Skocz do zawartości

coś sie porembało


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

szanowne w mordę ratoły, fchodze se ja dziś w foruma a tu mie sie przedstawiajo tyko założyciele tematów a żeby wejś na ostatnio wypowiedz musze se przelecieć wszyskie strony w danem temacie. Zmuszanie mie do czytania tych wszyskich pierdół co ludzie so wstanie napisać uważam za wyrafinowane okrucieństwo i poprosze serdecznie o zmienienie mie tego natychmias. Olanie ciepłym moczem moi serdeczny prośby uznam za ...olanie ciepłym moczem moi prośby.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka - siem namieszalo i sie musisz podobniez chyba "apgrejdować coby kompatybilny byc z nowa rzeczywistoscia" :wink: znaczy siem - zamiast flaszek 0,75 teraz sa europejskie - 0,7L :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusia za rzadko forumowała i to forum zgupiało... :mrgreen:
Ta informacja mię wstrzasnęła i zarazem zmięszała. tera nie wiem czy w poczuciu winy mam się pochlastać, naćpać czy wystarczy że jak zwykle w związku z niczym sie nawale jak zwykle? Poprosze i instrukcje. W oczekiwaniu na powyższe nawale sie jak zwykle.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Paweł C, najszybszym tematem będzie nieodwiedzenie wątku do którego ma link, samo przestanie, niemniej te i inne błędy są konsekwencją błedów forum. Mam nadzieję, że uda się to ponaprawiać. Niestety znowu kłania się Przemo...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest czasem tak, że trzeba jeszcze ręcznie "odfajkować" wszystkie te tematy w których miało się włączoną subskrypcję ?

_________________

 

Tak. Kiedyś o to pytałem. Ja u siebie zrobiłem filtr w poczcie i wywala mi posty, ktorych temat zawiera 'powiadomienie o odpowiedzi' (czy jakos podobnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej wyłączyć powiadomienia :?:

 

Wylaczenie powiadomien nie dziala wstecz.

Bedziesz nadal otrzymywac powiadomienia kiedy ktos napisze w watku, w ktorym jest Twoj post i miales wlaczone powiadamianie. (O ile przy odpowiedzi nie wylaczyles tymczasowo tej opcji.)

 

Madruje sie, bo kiedys mi moderatornia wytlumaczyla. :cool: Dla mnie ta opcja bezsensownie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...