Skocz do zawartości

Lubicie ostrą zabawę? ;) ..... Spot ?


Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Lista na 2 dni przed:

 

1. Skwaro (z żoną i młodym :)) 

2. Adi z Ewą i Nelą 

3. Zajonc z Rudą ;)

4. lukaswoj

5. Rosaskc

6. Zyzol z żoną

7. Stiff z żoną i młodym

 

Ci co się chcą jeszcze zapisać, ale się zastanawiają, wstydzą, boją....to słusznie, jest się czego bać i wstydzić. Ale nie tu ;) 

Śmiało się zapisujcie.

 

Przygotujcie się jak na piknik. Do Waszej dyspozycji, będzie rozpalony grill. Coś na niego, najlepiej zabrać ze sobą, można też przygotować jakieś sałatki, co tam lubicie. Będzie samoobsługa ;) Czyli każdy sobie.

Na piknik warto zabrać kocyk, czy co tam lubicie, coś dla dzieciaków, jak macie paletki, frisbee, piłkę...do woli. Teren duży. 

 

Jak macie pytania, to jestem tu by je wysłuchać, a jak fajne to i odpowiedzieć ;) 

 

Zdradzę Wam tylko, ale w tajemnicy. Nikomu nie mówcie. Jeden z Was był u mnie na "nielegali" ;)....i jutro kupuje swojego crossa . Znaczy, spodobało mu się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody zaczął pękać - strach go obleciał ale mam nadzieję, że go przekonacie i namówicie. A jak nie to przynajmniej popatrzy jak ja robię z siebie sierotę.

Będziesz miał kominiarki mam nadzieję tak jak pisałeś bo nie znalazłem swoich a chyba mój kask średnio się nada na taka jazdę - choć mimo to wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, STIFF napisał(a):

Młody zaczął pękać - strach go obleciał

 

W jakim wieku jest?

 

7 minut temu, STIFF napisał(a):

że go przekonacie i namówicie

 

Pokażemy, jakie to fajne i sam się przekona. Skręcimy mu sprzęt na minimum, a jak się przekona, to stopniowo można odkręcać.

 

8 minut temu, STIFF napisał(a):

Będziesz miał kominiarki mam nadzieję

 

Oczywiście, nie zabraknie

 

 

Jeszcze prośba do Was. Ostatnie ok 300 metrów do mnie prowadzi drogą szutrową wśród domów. Jedźcie po niej swoimi samochodami nieco wolniej, żeby nie kurzyć. Szanuję swoich sąsiadów...a oni mnie, mam nadzieję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adi napisał(a):

W jakim wieku jest?

9,5 lat ale tu się włączył Asperger bo sobie koleżka ubzdurał, że od rana będzie u babci. Ale właśnie wrócił ze zbiórki zuchów i już humor dużo lepszy. Myślę, że spróbuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rosaskc napisał(a):

Masz jakąś lodówkę albo dużą banię z zimną wodą, żeby szkło schłodzić? ;)

 

No i o której finalnie się widzimy? 12?

 

Nie mam tam wody niestety. Lodówki też :mellow:

Tak o 12...właśnie gdybyśmy mieli się spotkać bliżej wieczora, to ta lodówka byłaby automatycznie zakodowana w planach ;) 

 

29 minut temu, rosaskc napisał(a):

żeby szkło schłodzić? ;)

 

Czy mam mieć kierowcę? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było mega, wszystko boli. Józek już sie szykuje na kolejny wypad. Jak go zostawiliśmy u babci ledwo się trzymał na nogach i tłumaczył, że nie pomoże dziadkowi bo jeździł na motorze a jutro nie pomoże bo będzie miał zakwasy :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Licznie przybyliście  i mam nadzieję świetnie się bawiliście .W mojej ocenie to bardzo udany spot, mam nadzieję na jego cykliczność ;)

Miłych jutrzejszych zakwasów.

 

Co jest nie tak z tym zdjęciem?

Na następnym spocie musimy popracować nad proporcjami ;)

 

 

DSC_0417.thumb.JPG.0477a6e4217ae81b2327595b7514d8c0.JPG

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...