Skocz do zawartości

Diesel jako druga fura "w rodzinie"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jao użytkownik Leona - prawie Toledo, mogę polecić auto ze względu na małą awaryjność, dostępność części w dobrej cenie i generalnie niskie koszty eksploatacji.

 

Potwierdzam, zona jezdzi Leonem TDi 150KM - auto bezawaryjne a jedyna wada fabryczna jaka sie ujawnila to gdzies w drzwiach jest przeciek i moze byc w srodku mokro na wykladzinie co rezultuje nieprzyjemnym/wilgotnym zapachem. Poza tym - auto calkowicie porzadne i oszczedne. Wlasnie mysle nad zamiana na Mini Cooper :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pumex1, gratuluję. No, to teraz możemy się ścigać. :mrgreen:

 

przepraszam ze sie wtrace, ale rowniez planuje zaopatrzyc sie w diesla. Czy realne jest znalezienie audi a3 tdi za 20k? nie chodzi mi o szrot oczywiscie

Patrząc na ceny w Niemczech, to realne wydaję się znalezienie za te pieniądze '97 w dobrym stanie z silnikiem 90KM i przebiegiem 150-200tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, dzieki - wiele sie nie nacieszylem zakupem - Krebelka skonfiskowala mi wszystkie papiery :mrgreen:

 

Ty somsiad - co sie nie chwalisz - trza cos wymyslec coby sie nie rozsechl :twisted:

spooookojnie :) damy rade :) daj chopie najpierw obciachowa rejestracje "WA costam" zalatwic :mrgreen: , a pozniej opijem nie raz :wink:

 

a przy okazji - ktos wie gdzie jakiegos chipsa mozna zapakowac fachowo do dyszla? Najlepiej w W-wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, dzieki - wiele sie nie nacieszylem zakupem - Krebelka skonfiskowala mi wszystkie papiery :mrgreen:

 

Ty somsiad - co sie nie chwalisz - trza cos wymyslec coby sie nie rozsechl :twisted:

spooookojnie :) damy rade :) daj chopie najpierw obciachowa rejestracje "WA costam" zalatwic :mrgreen: , a pozniej opijem nie raz :wink:

 

a przy okazji - ktos wie gdzie jakiegos chipsa mozna zapakowac fachowo do dyszla? Najlepiej w W-wie.

 

najblizej masz VTG - dyszla chyba nie popsuja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie :grin:

spojrzalem na tabelki przyrostow - widze, ze chlopaki ostro kreca parametry :shock:

http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm

 

Audi 1.9 TDI poj. 1896

Moc 110 (oryg) 148 (chip)

moment 235 (oryg.) 305 (chip)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie :grin:

spojrzalem na tabelki przyrostow - widze, ze chlopaki ostro kreca parametry :shock:

http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm

 

Audi 1.9 TDI poj. 1896

Moc 110 (oryg) 148 (chip)

moment 235 (oryg.) 305 (chip)

No to git :!: :mrgreen:

Mozesz mi go tak podkrecic :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie :grin:

spojrzalem na tabelki przyrostow - widze, ze chlopaki ostro kreca parametry :shock:

http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm

 

Audi 1.9 TDI poj. 1896

Moc 110 (oryg) 148 (chip)

moment 235 (oryg.) 305 (chip)

No to git :!: :mrgreen:

Mozesz mi go tak podkrecic :!: :mrgreen:

 

a co przyczepe bedziesz ciagac :?: :razz: :mrgreen: czy pola orac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to uderzym w piekne okolicznosci przyrody :mrgreen: ktosik okoliczny chetny sie podlaczyc?

 

przy okazji - pierwsze doznania za kolkiem dyszla:

- pierwszy zakret gdzie skillowalem Żukerska o malo co skonczylby sie na poboczu :lol: zapomnialem, ze samo quattro to jednak za malo i Pullmanowski zawias nie ogarnia

- przyspiesza to to nieco inaczej.... tzn. chyba przyspiesza :mrgreen:

- co by nie powiedziec - design deski rozdzielczej lepszy od Imprezy... no i Bose audio rulez :wink:

- ogolnie jak na klekota na 4-5 tym biegu bardzo cichy

 

No i jak tylko zaparkowalem dyszla na osiedlu, to wskoczylem w Subaraka i pognalem przez noc... slajdem po rondzie, bokami na skrzyzowaniach... ufff.... musialem znowu uwierzyc, ze w zakret da sie grubo szybciej wejsc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

gruby, jestem umowiony na czwartek. Podobniez okolice 150KM powinny byc do osiagniecia bez wiekszych problemow. Zobacze jak to wyjdzie w praktyce, ale jak do tej pory czytalem opinie, to facet ogarnia temat i jest dokladny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...