Skocz do zawartości

Upalanko w UŁĘŻU 1 wrzesnia


vert

Rekomendowane odpowiedzi

spox, narazie i tak musimy poczekać aż vert wróci z urlopu ;)

PS. ABT. Masz racje, nie zwróciłem na to uwagi że 4,5,6 to próba nr 1, natomiast 1,2,3 to próba nr 2 na której od 2 próby zaczął padać deszcz co widać po wynikach...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki chłopaki za świetną zabawę, a zwłaszcza chłopakom kórzy jeżdzili na prawym i dobrze radzili, co zaOWOCowało urwaniem 23 SEKUND!! w stosunku do pierwszego przejazdu. Szkoda tylko, że moje najlepsze czasy jak 3m7sek. nie liczyły się już do punktacji, gdyż po tych wszystkich naukach :) formę zacząłem łapać pod koniec imprezy. Ale i tak jestem z siebie bardzo dumny dzięki temu :cool: :cool:

 

Była to też pierwsza jazda na moich nowych, wspaniałych RE070 i ta oponka naprawdę daje radę i pomaga:)

 

Ogólnie świetnie się Verciu spisał z organizacją i "ustawianiem" Wróbla ;)

 

Z utęsknieniem czekam na kolejne upalańsko :)

 

 

No i oczywiście WIELKIE GRATULECJE dla Abta, który miażdzył wszystkich spokojem i zegarmistrowską precyzją w pokonywaniu każdego odcinka próby, jadąc również evokillerem czy evo9 Marcina :)) i bijąc najlepsze czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiacych zdjecia bylo troche, pewnie w pozniejsyzm terminie cos sie pojawi.

przeklikalem (na podstwqie pliku az'a) troche wyniki, zeby byly czytelne rowniez dla nieobecnych w ulezu.

Obrazek

 

Po analizie wyników proponuję dla ABT ksywę: Tańczący z Lancerami :mrgreen: Gratulacje, ale dla mnie to żadne zaskoczenie :idea:

 

PS. Jakim potworem jechał J.E. Łoś? Evo co? I co z STI-kiem?

Pozdrówka dla wszystkich obecnych w Ułężu! Tym razem byłem tam jedynie duchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ujmując ABT chcę zauważyć, że:

 

Zawody były rozgrywane w oparciu o sumę 6 przejazdów i na 3 pierwszych miejscach były EVO (i tu Łoś ma rację EVO rulez). Gotów byłbym się założyć że gdyby pierwsza trójka jeżdziła STI (jak do niedawana Łoś) to pierwsze trzy miejsca wyglądały by podobnie. Co by było gdyby ABT jeździł EVO lub STI - pewnie było by ciekawie. Natomiast (przynajmniej z mojej perspektywy) zupełnie inaczej wygląda jazda gdzie na wynik sumują się wszystkie 6 przejazdów - ja jadę dużo bardziej zachowawczo (każdy słupek 5 sek.) a inaczej kiedy mamy walkę o najlepszy czas dowolnie wybranego przejazdu. Wtedy można ciąć na maksa.

 

Jeszcze raz podziekowania dla obecnych bez wględu na wynik bo chyba wspołna zabawa i doskonalenie umiejętności są tu najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan, w sobotnich zawodach zdecydowanie byles najlepszy.

stoper i kalkulator nie klamia. gdybanie co by bylo gdyby zostawmy.

powinny liczyc sie fakty, a faktem jest ze prezentowales wysoki poziom.

niektore wypowiedzi na moj temat, choc pewnie pisane z dobrego serca,

traktuj z bardzo mocnym przymrozeniem oka. ja sie staram, nie zawsze wychodzi...

w zawodach evo rulez, zreszta poza nimi rowniez. mialem okazje krotko sprobowac.

co do zasad, to dla wszystkich byly oczywiscie takie same. tez jestem za czystymi

przejazdami, z ta roznica ze na "wolnych" przejazdach nie ide, jak to ujales na maksa

(szczegolnie jak jade jakims autem pierwszy raz, a do tej sytuacji pewnie nawiazales).

 

jeszcze raz gratuluje.

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ujmując ABT chcę zauważyć, że:

 

Zawody były rozgrywane w oparciu o sumę 6 przejazdów i na 3 pierwszych miejscach były EVO (i tu Łoś ma rację EVO rulez). Gotów byłbym się założyć że gdyby pierwsza trójka jeżdziła STI (jak do niedawana Łoś) to pierwsze trzy miejsca wyglądały by podobnie. Co by było gdyby ABT jeździł EVO lub STI - pewnie było by ciekawie. Natomiast (przynajmniej z mojej perspektywy) zupełnie inaczej wygląda jazda gdzie na wynik sumują się wszystkie 6 przejazdów - ja jadę dużo bardziej zachowawczo (każdy słupek 5 sek.) a inaczej kiedy mamy walkę o najlepszy czas dowolnie wybranego przejazdu. Wtedy można ciąć na maksa.

 

Jeszcze raz podziekowania dla obecnych bez wględu na wynik bo chyba wspołna zabawa i doskonalenie umiejętności są tu najważniejsze.

 

Spoko, nie napinaj się, przecież to są żarty. Lubię i szanuję skromnego Jacka, ale to nie umniejsza w niczym umiejętności innych driverów i mocy eVć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy, Az bardziej chodziło o fakt że ABT jechał Evokillerem pierwszy raz i już przy pierwszym przejeździe miał 4s przewagi nad najszybszym Evo (nie mówiąc o wróblu, który pojechał Evo Marcina poza konkuresem i zrobił czas 2,54 na pierwszej próbie i był najszybszy) Abt zrobił to w 2.53 jadąc zupełnie innym autem... po fakcie stwierdził że jak by jeszcze pojeździł kilka kółek to można coś urwać z tego czasu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ujmując ABT chcę zauważyć, że:

 

Zawody były rozgrywane w oparciu o sumę 6 przejazdów i na 3 pierwszych miejscach były EVO (i tu Łoś ma rację EVO rulez). Gotów byłbym się założyć że gdyby pierwsza trójka jeżdziła STI (jak do niedawana Łoś) to pierwsze trzy miejsca wyglądały by podobnie. Co by było gdyby ABT jeździł EVO lub STI - pewnie było by ciekawie. Natomiast (przynajmniej z mojej perspektywy) zupełnie inaczej wygląda jazda gdzie na wynik sumują się wszystkie 6 przejazdów - ja jadę dużo bardziej zachowawczo (każdy słupek 5 sek.) a inaczej kiedy mamy walkę o najlepszy czas dowolnie wybranego przejazdu. Wtedy można ciąć na maksa.

 

Jeszcze raz podziekowania dla obecnych bez wględu na wynik bo chyba wspołna zabawa i doskonalenie umiejętności są tu najważniejsze.

 

Oj chyba ktoś po ambicji dostał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie chyba zostało to odebrane jako szpila miedzy żebra :mrgreen: a wg mnie nie było takiego zamiaru, szacunek dla Abta ze potrafił wykrecić taki czas jadąc pierwszy raz (chyba?) autem Matiego. Myśle ze tu było jeszcze sporo do urwania przy lepszym poznaniu samochodu i jego granic mozliwości. Stefan był najszybszym sklasyfikowanym zawodnikiem i za to gratulacje :!: ale okazało sie ze jednak subaru rzondzi :wink: :twisted:

 

Abt ty masz serie w swoim GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, Jacek jechał pierwszy raz Evokilerem iz daje się że to najszybsze czym jechał.

 

W swom Abt ma: stabilizatory, łączniki, anty-lift, opony przechodzone i hamulce Brembo pod 16'' (305mm). Silnik ma z ostatniego hamowania 209KM. Skrzynia skrócona Type-RA i szpera centralna STi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA chciałem bardzo podziękować za sprawną ogranizacje (to chyba pierwszy raz kiedy naprawde super wszystko było ogarnięte - brawo!) i za miłe towarzystwo wszystkim obecnym, a przede wszystkim mojej dziewczynie :razz: (podlizuje się na wypadek jakby jakimś cudem czytała ten topik :mrgreen: ).

 

Ze swoich wyników jestem bardzo zadowolony. Na pierwszej probie straty na best lapie koło 1 sek. do Lancerów, na drugiej udało się nawet 2/3 Evć objechać (oczywiscie było mnej kółek na suchym, wiec to dlatego :wink: ). W generalce słabiutko, ale zespół fabryczny żle dobrał opony (jak mogli mi załozyć opony z wystającymi drutami na deszcz?! :mrgreen: ) :wink:

 

Stefan: Gratulacje czasów i zwycięstwa w generalce. Jezdzisz naprawde niezle, ale pozwole sobie sie z toba nie zgodzić. Seryna zawiecha w Evo jest po prostu znacznie lepiej zestrojona na tor niz jak ma to miejsce w seryjnym Subaru (ktore za to daje nieporownywalnie wiekszy komfort przy jezdze miejskiej) i stąd ta dominacja (no i przy okazji sie tak złożyło, że kierowcy też sie trafili konkretni :wink: ). Wróbel robi STI'em czasy po 3-4 sek. wolniejsze od Evo na próbie, co jest moim zdaniem dosc wymierne.

Btw. poczaruje coś z zawieszeniem jak wróce (o ile wróce :mrgreen: ) z RR i przywróce prymat jedynej słusznej marki :wink:

 

Co do Abt'a to moge tylko powiedzieć, że nie dam mu się przejechać moim samochodem bo czas o kilka sekund lepszy wyleczyłby mnie ze złudzeń (a tak przyjemnie jest się oszukiwać, że potrafi się jeździć :razz: :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, Jacek jechał pierwszy raz Evokilerem iz daje się że to najszybsze czym jechał.

 

W swom Abt ma: stabilizatory, łączniki, anty-lift, opony przechodzone i hamulce Brembo pod 16'' (305mm). Silnik ma z ostatniego hamowania 209KM.

 

myslałem ze ma chociaz remap zrobiony :mrgreen: , tym większy :shock: i gratulacje za wynik wsród naprawde szybkich aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...