Jump to content

2 Rajd olsztyński PPAiK

Felix

Recommended Posts

Kolejna runda PPAiK za nami . Piątek załadowaliśmy BMW na lawetę i już około godziny dziewiętnastej byliśmy w Olsztynie . Odbiór papierów i BK bez problemów . Sobota start około 11.00 . Pierwsza próba zlokalizowana była w Olsztynie na ul. Jagiellońskiej która była bardzo zdradziecka . Miejscami był piaseczek który w połączeniu z duża prędkością mógł zakończyć rajd każdej rajdówce . Kolejne próby były już zlokalizowane na lotnisku w miejscowości Orneta . Osiem odcinków jechanych dwa razy z przerwami serwisowymi na których można było wyjąć silnik rozebrać i poskładać . Automobil Klub olsztyński przygotował szybkie partie , które naprawdę przypominały Rajd Magnolii .Po mimo szybkiej i bezbłędnej jazdy nie potrafiliśmy urwać paru sekund autom będącym w tej samej klasie. Szybsza okazała się Astra GSI jak i dwa auta z Kamikaze team. Nawiązywaliśmy walkę ale na długich i szybkich partiach nasze auto nie zdołało dorównać mocnym ośkom . Największą atrakcją był tor w miejscowości Frączki gdzie naprawdę można było poczuć się jak na prawdziwym rajdzie .Drugiego dnia rajdu było już kompaktowo . Próby zlokalizowane były w centrum Olsztyna na placach na których naprawdę nie traciliśmy dużo do lidera klasy. Jednak straty poniesione pierwszego dnia nie dały nam szans i ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce w klasie i 8 w generalce. Ostatnia Runda PPAiK przyniosła nam 2 punkty i uplasowała nas na 3 miejscu w klasie .

Zdjęcia

Oktawian Biniek

007pn0.th.jpg

img0085ek6.th.jpg

img0285hw5.th.jpg

img0424bh6.th.jpg

022qc7.th.jpg

045bv6.th.jpg

img0206gk5.th.jpg

img0568ij2.th.jpg

Poczekaj aż zgram onborda . Było kozacko przy pierwszym przejeździe źle mieliśmy opisany jeden zakręt i by nie wysrało nas przodem zacisnąłem ręczny i nie skontrowałem i wjechałem na bandę i przez parę chwil na dwóch kołach podróżowaliśmy . Ogólnie fajny tor i super zabawa .

• 2 weeks later...
rowniez gratuluje. kupuj szybciej tego isa na prawdziwe rajdy marsz

Mówisz Prawdziwe . We wrześniu Rajd Orlen pojade jako Zerówka swoją BMW i zobacze czy podołam na szutrze no a na drugi rok dzida 318is . No chyba że znajde sponsora i wsiąde do suabru :wink:

• 4 weeks later...
vert zrób tez i dla nas :mrgreen: na filmie wydaje sie byc równy i jest kilka fajnych przejsc z zakretu w zakret, moze byc dobra zabawa. Czekam na jakis termin :twisted:

tam jest dość wąsko i część zakrętów jest wyprofilowana w złą stronę. do tego są wysokie skarpy po bokach... generalnie bardzo łatwo tam o dacha i znam kilka osób które takowego tam wykonały :wink: tor jest dużo bardziej niebezpieczny niż tam gdzie jeździliśmy ostatnio. jeden jego plus to długość.

ale dla mnie to wszystko jedno. mogę i po frączkach polatać :cool: . vert no nie daj się prosić :twisted: