Skocz do zawartości

Ramka wyświetlacza komputera w miejscu popielniczki


KarolWiśnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i nie zbyt umiejętnie poruszam się po forach i tym podobnych miejscach. Wiem że temat, który mnie interesuje kiedyś pojawiał się tutaj, ale było to chyba kilka lat wstecz. Jakiś czas temu wstawiłem android radio do mojego Legacy IV. Jako że musiałem odłączyć wyświetlacz komputera, bardzo bym chciał wstawić go w miejsce popielniczki. No i tu mam problem bo nigdzie nie mogę znaleźć ramki, w którą mógłbym ten wyświetlacz wstawić. Widziałem na forum że paru z Was takie ramki montowało. Zamontować mogę sobie oczywiście sam, i nawet mogę przerobić mocowania jak będzie potrzeba, ale niestety nie mam pojęcia gdzie mógłbym to kupić. I tu właśnie liczę na wsparcie z Waszej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukarka 3D i do roboty.

 

https://www.thingiverse.com/thing:4567723

 

https://www.thingiverse.com/thing:5243675

 

I wiele innych cwancyków tam znajdziesz.

Edytowane przez MacGregor
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za namiar. W pracy mamy dwie drukarki i gościa, który ogarnia temat to się go zaciągnie do roboty :) . Jeszcze nie wiem kiedy, ale jak będzie gotowa i zamontowana to pochwałę się tutaj jak to wyszło. Jeszcze raz dziękuję.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KarolWiśnia napisał:

Dzięki wielkie za namiar. W pracy mamy dwie drukarki i gościa, który ogarnia temat to się go zaciągnie do roboty :) . Jeszcze nie wiem kiedy, ale jak będzie gotowa i zamontowana to pochwałę się tutaj jak to wyszło. Jeszcze raz dziękuję.

 

Rada z mojej strony, bo drukowałem ramkę pod tablet. Wydrukuj to z czegoś co nie odkształci się pod wpływem temperatury. 

Moja pierwsza ramka wygięła się w łuk kiedy auto postało w upale i poszła do kosza. 

Drugą ulepili mi już z jakiegoś absu, który dzielnie walczy nawet do 100 stopni C i mam już ją zamontowaną drugi rok. 

;)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Z tego co wiem to mamy na uczelni ABS i to całkiem dobry bo chyba drukują z tego ortezy i jakieś dodatki do wózków inwalidzkich i takie tam. Też kiedyś coś drukowałem i było to bardzo mocne.  Widziałem że użytkownicy Subaru to konkretni ludzie.  Dołączenie do forum to był strzał w dziesiątkę )

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jakiś chińczyk, dedykowany do legacy IV. Ma pewne minusy ale niewielkie. Ma 6 GB RAM to działa jak należy i się nie zacina. Kupione na Ale....drogo w polskim sklepie internetowym. Nawiewy co prawda są węższe od oryginałów i regulowane tylko w jednej płaszczyźnie, ale jak się chciało mieć cale, to musi być coś za coś. Jak chcesz namiar na sklep to masz tutaj

https://allegro.pl/oferta/radio-subaru-outback-iii-2003-2009-nawigacja-4-64-11720991915

To jest akurat 4Gb RAM, ale jak zadzwonisz wszystko powiedzą. Też montaż mają w ofercie, ale ja miałem daleko do nich to sobie sam jakoś poradziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, KarolWiśnia napisał(a):

Jakiś chińczyk, dedykowany do legacy IV. Ma pewne minusy ale niewielkie.

 

Mam coś co wygląda identycznie, z minusów u mnie dochodzi jeszcze brak podświetlenia czerwonego przełączników klimy, jakaś chyba kostka ma niedorobiona. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KarolWiśnia napisał(a):

Jakiś chińczyk, dedykowany do legacy IV. Ma pewne minusy ale niewielkie. Ma 6 GB RAM to działa jak należy i się nie zacina. Kupione na Ale....drogo w polskim sklepie internetowym. Nawiewy co prawda są węższe od oryginałów i regulowane tylko w jednej płaszczyźnie, ale jak się chciało mieć cale, to musi być coś za coś. Jak chcesz namiar na sklep to masz tutaj

https://allegro.pl/oferta/radio-subaru-outback-iii-2003-2009-nawigacja-4-64-11720991915

To jest akurat 4Gb RAM, ale jak zadzwonisz wszystko powiedzą. Też montaż mają w ofercie, ale ja miałem daleko do nich to sobie sam jakoś poradziłem. 

 

Pytam z czystej ciekawości.

Wizja wożenia w samochodzie dwóch radioodtwarzaczy jest dla mnie nie do przyjęcia. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2023 o 23:16, Michall33 napisał(a):

 

Mam coś co wygląda identycznie, z minusów u mnie dochodzi jeszcze brak podświetlenia czerwonego przełączników klimy, jakaś chyba kostka ma niedorobiona. 

 

A zostawiłeś zasilanie do oryginalnego radia? Bo to chyba wspólne zasilanie na radio i klimę? U mnie wszystko świeci ok, ale oryginalne radio jest włączone z użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2023 o 22:21, KarolWiśnia napisał(a):

A zostawiłeś zasilanie do oryginalnego radia? Bo to chyba wspólne zasilanie na radio i klimę? U mnie wszystko świeci ok, ale oryginalne radio jest włączone z użycia.

Tak zostawiłem, można je włączyć, świeci normalnie tylko nie ma czerwonego podświetlenia całego panelu i nie jest podłączone do dźwięku. Musze poszukać na allegro, może wiązkę uda mi się kupić całą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym urzadzeniu jest dostep do roota? A moze dostepne sa customowe ROMy (xda)? Generalnie ciekawie to wyglada (szczegolnie w porownaniu do fabrycznej nawigacji :D).

Szukam czegos, gdzie bede mogl sobie wyswietlic Torque + split screen z nawigacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2023 o 15:18, KarolWiśnia napisał(a):

To nie tylko radioodtwarzacz. I pozbyłem się wszędobylskich kabli do ładowania telefonu przy nawigacji, no i jeszcze parę innych plusów ma. Nie gustem się kierowałem tylko praktycznym podejściem. 

 

A internet skąd bierze? Ma wejście na kartę sim? 

Edit:

Doczytałem w aukcji, że ma moduł WiFi. Czyli telefon nadal pod kablem bo hotspot drenuje baterię jak szalony. Plus taki, że można przekierować połączenia na to radio i wrzucić telefon w podłokietnik. 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 22:32, Orear napisał(a):

Doczytałem w aukcji, że ma moduł WiFi. Czyli telefon nadal pod kablem bo hotspot drenuje baterię jak szalony. Plus taki, że można przekierować połączenia na to radio i wrzucić telefon w podłokietnik. 

W moim chińczyku mam normalnie karte sim wsadzoną, jak się skończy net to podłączam iPhona po kablu wtedy odpala  się Apple Carplay i jest jak we współczesnym wozie ;)

 

W dniu 14.06.2023 o 20:01, Tummi napisał(a):

Czy w tym urzadzeniu jest dostep do roota?

na XDA Developers są do tego urządzenia rooty, ale raczej nie polecam dłubać bo jest tego mało i można łatwo skopać. Wgrałem raz update i prawie uśmierciłem to urządzenie. Jak działa to niech tak będzie. Parametry silnika i nawigację można spokojnie odpalić nawet ramu na styk wystarczy dla spotify :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...