Skocz do zawartości

Zapach spalin w kabinie legacy iv


dbdgonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Borykam się z smodem spalin w  aucie, jednak czuć tylko podczas kręcenia motoru ponad 4 tys obrotów, wyprzedanie itp.

Sprawdzałem wszystkie połączenia, przy glowicy, elastyczne połączenie itp. Nie widać sladdów wydostawiania się spalin. 

 

Ktoś mi mówił, że mogą się dostawać przez klapki, które są  pod tylnim zderzakiem.

 

Jeśli wydech nie wystaje za bardzo lub za mało poza wydech może mieć wpływ na zasysanie spalin przez te klapki ? 

 

Legacy iv 2.0r 

 

Edytowane przez dbdgonzo
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dbdgonzo zmienił(a) tytuł na Zapach spalin w kabinie legacy iv
41 minut temu, dbdgonzo napisał(a):

Witam, 

 

Borykam się z smodem spalin w  aucie, jednak czuć tylko podczas kręcenia motoru ponad 4 tys obrotów, wyprzedanie itp.

Sprawdzałem wszystkie połączenia, przy glowicy, elastyczne połączenie itp. Nie widać sladdów wydostawiania się spalin. 

 

Ktoś mi mówił, że mogą się dostawać przez klapki, które są  pod tylnim zderzakiem.

 

Jeśli wydech nie wystaje za bardzo lub za mało poza wydech może mieć wpływ na zasysanie spalin przez te klapki ? 

 

Legacy iv 2.0r 

 

 

Sprawdź czy nie masz wycieków oleju z silnika na kolektor wydechowy z pokryw zaworów. 
Teoria z końcówkami wydechu jest mocno naciągana. W Outback IV 2.0D wydech jest prawie pod zderzakiem i nie śmierdzi w środku,  no a diesel nie pachnie jak lawenda.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...