Skocz do zawartości

Problemy z certyfikatem w Chrome


radnor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze musi przeklikiwać ten błąd w Chrome? Sprawdzane na 3 komputerach plus telefonie, na wifi w domu, sieci i wifi w pracy, sieci komórkowej.. Firefox działa bez problemu, ale korzystanie z osobnych przeglądarek do wszystkiego nie jest wygodne, zwłaszcza że tylko Forum SiP wyrzuca ten błąd. 

 

 

 

 

 

image.png.da3612e144d5023d8763c871f825a95d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radnor napisał(a):

 

Często przekierowuje mnie na www., dziwne jest to że raz działa, raz nie, wyłączyłem wszelkie adblocki itp dla tej domeny.

 

Masz staaaaary adres forum w pamięci podręcznej przeglądarki :) Kto jeszcze dzisiaj www używa w odniesieniu do jakiejkolwiek domeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, aflinta napisał(a):

Masz staaaaary adres forum w pamięci podręcznej przeglądarki :) Kto jeszcze dzisiaj www używa w odniesieniu do jakiejkolwiek domeny?

 

Bardzo wielu. Czy kontynuujemy tradycję "użytkownik nie umie używać naszego produktu" zapoczątkowaną sprzęgłami w Boxer Dieslach tym razem tłumacząc indolencję działu IT tym że to użytkownik nie wie co robi?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BelegUS napisał(a):

Bardzo wielu. Czy kontynuujemy tradycję "użytkownik nie umie używać naszego produktu" zapoczątkowaną sprzęgłami w Boxer Dieslach tym razem tłumacząc indolencję działu IT tym że to użytkownik nie wie co robi?

Masz problem, zgłoś go do administratora domeny :)

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, aflinta napisał(a):

Masz problem, zgłoś go do administratora domeny :)

 

Za pozwoleniem, to Wasi użytkownicy mają kontaktować się z Waszym administratorem domeny?

 

"Halo, Pan Administrator Domeny Subaru Polska? Jan Kowalski z tej strony. Mógłby Pan tam te certyfikaty przekonfigurować troszku? Nie, nie jestem Waszym klientem, tak dzwonię bo na Forum powiedzieli że mam Wam zgłosić."

  • Super! 1
  • Haha 2
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...