Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2023


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.01.2023 o 19:48, tamer9 napisał(a):

Poza Sokołem

 

Widać że nie jest ze środowiska, ma pewne braki. Ale...bardzo pozytywnie. Jest często lepszy niż ci z obyciem i bez braków ;)

Ma mój kredyt zaufania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem też ciekaw jak daleko zajedzie Griazin tym tempem. Klepanie na Monte Francuzom po 10s na oesie brzmi jak przepis na szybki koniec rajdu, ale trzymam kciuki żeby jednak dojechał...

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przywiązywać się do tych wyników. Ciemno, nieprecyzyjne informacje o śliskim...Kale zapowiedział, że nie czuje tego słabego natężenia fotonów ;)

Jutro ruszą.

A Griazinowi to już nie wiadomo, czy kibicować, czy odwracać się jak jedzie...w końcu ruski. Jednak zawsze mnie zachwycał na odcinkach, więc będę się cieszył przez zaciśnięte zęby.

Na Polskim 2 lata temu był on, a później reszta stawki...i nie dojechał, więc @Bosman możesz wykrakać i kciuki nie wystarczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adi napisał(a):

Nie ma co przywiązywać się do tych wyników. Ciemno, nieprecyzyjne informacje o śliskim...Kale zapowiedział, że nie czuje tego słabego natężenia fotonów ;)

Jutro ruszą.

A Griazinowi to już nie wiadomo, czy kibicować, czy odwracać się jak jedzie...w końcu ruski. Jednak zawsze mnie zachwycał na odcinkach, więc będę się cieszył przez zaciśnięte zęby.

Na Polskim 2 lata temu był on, a później reszta stawki...i nie dojechał, więc @Bosman możesz wykrakać i kciuki nie wystarczą. 

To prawda dziś taki dzień wieczór na przetrwanie tak na prawdę zacznie sie jutro. To taki rajd ze 30 sek nic nie znaczy a dzisiaj można bylo tylko w rowie wylądować albo zakończyć rajd. Nic nie odbierając ale trzeba zaznaczyc ze Seb ma przewagę pozycji startowej w takich warunkach ale prawdziwa walka zacznie sie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wczorajszy wieczór i dzisiejszy os3 dość rozczarowujące jak na Monte.

Żadnych niespodzianek, większych przygód czy trudnych warunków, poza jednym trochę śliskim zakrętem.

Toyota 1, 2, 3. Ogier na czele.

 

Ech to globalne ocieplenie....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oficjalnie ogłosić swój bunt przeciwko "ustawie pilotowej" i zaprogramować na jedynce MotoWizję . ;) 

 

Kocham ten kanał. Ostatnio WRC oglądało się w TV na Eurosporcie i to chyba z dekadę temu. 

Brawo, oby starczyło pary i oby była oglądalność napędzająca ten kanał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bosman napisał(a):

To fakt. Wygrał wszystkie odcinki poza jednym, gdzie był drugi.

Szkoda tego kapcia wczoraj, ale przynajmniej pokazuje że ma tempo.

To prawda dlatego uważam ze Hyundai tak na prawdę zrobił mega błąd pozbywając sie Solberga. Wystarczyło dac mu po prostu porządne auto anie ulepek którym jeździł w zeszłym roku. Byl by to pewnie lepszy deal niz z Lappim. 

Jezeli Cyril jest madadry a pewnie jest to powinien wziąć go z powrotem w przyszlym roku.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...