Skocz do zawartości

ASO po drugiej stronie Odry.


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam namiaru na ASO w Niemczech (najlepiej Goerlitz, albo Berlin), w ktorym po pierwsze komunikuja sie w cywilizowanym jezyku, czyli po angielsku, po drugie cywilizowana droga (np. e-mailem), a po trzecie maja bardzo duzy asortyment czesci do Subaru.

 

Chodzi mi o plasticzki do szyberdachu wspomniane w tym temacie, a ktorych w polskich ASO nie moga mi sciagnac. Dobrze by bylo, jakby jeszcze mi je za niewygorowana cene zamontowali (podsufitke sam sobie moge sciagnac, ale demontaz i potem montaz szyn szyberdachu juz wykracza poza moja odwage) =)

 

Ma ktos doswiadczenia w temacie niemieckojezycznych serwisow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję czasami z SUBARU Frankfurt Oder 0049 33562017 właściciel Karsten nie wiem czy po angielsku mówi ewentualnie podaj numer nadwozia i części to napiszę do niego mail

zmienili już oni jakoś swój zakład czy to dalej taka trochę garażówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję czasami z SUBARU Frankfurt Oder 0049 33562017 właściciel Karsten nie wiem czy po angielsku mówi ewentualnie podaj numer nadwozia i części to napiszę do niego mail

zmienili już oni jakoś swój zakład czy to dalej taka trochę garażówka

 

Garażówka tzn mają salonik obok, ale moim zdaniem czują subaru very good :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to NIE MOŻE?!??! Jak rzeczywiście nie może to nikt nie może, jak moze to może....

Andrzej Koper stwierdzil, ze u niego w serwisie w zyciu nie spotkali sie z takim problemem.

 

W JM Subaru stwierdzili, ze osobno tej czesci oni nie moga sprowadzic, a caly mechanizm kosztuje 2400zl, ale radza dorobic z teflonu. Juz ktos tutaj mi doradzal teflon, ale nie bardzo sobie wyobrazam, jak to mozna dorobic. Moze sie ktos orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, podaj mi VIN i dokładnie o jaką część chodzi.

 

Na maila poszedl opis i zdjecia, jakie wyslalem do ASO oraz VIN. Precyzyjniej powiedziec ktora czesc nie umiem - okno dachowe przymocowany jest do "wozkow", ktore jezdza w prowadnicach (szynach). Te "wozki" "obute" sa w plastiki, pewnie dla lepszego slizgu - i wlasnie te plastiki mi polamaly sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Element moze, ale nie musi, wygladac mniej wiecej, jak na rysunku pogladowym zamieszczonym ponizej (roznica moze byc od spodniej strony).

 

U mnie odlamaly sie te zaznaczone na czerwono (mialo byc na czerwono, ale kompresja jpg zrobila z tego fioletowy) koncowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jakis powypadkowy Fores? Ktos wie, czy gdzies na szrocie jest jakis fores z szyberkiem, z ktorego moglbym te czesci wymontowac?

 

btw. na allegro znalazlem kompletny szyber razem z oknem za 700zl. Moze komus okna, albo silnika brakuje, to wezmiemy na spole i sie dogadamy? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jakis powypadkowy Fores? Ktos wie, czy gdzies na szrocie jest jakis fores z szyberkiem, z ktorego moglbym te czesci wymontowac?

 

btw. na allegro znalazlem kompletny szyber razem z oknem za 700zl. Moze komus okna, albo silnika brakuje, to wezmiemy na spole i sie dogadamy? ;-)

 

Olleo, w ostatecznosci podjedz gdzies gdzie maja frezarki, nie musi byc CNC (na Twoim rys wyglada to na prosta pierdolke). Nie powinno byc problemu z podrobieniem czesci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos sie orientuje, jakie sa orientacyjne koszta takiego rzezbienia? Nie wiem, czy nie taniej mi nie wyjdzie kupno uzywanego szyberdachu ze wszystkim w komplecie.

 

Dobry frezer w teflonie zrobi to w pol godziny (zakladam ze to maly detal). My za godzine frezowania CNC bralismy cos kolo 100 - 150 netto, niestety uslugowo praktycznie nic nie robimy.

 

PS jak nic nie znajdziesz pusc mi na PW, popytam chlopakow czy by jakiejs flaszki nie przygarneli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...