Skocz do zawartości

Czujnik deszczu . Zakupiłem auto z USA . Zauważyłem że nie działa czujnik deszczu Outback 2,4 240 KM 2020 wersja Touring .. Teraz otrzymałem informacje że w amerykańskicch samochodach nie jest montowany .. Czy ktoś może pomóc mi wyjaśnić ?


Pablo Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Użytkowników

 

Zakupiłem auto z USA . Zauważyłem że nie  działa czujnik deszczu Outback 2,4 240 KM 2020 wersja Touring .. Teraz otrzymałem informacje że w amerykańskicch samochodach nie jest montowany .. Czy ktoś może pomóc mi wyjaśnić  ?

Edytowane przez Pablo Rybak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pablo Rybak napisał(a):

Witam serdecznie wszystkich Użytkowników

 

Zakupiłem auto z USA . Zauważyłem że nie  działa czujnik deszczu Outback 2,4 240 KM 2020 wersja Touring .. Teraz otrzymałem informacje że w amerykańskicch samochodach nie jest montowany .. Czy ktoś może pomóc mi wyjaśnić  ?

Myślę ze w tym aucie nie działa więcej "czujników" bo to forum ogólne a temat nadaje się do techniczniego no ale z niedziałającym czujnikiem ciężko wyczuć :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dirkdiggler napisał(a):

Jak trwoga to do boga.

 

Zakupiłeś auto z usa to bądź konsekwentny na całej linii i zapytaj w usa.

 

A po co taka złośliwość, daj silnik FA24 i taką wersję wyposażenia w EU to nie będą ludzie importować z US. Daj spokój z docinkami bo nic nie wnosisz do tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablo Rybak napisał(a):

Witam serdecznie wszystkich Użytkowników

 

Zakupiłem auto z USA . Zauważyłem że nie  działa czujnik deszczu Outback 2,4 240 KM 2020 wersja Touring .. Teraz otrzymałem informacje że w amerykańskicch samochodach nie jest montowany .. Czy ktoś może pomóc mi wyjaśnić  ?

Skoro ma eyesight i steruje oświetleniem i resztą komponentów bezpieczeństwa to musi być czujnik deszczu. W celu diagnozy pozostaje wizyta u kogoś kto ma SSMA lub serwis. Podłączą interfejs i sprawdzą moduły komfortu.

 

Napisz na priv to dam Ci kontakt do ludzi co przerobią z US na EU, temperaturę z F na C i sprawdzą co dzieje się z modułami komfortu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY23 ma ustawienie temperatury i innych jednostek z poziomu tabletu, nie trzeba żadnych magików: F na C, mile na km, mpg na l/100km. MY20-MY22 mają ten sam tablet, więc jest duża szansa, że też tak jest.

Czujnika deszczu OBK w US nie ma, przynajmniej MY23 Touring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kowalesik napisał(a):

MY23 ma ustawienie temperatury i innych jednostek z poziomu tabletu, nie trzeba żadnych magików: F na C, mile na km, mpg na l/100km. MY20-MY22 mają ten sam tablet, więc jest duża szansa, że też tak jest.

Czujnika deszczu OBK w US nie ma, przynajmniej MY23 Touring.

Nie wiem jak Outback ale Legacy MY20 US nie ma takiej opcji. W ustawieniach tabletu nie możesz ingerować w jednostki. Może wersja na Kanadę posiada taką funckję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...