Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie chetnie skopiuje, nie ma problemu. Jest tylko jedno ALE.

Otoz, na plytkach mam ponagrywane jak lecialo tzn. na przyklad jakis odcinek TG i np. jakis film Jezzy albo program z nim. I tak wolalbym Wam nagrywac, wszystko on the fly zeby czasu nie tracic na wybieranie plikow. Minusem tego rozwiazania moze byc o jedna dwie plytki wiecej niz gdybym powybieral Wam pliki.

 

Opcja druga, to jesli ktos jeszcze bedzie chcial i lista plikow sie bedzie powtarzac to wtedy sie poswiece i powybieram tam zebyscie nie otrzymywali na plytkach rzeczy nieproszonych.

 

Prad, czas = piwo na Plejadach. Bez przesady Panowie.

 

Liste zyczen wysylajcie na priva. Ja podam adres pod ktory wyslac plytki. Od 8 do 15 sierpnia nie ma mnie.

 

Aha, jest jeszcze opcja ze wstawie co chcecie na siec na swoj serwer. Jesli to Was urzadza to moze wybierzemy taka wlasnie opcje? Obgadam tylko z adminem i najwyzej stopniowo bede wrzucal po kilka plikow...

 

Wlasnie zauwazylem, ze lista Bilexa to prawie wszystko co mam z nielicznymi wyjatkami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie chetnie skopiuje, nie ma problemu. Jest tylko jedno ALE.

Otoz, na plytkach mam ponagrywane jak lecialo tzn. na przyklad jakis odcinek TG i np. jakis film Jezzy albo program z nim. I tak wolalbym Wam nagrywac, wszystko on the fly zeby czasu nie tracic na wybieranie plikow. Minusem tego rozwiazania moze byc o jedna dwie plytki wiecej niz gdybym powybieral Wam pliki.

 

O nieeeee...

 

A tak na powaznie - wez, pliz - bez zartow :-)

 

Lykamy jak leci, jak kto wybredny, to sobie zgra juz lokalnie w porzadku jaki tam sobie zyczy.

 

Zeby bylo prosciej - ja poprosze wszystko i na terenie lokalnym juz sobie jakos damy rady, prawda?

 

No - to ja z gory dziekuje, napisz prosze ile mam plyt wyslac i juz - wielkie dzieki! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devlin, rozumiem, że przejmujesz kierowanie akcją? Ja dostarczę ci ze dwa cake'i DVD jak chcesz w sobotę. :mrgreen:

 

Yyy... :mrgreen:

 

Proponuje rotary club - ja dostaje od Wojtka plyty, przepalam sobie to, co chce, potem "oryginaly" ida do Ciebie - i tak dalej. Niezle wybrnalem, nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devlin, rozumiem, że przejmujesz kierowanie akcją? Ja dostarczę ci ze dwa cake'i DVD jak chcesz w sobotę. :mrgreen:

 

Yyy... :mrgreen:

 

Proponuje rotary club - ja dostaje od Wojtka plyty, przepalam sobie to, co chce, potem "oryginaly" ida do Ciebie - i tak dalej. Niezle wybrnalem, nie? :mrgreen:

 

Ależ dokładnie o to mi chodziło - myślałem, tylko że ty - koszty przesyłki, ja - płyty. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dokładnie o to mi chodziło - myślałem, tylko że ty - koszty przesyłki, ja - płyty. :mrgreen:

 

A - bo myslalem, ze probujesz mnie wrobic w palenie tego stuffu dla calego miasta :mrgreen:

 

W tym wypadku - OK :mrgreen:

 

Nie - miałem cunning plan - ty przepalasz sobie te, co Wojtek przyśle na moich płytkach a ja już nie muszę przepalać wtedy... :twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo piratów... :roll:

 

eee tam piratów zaraz :twisted:

 

miłośników hobbystów przecież... :razz:

 

 

BTW - chętnie kupiłbym wszystkie sezony nowego TG na DVD ale nie chcą wydać - to przeciez nie moja wina.

 

To co wyszło oficjalnie - kupiłem. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie, widze ze juz dzielicie skore na niedzwiedziu :twisted:

 

Policzylem plytki :mad: . Niektore rzeczy mam jeszcze na dysku (np. ostatnia serie TG, Polar Episode i Speed) wiec musialem obstawic na czuja ilosc plyt ale mysle ze pomylilem sie tylko o jedna max. dwie.

 

No wiec wszystko co mam (lacznie z episodami 5th Gear - nie wszystkimi jak pisalem wyzej) daje nam liczne 107 plytek CD-R Jest to absolutnie wszystko co mam plus gadzety takie jak dwa Top Gear Bloopers (ktore dzieki Wam odnalazlem na dysku :wink: ), absolutnie niecodzienne tapety Top Gear (robione przez roznych ludzi ale zdjecia zapieraja dech), Top Gear Anthems 2CD i jakies pierdoly typu wspomniane wczesniej mp3 z Radia - drobiazgi jesli chodzi o rozmiary.

Gdybysmy odjeli plyty na ktorych mam nagrane tylko 5th Gear (na niektorych niestety jest TG obok FG) daje nam to liczbe 89 plytek CD-R

 

Mysle ze bardziej sie oplaca wyslac pieniadze a ja kupie plytki. Kwestia mojego czasu ale i tak bedzie szybciej niz mam czekac na plytki. Kasa przychodzi na drugi dzien. Zreszta zrobimy jak Wam bedzie wygodniej.

 

Aha pierwsze epizody TG (seria 1, 2 moze 3) kiedys (3-4 lata temu) lataly po sieci w marnej jakosci i takie niestety mam. Ogladac sie da ale na full screen daje to marna jakosc. Slyszalem ze maniacy z Final Gear.com robia te epizody na nowo wiec pewnie na sieci sa lepsze jakosci. To info dla maniakow dobrej jakosci ogladania, ja do nich nie naleze.

 

Kiedy Wy chcecie to obejrzec? Na emeryturze jestescie czy co???? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare slow o piractwie. Jesli chodzi o epizody TG, FG i inne programy telewizyjne - skad mam je wziac jesli chce obejrzec? Nie jest to wydane na oficjalnych nosnikach. Jedynym zrodlem do obejrzenia tego typu rzeczy jest Internet. Wielu z Was oglada filmiki o Subaru z sieci. Wielu z Was oglada to i owo (rzeczy oficjalne) na YouTube.com. Pozostawiam to wiec bez komentarza. Dodam jeszcze ze w ten sposob ogladam reszte telewizji BBC. Sciagam inetersujacy mnie program i mam szanse byc na bierzaco z tamta rzeczywistoscia.

 

Jako ciekawostke podam jeszcze fakt, ze jak Final Gear ostro ruszylo z rippowaniem TG do sieci, otrzymali oni oficjalny list od BBC ze absolutnym żądaniem zaprzestania tego procederu i grozbami sankcji. Final Gear ucichlo. W tej chwili jest tak, ze to producenci TG loguja sie na Final Gear i sa na bierzaco czy odcinek sie podobal czy nie. Oto dowod: http://www.finalgear.com/news/2007/07/2 ... nce-again/

 

Jesli chodzi o autorskie filmy Jezzy - to absolutne piractwo i nie pochwalam tego. Tak samo tego niepochwalam jak kupowanie Forda GT :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...