Jump to content

Adrenalina

Rebel

Recommended Posts

• Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Próbowałem tego lata windsurfingu w trakcie sztormu (wiatr koło 8 B) i to dopiero była walka z żywiołem !!! W ślizgu czy chciałem czy nie, przy większych falach falach zaliczałem kilkumetrowe loty... Tylko kondycja coś słaba po całym roku za biurkiem.

Ja jak tylko mam okazje wskakuje na quada. Może prędkości niższe, ale walka żeby nie zaliczyć gleby i błoto na twarzy to jest to co sprawia mi frajdę :mrgreen:

mi rosnie adrenalina jak słyszę pewnego pana i jego rozglosnię z Torunia :mrgreen:

o, wędkarstwo jeszcze moze być :roll: :lol:

a ostatnio, to sie prawie o......ałem jak jadąc jako pasażer CBR900RR przy ponad 140-tu na godzine kumpel zredukował i poderwał przednie kolo do góry :shock:

Ja jak tylko mam okazje wskakuje na quada. Może prędkości niższe, ale walka żeby nie zaliczyć gleby i błoto na twarzy to jest to co sprawia mi frajdę :mrgreen:

A próbowałeś jazdę gokartami ?

A próbowałeś jazdę gokartami ?

Próbowałem, ale w Gdańsku znam tylko te na parkingu Multikina i już mnie nudzi ciągle jeden tor i gokarty w rozsypce :evil:

Jak wychodzę do naszego lokalnego klubu w weekend to mam adrenaline zawsze na najwyższym poziomie :mrgreen:

Masakra a na drugi dzień przeważnie na paintballa na kaca się jeździ, jak tak dalej pójdzie to ta adrenalina nam zawałem wyjdzie :mrgreen:

Ale tak poważnie paintball to świetna adrenalina, okopy, świszczące koło ucha kulki, rewelacja. Radość z pomalowania gościa kulkami bezcenna

Ja skaczę po silosach, ale odkąd tynkarze się zmyli z budowy, to zainteresowałem się bierkami :wink:

...rower, decha, narty, żagle, motocross,... :roll:

MTB - pół na pół - pod górę wypruwanie żył z góry adrenalina :smile:

Też parę razy startowałem w maratonach MTB. Po przejechaniu 60 km w piachu, po leśnych pagurkach nie wiedziałem jak się nazywam, a czas miałem dwa razy gorszy od najlepszych....

żagle :cool:

o to, to, to... :twisted: czasem adrenalinki jest aż nadmiar :twisted:

Też to lubię, najwięcej adrenaliny było jak mi się w nocy jacht z kotwicy urwał i popłynął w morze. Odkryłem to w trakcie zderzenia z jakimś włoskim jachtem (obie załogi były w trakcie hucznej imprezy)....

Paintball tak, ale tylko z dobrą ekipą i w dobrym terenie :)

No miejscóweczki uczęszczane przez nas to poligon w Wesołej za Warszawą - pełno rozwalonych budynków, podziemnych przesmyków, starych czołgów idt. Druga opcja to fabryka Róży Luksemburg w Wawie - stara opuszczona z setkami pomieszczeń, przejśc, załamań, schodów, przesmyków. Także - jest grubo ;)