Skocz do zawartości

Adrenalina


Rebel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sytuacja najbardziej hardcorowa w calym temacie

 

No nie wiem. Mimo wszystko oczekiwanie na wyniki testu na seropozytywność, jest gorsze. Przynajmniej tak mi się wydaje - ale może się nie znam, bo nigdy nie musiałem mieć takiego testu.

 

Ciezko dyskutowac na takie tematy bo obydwa sa straszne ale niepewnosc czy zostaniesz ojcem z kobieta do ktorej nic nie czujesz, dodatkowo ktora jest szpetna a sypnales ja ze wzgledu zalozmy jej wielkich cyckow to jak dla mnie hardcore. Tym bardziej, ze dziecko to nie zabawka i to ono najbardziej by na tym ucierpialo. Az mnie dreszcze przeszly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie napewno, bo uwielbiam adrenalinkę

 

vero, skoro tak, to zapraszam Cię do siebie! Właśnie kogoś takiego jak Ty mi potrzeba! Proszę..., wykąpiesz mi kota? :mrgreen:

 

W zamian zapewniam wikt i opieunek na tak długo, jak tylko będziesz chciała :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej adrenaliny, to w szkole sredniej mialem nauczyciela od matematyki, ktory gral sportowo w brydza (jezdzil na turnieje). Opowiadal nam ze musial przestac grac w brydza bo za kazdym razem tak mu wzrastala adrenalina ze mial problemy zoladkowe (dostawal sraczki). Czy to mozliwe zeby adrenalina dawala takie skutki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie napewno, bo uwielbiam adrenalinkę

 

vero, skoro tak, to zapraszam Cię do siebie! Właśnie kogoś takiego jak Ty mi potrzeba! Proszę..., wykąpiesz mi kota? :mrgreen:

 

W zamian zapewniam wikt i opieunek na tak długo, jak tylko będziesz chciała :wink: :mrgreen:

 

umarłabym... ale nie z nadmiaru adrenaliny, a z powodu alergii na sierść kota :???:

może masz pieska? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie napewno, bo uwielbiam adrenalinkę

 

vero, skoro tak, to zapraszam Cię do siebie! Właśnie kogoś takiego jak Ty mi potrzeba! Proszę..., wykąpiesz mi kota? :mrgreen:

 

W zamian zapewniam wikt i opieunek na tak długo, jak tylko będziesz chciała :wink: :mrgreen:

 

umarłabym... ale nie z nadmiaru adrenaliny, a z powodu alergii na sierść kota :???:

może masz pieska? :mrgreen:

 

nawet dwa! :mrgreen: , nie śmiałam prosić.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej adrenaliny, to w szkole sredniej mialem nauczyciela od matematyki, ktory gral sportowo w brydza (jezdzil na turnieje). Opowiadal nam ze musial przestac grac w brydza bo za kazdym razem tak mu wzrastala adrenalina ze mial problemy zoladkowe (dostawal sraczki). Czy to mozliwe zeby adrenalina dawala takie skutki?

Mój kumpel w czasie zawodów DH minimum trzy razy gania do klopa.

Podejrzewam, że adrenalina może się również wydzielać po usłyszeniu contra na twoje 7NT :wink:

 

A nasze ostatnie winterEX to:

Śnieżny Netoperek

snes0.th.jpg

kręgle

krgleri7.th.jpg

sopel-karate & toplessboarding

84828710ag6.th.jpg

Nie ciesz się tak... zaraz cię puszczą.

tompoziomjr8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zacząłem przygodę ze spadochronami.

4000 metrów, ok 50 sek swobodnego spadania z prędkością 200-250 km/h a potem 5 minut szybowania w ciszy.

 

Polecam każdemu i zapewniam, że adrenalina się uszami wylewa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zacząłem przygodę ze spadochronami.

4000 metrów, ok 50 sek swobodnego spadania z prędkością 200-250 km/h a potem 5 minut szybowania w ciszy.

 

Polecam każdemu i zapewniam, że adrenalina się uszami wylewa :P

 

A już najbardziej eskcytująco jest jak się spadochron nietworzy albo poplącze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie robi to na mnie tak wielkiego wrażenia, ale na początku bardzo podnosiło adrenalinę :wink:

 

http://video.google.com/videoplay?docid ... 7328&hl=pl

 

ot tak, takie "niedzielne" zajecie

Wyjechała ze szpitala na Barskiej potem: Białobrzeska, Racławicka, Żwirki i Wigury róg 17-stycznia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...