Skocz do zawartości

2 Rajd olsztyński PPAiK


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna runda PPAiK za nami . Piątek załadowaliśmy BMW na lawetę i już około godziny dziewiętnastej byliśmy w Olsztynie . Odbiór papierów i BK bez problemów . Sobota start około 11.00 . Pierwsza próba zlokalizowana była w Olsztynie na ul. Jagiellońskiej która była bardzo zdradziecka . Miejscami był piaseczek który w połączeniu z duża prędkością mógł zakończyć rajd każdej rajdówce . Kolejne próby były już zlokalizowane na lotnisku w miejscowości Orneta . Osiem odcinków jechanych dwa razy z przerwami serwisowymi na których można było wyjąć silnik rozebrać i poskładać . Automobil Klub olsztyński przygotował szybkie partie , które naprawdę przypominały Rajd Magnolii .Po mimo szybkiej i bezbłędnej jazdy nie potrafiliśmy urwać paru sekund autom będącym w tej samej klasie. Szybsza okazała się Astra GSI jak i dwa auta z Kamikaze team. Nawiązywaliśmy walkę ale na długich i szybkich partiach nasze auto nie zdołało dorównać mocnym ośkom . Największą atrakcją był tor w miejscowości Frączki gdzie naprawdę można było poczuć się jak na prawdziwym rajdzie .Drugiego dnia rajdu było już kompaktowo . Próby zlokalizowane były w centrum Olsztyna na placach na których naprawdę nie traciliśmy dużo do lidera klasy. Jednak straty poniesione pierwszego dnia nie dały nam szans i ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce w klasie i 8 w generalce. Ostatnia Runda PPAiK przyniosła nam 2 punkty i uplasowała nas na 3 miejscu w klasie .

 

Zdjęcia

Oktawian Biniek

 

007pn0.th.jpg

 

img0085ek6.th.jpg

 

img0285hw5.th.jpg

 

img0424bh6.th.jpg

 

022qc7.th.jpg

 

045bv6.th.jpg

 

img0206gk5.th.jpg

 

img0568ij2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż zgram onborda . Było kozacko przy pierwszym przejeździe źle mieliśmy opisany jeden zakręt i by nie wysrało nas przodem zacisnąłem ręczny i nie skontrowałem i wjechałem na bandę i przez parę chwil na dwóch kołach podróżowaliśmy . Ogólnie fajny tor i super zabawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
rowniez gratuluje. kupuj szybciej tego isa na prawdziwe rajdy marsz

 

Mówisz Prawdziwe . We wrześniu Rajd Orlen pojade jako Zerówka swoją BMW i zobacze czy podołam na szutrze no a na drugi rok dzida 318is . No chyba że znajde sponsora i wsiąde do suabru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
vert zrób tez i dla nas :mrgreen: na filmie wydaje sie byc równy i jest kilka fajnych przejsc z zakretu w zakret, moze byc dobra zabawa. Czekam na jakis termin :twisted:

tam jest dość wąsko i część zakrętów jest wyprofilowana w złą stronę. do tego są wysokie skarpy po bokach... generalnie bardzo łatwo tam o dacha i znam kilka osób które takowego tam wykonały :wink: tor jest dużo bardziej niebezpieczny niż tam gdzie jeździliśmy ostatnio. jeden jego plus to długość.

ale dla mnie to wszystko jedno. mogę i po frączkach polatać :cool: . vert no nie daj się prosić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...