Skocz do zawartości

Offtopiczenie


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Korton, skąd wiesz ile postów masz on topic? :roll:

 

Dajcie sobie spokój, te wszystkie wyliczenia są bezsensowne. Podają tylko ile kto napisał postów w jednym z działów w porównaniu ze wszystkimi innymi. Łatwiej znaleźć posty na temat w dziale Off Topic, niż na głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, skąd wiesz ile postów masz on topic? :roll:

 

Z grubsza te co mam w profilu to sa zliczane, a wiec on topic (fakt mozna oftopiczyc w on topic), a jak wejdziesz na profil i daj wyswietl wszystkie posty to masz ilosc wszystkich napisanych. Wszystkie - on topic = off topic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, :roll: czy ty w ogóle czytasz co się do Ciebie pisze? Robisz dokładnie to o czym pisałem. Podajesz ilość postów w jednym dziale w porównaniu z innymi. Nic więcej. Ilości postów on topic nie podajesz. Przykro mi, ale taka jest prawda. Możesz się teraz rzucić z mostu czy co tam preferujesz.

 

 

Witek. Posty sobie nabijają. Ot co :mrgreen:

 

Ale tyle liczyć, żeby nabić 1 posta?! Przecież można łatwiej...

 

Inna wrażliwość, po prostu.

 

no na pewno,a poza tym wiesz, przecież że żartuje :grin:

 

Nie gadaj, a ja już Ci ignora chciałem dać. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, :roll: czy ty w ogóle czytasz co się do Ciebie pisze? Robisz dokładnie to o czym pisałem. Podajesz ilość postów w jednym dziale w porównaniu z innymi. Nic więcej. Ilości postów on topic nie podajesz. Przykro mi, ale taka jest prawda. Możesz się teraz rzucić z mostu czy co tam preferujesz.

 

Cytujac dzien swira, to.. "Pierdolisz synus" :twisted: Tak sie czasami przyczepisz szczegolu jakiegos Witek i koniec. On topic traktuje dzialy gdzie zlicza ilosc postow, po Twojemu moze byc inaczej, po mojemu mam to gdzies. Takie przyjalem zalozenie, zreszta chyba jak wiekszosc na forum, zreszta chyba logicznie. Mamy forum jako calosc, dzieli sie ono na on topic i cala reszta smieci, on topic sie zlicza, reszta nie...czego Witus Ci nie podalem? He?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...