Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Już po.

 

Ja tez juz po. Nie zgadzam sie z Devlinem. The boys are back in business.

Plusy:

+ fotele i telewizor

+ nareszcie wysmiali Fifth Gear - tyle lat z nich zrzynali a oni dopiero wczoraj im dopiekli

+ wysmiali MY08

+ wszystko po staremu: dzwieki, zdjecia, teksty etc.

 

A swieze pomysly na pewno pokaza, ta seria bedzie dluzsza niz ostatnia.

Ten Golf na amfie jest niezly - wogole nie skrecal :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, zgadzam się z Tobą = nie zgadzam się z Devlinem (co do nudy). :wink: IMO to jest stary, dobry TopGear. Fakt - nic się nie zmieniło, ale po co zmieniać ideał. :smile:

 

wysmiali MY08

:twisted:

 

 

A konkretnie STi MY08, a jeszcze konkretniej to fotkę jaką dostali od FHI - tą na której nic nie widać. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co angielskie jest najlepsze a reszta to shit.

 

Niestety sporo w tym racji. Angole to cholernie dumny narod. Widac to takze w TG aczkolwiek mowia tak rowniez dlatego zeby zdenerwowac Niemcow :wink:

 

Clarkson natomiast wkurzyl mnie kiedys jak robil program Greatest Inventions i byl epizod o komputerach i ten wiesniak powiedzial ze Enimge zrobili Angole i ani slowa nie wspomnial o Polakach. W kazdym programie jego autorstwa (lub Maya - niedawno mial fajna serie) lubia zaznaczyc ze jesli to nie Brytol zrobil to przynajmniej Brytol pierwszy o tym pomyslal. Szlag by ich trafil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co angielskie jest najlepsze a reszta to shit.

 

Niestety sporo w tym racji. Angole to cholernie dumny narod. Widac to takze w TG aczkolwiek mowia tak rowniez dlatego zeby zdenerwowac Niemcow :wink:

 

Clarkson natomiast wkurzyl mnie kiedys jak robil program Greatest Inventions i byl epizod o komputerach i ten wiesniak powiedzial ze Enimge zrobili Angole i ani slowa nie wspomnial o Polakach. W kazdym programie jego autorstwa (lub Maya - niedawno mial fajna serie) lubia zaznaczyc ze jesli to nie Brytol zrobil to przynajmniej Brytol pierwszy o tym pomyslal. Szlag by ich trafil!

To się nazywa KOMPLEKSY, po utracie kolonii.... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K: "ani slowa nie wspomnial o Polakach"

Wojtek K: "Angole to cholernie dumny narod" - jak każdy chyba ;-)

A poważnie to ja odbieram ten program jako przejaw brytyjskiego humoru i nie doszukuje się w opiniach prowadzących głebszej merytoryki. Oni oceniają bardziej pod wzgledem emocjonalnym i muszę przyznać , że w takim kontekscie samochody brytyjskie też stoją u mnie najwyżej - Aston, Jaguar, TVR, nawet Bentley, każda z tych marek jest specyficzna stylistycznie w porównaniu z kontynentem. Oczywiście wiem, że duże koncerny europejskie są właścicielami tychże marek , ale mimo to brytyjskie "fury" mają to coś - stylowe mięśnie. No i te małe fabryczki niezbyt pieknych ale mocnych autek - podoba mi się podejście brytyjczykwo do samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...