przedstawiania swoi sylwetki że sie niby jes tygrysem tyko że z komórkowcem i Beemką. Zabijanie człowieka przez człowieka choćby nie wiem w jak szczytnym celu jes tyko dowodem na to że nie pochodzimy od małpy z bananem tyko od hieny z okrwawionom mordom. Konkludołując - jakeśmy już dojśli do tego etapu że mogiem se grzebać w gienitali ... tfu ... w genach to chlastać takiemu takie żyjontko i na wolnoś pacana .... niech sie menczy.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w/g Ciebie jak wygląda więzienie?

 

Siedzi 12 typów w celi przeznaczonej dla 6 albo jeszcze lepiej. Gdyby pozbawić ich tych siłowni i innych "zabaw" co chwila mielibyśmy bunty.

Są różne więzienia, np. typu półotwartego, gdzie faktycznie mogą wychodzić z cel. Ale do takich więzień wsadza się np. alimenciarzy, a nie morderców.

Cela jednoosobowa dla szczególnie niebezpiecznych jest taka, że w poprzek się nie położysz. Za umeblowanie robi prycza i stołek przypięty do podłogi. Nie ma telewizora, a spacerek w nagrodę za dobre sprawowanie. Perspektywa przebywania w takim miejscu, bez możliwości otwarcia gęby do kogokolwiek przez np. 50 lat wcale nie wygląda różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wątku, ale jak zobaczyłem tytuł mogę napisać tylko jedno... Zdecydowane TAK dla kary śmierci i to jak najszybciej !!!

 

Może choć warto poznać opinię innych ludzi... czasem się zdarza, że jest z czego wyciągnąć nauki również dla siebie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wątku, ale jak zobaczyłem tytuł mogę napisać tylko jedno... Zdecydowane TAK dla kary śmierci i to jak najszybciej !!!

 

Ogólnie jezdem przeciwna karze śmierci ale jak czasem cóś takiego przeczytam to sie zastanawiam czy autora nie należało by natychmias zaszczelić.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jestem za karą śmierci w przypadkach najcięższych zbrodni, ale zanim załatwią takiego delikwenta to powinien on ze 20 lat pracować na rzecz kraju.

 

Kiedyś oglądałem program o największej fabryce tablic rejestracyjnych w USA, która mieści się w ... więzieniu! Goście tam wyrabiają ileś milionów tablic rocznie i dostają jakieś tam grosze za pracę. A u nas jak jest? Prywatna firma zgarnia ciężkie pieniądze podatników, za komplet tablic urząd musi płacić firmie ok. 33-35 PLN a potem "sprzedaje" je ludziom za 80 PLN.

Aha, i oczywiście urzędy stare tablice oddają za darmo!! Tak więc takie firmy produkujące tablice nawet surowiec mają za free - czysty zysk :evil:

 

Niesamowitą kasę ludzie robią też na złomie, czemu np. więźniowie nie mogliby tego robić i przynosić zysk krajowi? Na pewno też trudniej by było złomiarzom oddawać studzienki kanalizacyje, szyny kolejowe i jakieś kable kolejowe na złom kiedy byłby to interes państwowy a nie prywatny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno też trudniej by było złomiarzom oddawać studzienki kanalizacyje, szyny kolejowe i jakieś kable kolejowe na złom kiedy byłby to interes państwowy a nie prywatny...

Znając historię byłoby prościej. Nie takie numery się na "państwowym" robiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gólnie jezdem przeciwna karze śmierci ale jak czasem cóś takiego przeczytam to sie zastanawiam czy autora nie należało by natychmias zaszczelić.

Przestępczość trzeba karać i to surowo a nie jej zapobiegać !!! Jakby jednemu z drugim groziła czapa to by się zastanowił nad tym co robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może lepiej pozwolić, a potem jeszcze kolesia na krzesło?
ale co możesz pozwalać albo nie pozwalać. Jeśli ktoś zechce to zatrzeli drugiego człowieka i tyle. Problem w tym żeby następny który będzie chciał tak zrobić, zastanowił się nad tym co go czeka...

PS.

Przestępczość trzeba karać i to surowo a nie jej zapobiegać !!!

ok, może to zdanie nie jest zbyt trafne :oops: chodziło o zapobieganie przez karę śmierci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aborcja to już zupełnie inna bajka, ale wydaję mi się, że to nie jest zapobieganie

 

Właśnie o to chodzi. Karanie, to też nie jest zapobieganie. Chociaż oglądając większość amerykańskich produkcji filmowych, to można odnieść wrażenie, że to może być jednoznaczne. Tam każdy ma prawo do osbistej zemsty i jest ona zawsze dobrze usprawiedliwiona. Bo przecież jak ktoś mi zabił brata, to mam moralne prawo urwać mu łeb i nasrać do środka. Ale to już chyba temat na inną rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież jak ktoś mi zabił brata, to mam moralne prawo urwać mu łeb i nasrać do środka. Ale to już chyba temat na inną rozmowę.

Oczywiście, że masz prawo tak zrobić (o ile wcześniej nie stracą "zabójcy twojego brata") ale powinieneś zostać za to skazany na karę śmierci.

No. Wystarczy obejrzeć obrady sejmu, żeby się z tobą zgodzić.

Genialny argument :mrgreen: , choć co by pokazywali w szkle...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież jak ktoś mi zabił brata, to mam moralne prawo urwać mu łeb i nasrać do środka. Ale to już chyba temat na inną rozmowę.

Oczywiście, że masz prawo tak zrobić (o ile wcześniej nie stracą "zabójcy twojego brata") ale powinieneś zostać za to skazany na karę śmierci.

Oj, lukicosti. Skoro grozi mi za to kara śmierci, to znaczy że prawo tego zabrania, czyli nie mam prawa! Troszkę się zagalopowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...